Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Čaute. Stáhl jsem si Uncharted 2 a když jej kopíruju na HDD, tak se mi tak v půlce zobrazí, že soubor pak22. psarc (5,8GB) ke pro cílový systém příliše velký. Nevíte, co může být za problém? Disk je převeden samozřejměě na FAT32

musis to hodit do PS3 pres FTP server na ext. HDD ti to nepujde kdyz je jeden ze souborů vetsi jak 4Gb....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl by mi někdo prosím poslat nebo napsat, jakej je postup, když mám to teensy, abych z toho mohl udělat JB? Co a jakej program na to nahrát? děkuji

Mas tu primo topic a postupu ranec. Schvalne ti na nej nehodim link, at se trochu naucis hledat. (nebo spis koukat po tutorialech, nez se zacnes blbe ptat)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas tu primo topic a postupu ranec. Schvalne ti na nej nehodim link, at se trochu naucis hledat. (nebo spis koukat po tutorialech, nez se zacnes blbe ptat)

Já se taky nemůžu zorientovat. Ono by to chtělo celé, stáhnout na jeden tutoriál, kde to bude přesně vysvětleno (viz jako třeba PSP) včetně pojmů, jak na co, jak s Teensy, FTP, backup managerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony se uz spis placa jako kapr na sousi.Tohle uz nezastavi i kdyby zavrena 1 000 000 lidi.A odstavila nekolik serveru.Je to jednoduchy : Da to jeden ke stazeni a v tu chvili to ma minimalne 100 lidi a pak se to mnozi a navod za navodem.Jako s prodejem flashesek.Jednoznacne kolotoc na kterem chtej ostatni vydelat na ukor Sony.I kdyby tady chytily

tekken90na a sebrali mu kompa a konsoli tak stejne male rybicky a stejne to k nicemu nepomuze.Spis se Sony bude snazit zamezit rozsirovani JB u prodejcu.Coz u Ciny,ktera je urcite velkym dodavatelem JB tezko zastavitelne. ps: Treba me ... at si me zavrou,az chcipnu.Stejne se nic nezmeni a lidi co si to stahnou a budou provozovat se budou smat vesele dal.Prirovnavam to k smrtelne bouracce.Nekdo zemre a zivot jde dal.Takze za me : At si dela Sony co chce a jsem rad,ze si muzu alespon na chvili ve svem zivote v klidu zahrat nejakou peknou gamesu a zapomenout na celodenni problemy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky nemůžu zorientovat. Ono by to chtělo celé, stáhnout na jeden tutoriál, kde to bude přesně vysvětleno (viz jako třeba PSP) včetně pojmů, jak na co, jak s Teensy, FTP, backup managerem.

hele hosi ja tomu taky moc nerozumim zrovna nejlip, ale ten zaklad co potrebujete na to aby jste rozjeli hry tu je staci jen hledat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

Na teensy se přes program Flip naharej psgroove.hex a JB je na světě. Pak se ještě do ps musí nainstalovat přes flash disk backup Manager. Jestli Backup manager instalovat současně se zapojením teensy-JB, před, nebo po, to nevím. Jeslti sjem to dobře pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by stačit stáhnout a nahrát na disk. Ale nejjistější je vložit disk, zálohovat a hrát.

PS: Připravujou se upgrady s tím, že by to mohlo fungovat na principu PSPčka.

PS2: Je hotová aplikace na automatické dělení souborů, viz. http://www.ps3break.cz/cms.php?id_cms=8

PS3: Připravuje se CFW 3.5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Stáhl jsem si Uncharted 2 a když jej kopíruju na HDD, tak se mi tak v půlce zobrazí, že soubor pak22. psarc (5,8GB) ke pro cílový systém příliše velký. Nevíte, co může být za problém? Disk je převeden samozřejměě na FAT32

Je aplikace, abys nemusel to nahrávat přes FTPčko...

Viz. http://www.ps3break.cz/cms.php?id_cms=8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jailbreak přece není o kradení her? Jen si třeba nechci opotřebovávat original PS3 hry .

Rozhodně to není určené pro krádeže, ale pro vývoj HB aplikací :-) Už jsem se setkal s pravidlem... Vyzkouším a když mě ta hra osloví, koupím si jí.

A jestli si někdo chce pořizovat zálohy a šetřit svá BD je to taky podle mě jeho věc - hru už koupil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

Vím ze to tady nekde je napsane ale muze mi to nekdo odpovedet ?

Musí byt usb kit teensy pripojena k ps3 pri kazdem spousteni ? (asi ne, ze?) :)

A jak je to s Online hraní her ?

díky moc

Ano... Online si zatim moc nezahraješ :-) Ale abych se přiznal, neměl jsem srdce to zkoušet a riskovat blokaci. Takže je to na úrovni jedna bába (SONY se tuším jmenovala) povídala... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam online hrani na parku ,jenom chci svym dceram doprat hru ktere je bavi....PS3 jsem zakazal na FW na net.... uzivam jenom po siti a vse je mi ukradeny, hlavne ze dcery jsou spojeny a muzou zahrat hry a blbosti co je bavi... Ale urcite co rikam.... ten MOVE (nebo jak se to jmenuje ) tak to urcite koupim, se urcite vyradime cela rodina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je husty, vsichni jsou kristalove cisty kazdej druhej se tu pomalu pta jak rozchodit mafii, ale pritom si vsichni chceme jenom napsat do PSka novou kalkulacku :-) A pritom 95% lidi ani nevi co to programovani vlastne je :-)

Kde mas neco o cistote? Ja jen, ze tu tedy zadna takova tvrzeni nevidim, proto nevim, co ten podiv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu