Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Tak mi dneska prisel ten USB KIT TEENSY z aukra. Vsechno jede jak ma, dokonce jsem si i zazalohoval original hry, ale nejak se mi nedari rozjet stazenou hru Burnout Paradise - EUR, pise mi to Game EBOOT.BIN is not valid, can´t launch. Někde jsem tu vyčetl, že je snad špatně zadaná cesta ke hře, ale podle zdejších návodů bych to měl mít správně.

Ext. HDD - root/GAMEZ/ID Hry/

Mohl by jste mi někdo poradit?

Předem díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska prisel ten USB KIT TEENSY z aukra. Vsechno jede jak ma, dokonce jsem si i zazalohoval original hry, ale nejak se mi nedari rozjet stazenou hru Burnout Paradise - EUR, pise mi to
Game EBOOT.BIN is not valid, can´t launch.
Někde jsem tu vyčetl, že je snad špatně zadaná cesta ke hře, ale podle zdejších návodů bych to měl mít správně.

Ext. HDD - root/GAMEZ/ID Hry/

Mohl by jste mi někdo poradit?

Předem díky...

Tahle verze stažené hry nefunguje,u mne to dělá taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi mám problém, zkouším to přes TEENSY 1.0, backup manager jsem nainstaloval, na exterňáku mám složku s hrama( J:/root/GAMEZ/BCES00104,BLES00074.../PS3_GAME,PS3_UPDATE,PS3_DISC) a když spustim backup manager, najede mi jenom origoš hra(MW2), ale ty ostatní z ext ne, nevíte co s tím? Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska prisel ten USB KIT TEENSY z aukra. Vsechno jede jak ma, dokonce jsem si i zazalohoval original hry, ale nejak se mi nedari rozjet stazenou hru Burnout Paradise - EUR, pise mi to
Game EBOOT.BIN is not valid, can´t launch.
Někde jsem tu vyčetl, že je snad špatně zadaná cesta ke hře, ale podle zdejších návodů bych to měl mít správně.

Ext. HDD - root/GAMEZ/ID Hry/

Mohl by jste mi někdo poradit?

Předem díky...
Lidi mám problém, zkouším to přes TEENSY 1.0, backup manager jsem nainstaloval, na exterňáku mám složku s hrama( J:/root/GAMEZ/BCES00104,BLES00074.../PS3_GAME,PS3_UPDATE,PS3_DISC) a když spustim backup manager, najede mi jenom origoš hra(MW2), ale ty ostatní z ext ne, nevíte co s tím? Dikec

No u obou by mohl být stejný problém... Root totiž není složka, ale kořek disku, tedy např. cesta by měla být "J:/GAMEZ/BCES00104"
Asi blbý dotaz, ale zatím online nelze hrát, jestli jsem pochopil?

Samozřejmě že ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u obou by mohl být stejný problém... Root totiž není složka, ale kořek disku, tedy např. cesta by měla být "J:/GAMEZ/BCES00104"

Tak tim to taky asi nebude, už jsem zkoušel J:/GAMEZ/BCES00104 a pořád nic, nepsalo se něco o tom, jakože se musí vymazat PS3_UPDATE? To jsem teda taky zkoušel, pořád nic, tak nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatim jediny mozny zpusob jak dostat do interniho hdd hry je ftp server ze ? nemam internet doma tak jestli by to neslo propojit treba sitvokou pc s ps3 a pretahnout to do ni :-)

Nevím ještě jsem to nezkoušel s hrama, ale možná bude fungovat PS3 Media Server, filmy i jakékoliv ostatní soubory jdou kopírovat bez problémů a programek je to velmi rychlý a velmi užitečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No u obou by mohl být stejný problém... Root totiž není složka, ale kořek disku, tedy např. cesta by měla být "J:/GAMEZ/BCES00104"

Tak tim to taky asi nebude, už jsem zkoušel J:/GAMEZ/BCES00104 a pořád nic, nepsalo se něco o tom, jakože se musí vymazat PS3_UPDATE? To jsem teda taky zkoušel, pořád nic, tak nevim...

Odkud máš staženou tu hru, podle mne nebyla vytvořena Backup Managerem 1, stahnul jsem spousty her co jsou kopie DVD a nejdou a přesně vypisují Eboot atd.. Dočetl jsem se, že by to mohlo jít zeditovat nějakým programem v linuxu.

, ale jáho nemám. Jediný co poradím, tak stáhni ověřené hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, aby USB KIT TEENSY mohl nějakým způsobem poškodit softwarově PS3? Dneska mi přišel USB KIT TEENSY a udělal jsem vše přesně podle návodu. Vše fungovalo jak má. Zpařil jsem si pár her a PS3 vypnul, ale teď když ho zapnu, tak normálně naběhne, ale obraz na TV prostě nenaskočí. Nevím co s tím.... Nemáte s tím někdo zkušenosti??

EDIT: Tak se mi podarilo rozjet obraz podle nejakyho videa na youtube (podrzenim zapinaciho tlacitka). Ale obraz jde jen pres kabel original dodavany (3x cinch). Kdyz prepnu na HDMI, tak to obraz nenajde. Mam snad pocitat s tim, že je vypálená ta koncovka?? Předem díky za radu....

EDIT: Tak nevím čím to vše bylo, ale dneska jsem to zkusil opět znovu, ale s tím rozdílem, že jsem založil na PS3 nový účet a na něm jsem zkusil opět vše nastavit na HDMI a povedlo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn. zřejmě se toho nemusíš dočkat! :) a za to palec nahoru pro sony!!! A palec dolů pro tyhle zloděje kvůli kterým sou problémy s fw apod.,to platí pro ty co jb využívají pro hry, ne pro HB, aby bylo jasno... to neodsuzuji, naopak, tohle bylo třeba a snad to sony donutí něco se softwerem dělat a konzole bude ještě lepší :) (k těm hrám, každého ale věc, což pravda :), já taky rad stahoval dokud jsem sám nezačal programovat velké projekty)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to lepsi nebude a sony bude akorat porad dokola vydavat nove updaty akorat si jeste s 3.50 nasrala ostatni vyrobce jakykoliv USB zarizeni.Neco me rika ,ze tim na Sony ceka dost slusna zaloba.

JB uz nikdo nezastavi a to je jen chvili venku a uz se chysta CFW .... RULEZ !!!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu