Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Dobrý podvečer,

Chtěl bych se Vás zeptat, co je potřeba k flashnutí

1. USB klíče apod. Popřípadě kde co nejvýhodněji koupit

2. Jaký je postup (KAm co nahrát atp. Nejlépe něco takového jako na psp.novinky.org)

3. Jaká jsou rizika (ban), dá se banu zbavit ?

Děkuji mockrát za vaše rady...

PS: Na fórumu jsem hledal, ale žádný návod, žádný imbície a když, tak jsem našel pár odkazů na weby, kde se nic konkrétního nedozvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Kony: No tam už musíš nastavit ručně, jaký procesor a taky jakou frekvenci má, dále jesli máš dvě nebo jednu diodu...holt ti nezbívá nic než nastavit to co nejspecifičtěji.

To toshiba25: Řekl bych, že nikdo neví, kdy pude JB na 3.50 a jesli vůbec. Přeci jenom záplata 3.42 měla zamezit JB, takže jesli se vůbec dočkáme, ještě si počkáme :-D . Jinak někde tu byl odkaz na "Downgrade", zkus si to napsat na youtube.com a v moznostech vyhledávání dej řadit dle datu nahrání. Ze včerejška jsou tam nějáký videa, ale obávám se že je to fake :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem taky zkousel, no spis jsem se jenom zatim dival.... kdyz jsem stahl ten nejnovejsi soubor tak v tom ratu je hrozny mnozstvi souboru hex... samozrejme jsem pochopil ze mam dat FW341, ale jeste je tam na vyber :

PSGrooPIC_BEEPIC a nebo PSGrooPIC_DIY a potom u kazdyho tohoto je dalsi vyber DEF,DEV,DMP,NUA

Ktery tedy pouzit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu