Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Guest Maikl.kom

CHtěl jsem se zeptat a doufám, že mi odpovíte. Když si koupím Ps3 se 40 Gb interním Hdd, můžu ten interní HDD nahradit HDD Seagate Momentus 5400 rpm - 320GB ? (40 Gb odmontuju a namontuju 320 a ten mi bude sloužit jako interní?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky a ještě jednu otázku prosím. vím že to sem moc nepatří, ale je starší Ps3 se 40 Gb nějakej horší nebo poruchovější, než teď nový PS3 Sím?

já to přesně takhle mám, starší verzi "fat" s 500 GB hdd ve vnitř (po výměně) a rozhodně si nestěžuju..

Aktuálně je to i pro mě s JB lepší, že nemusím vytahovat kabel, ale jen ho vzadu vypínám a zapínám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam takovej dotaz existuje nejaky program jak spojit psjailbrak s PC?Komp me hlasi ze nezna zarizeni........jinak se ptal kvuly tomu ze ten psjailbrak uz nejde a nevim proc...sel normale a ted uz nenacte ani PS3 ale pritom ho PS3 vidi....jinak fimeware mam 3,41 kdyby to nekoho zajimalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NTFS nejede nikde.... a kdo vi zda vubec pojede...nejede ani poradne na MACOSX /umi cist ne zapisovat-jde to samozrejme doinstalovat prg, ktere to umi...nicmene rychlost neni nic moc/ natoz v PS3. Microsoft neuvolnil zdrojaky pro tento souborovy system. Dle meho nazoru je to zbozne prani spousty lidi a muj osobni nazor je, ze to nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nemohl by mi prosím Vás někdo uploadovat PSARC Extractor někam na českej server....? http://www.ps3hax.net/downloads.php?do=file&id=452 Nechoděj mi potvrzovací maily o registraci na stránky ps3hax.net a psgroove, kde se dá PSARC Extractor jedině sehnat.... Máte ho někdo? Nebo mi ho můžete poslat na mail: prostaff@seznam.cz

BTW: ne, ty maily nemám ani ve spamu.... :-)

EDIT: Tak už to nepotřebuju! Konečně mi přišel mail z PSGROOVE.... Díky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NTFS nejede nikde.... a kdo vi zda vubec pojede...nejede ani poradne na MACOSX /umi cist ne zapisovat-jde to samozrejme doinstalovat prg, ktere to umi...nicmene rychlost neni nic moc/ natoz v PS3. Microsoft neuvolnil zdrojaky pro tento souborovy system. Dle meho nazoru je to zbozne prani spousty lidi a muj osobni nazor je, ze to nepujde.

To je mozne, nicmene na linuxu uz cteni funguje spolehlive hafo let a zapis uz take funguje bez problemu nekolik let, takze bych to nevidel tak zle. Kazdopadne je pravda, ze take jsem vuci tomu spise skepticky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Maikl.kom

3)Je lepší PSgroove (spustitelné hry s diskem)nebo ten hermes (spustitelné bez disku)?

4)je lepší mít Open manager nebo backup manager??? a podporuje nejnovější Open manager už i FTP server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu