Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

pokud mas delsi verzi tak to je "zatim" problem... http://ps3break.com/Download.asp

Kony.cz: PIC upgradovat lze, ale dost zalezi co mas za desku, krystal, BTL_noBTL atd.....

Nicmene dle meho nazoru je to momentalne uplne zbytecny, protoze nove verze maji zatim horsi kompatibilitu nez ty prvni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz mám verziu Heavy Rain v názve to malo dáku ruskú stránku presne si nepamätám akú, BM mi túto hru detekuje a aj spustí ale mám čiernu obrazovku kde sa svieti logo Heavy Rainu to origami, a v tomto screene PS zamrzne. Mám BM 1.0 a ide mi to cez ext. hdd... NEviete poradiť ako to spojazdniť?

Vopred Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci soupnete sem co vse si do ps3 instalovat,,,,,,,nebudou se mi ty programy nejak prekryvat kdyz je tam budu mit vsechny??aby to nejak nezlobylo jako v pc kdyz tam je hafo programu,,jako aby se to nesekalo,nezpomalovalo atd.....

mam back up manager hex 1.1

open manager(tak tadyta vecicka mi prisla prave vhod,protoze zvetsuji kapacitu hdd:)

pak snes9(nostalgie mi nechybi)vlastne chybi proto ji tam mam:)

pak nz hawkz ale to sem ani jednou kouzdne nevyuzil/ani vyznam nechapu diz mam back up

sega saturn emul-tam nemam,i kdybych mel je stejne nefunkcni.

tak borci napiste co je ted nej tam vse mit,mam treba vymazat backup protouze jeho funkci zastane open manager???? chtelo by to tutorial treba od nekoho kdo tomu rozumi-terba od tekena90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu