Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Mam problém.Včera všechno ok hrál jsem normálně COD:BO z ext disku.Pak jsem tam nahrál na interní disk brunsvik pro bowling, ale když jsem ho chtěl pustit přes gaia manager v1.03 .Tak po označení to už nenaběhlo zpátky do xmb a ps3 se švíkla.To samý mě dělá multiman (nej).Děje se to u všech her co mam.Nelze se ani vrátit zpátky z manageru.Používám teensy 2.0 a PSGroove evilsperm PL3 zkoušel jsem i zpět v4b (jen zajímavost když je v4b tak je při R1 napsánot mem patch a při evilsperm je tam disc less -stejná verze gaia).Vypnul jsem internet a pořád nic.Nesetkal jste se s tim někdo?Mam 1.Ps3FAT.

Nikdo se s tim jeste nesetkal?:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak neaktualni to zas tak neni "pokud vynecham, ze nejakou dobu slo PSN" , spis jen halda nepotvrzenych dohadu o 3.42 a 3.50. Spoof FW na 3.50 spusteni novych her nevyresi. Je velikej rozdil rozchodit hry, ktere vyzaduji 3.42 nebo hry kde je zaklad 3.50, kterej je uplne prekopanej a ma zakladni veci, ktere nemaji predchozi verze. Nechci sejckovat, ale to bude trvat hooodne dlouho....pokud to tedy nekdy vubec pujde. Ale je to jen muj laicky nazor, kdyz jsem si procetl par zahranicnich serioznich prispevku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že veškeré diskuze na toto téma GT5 + jailbreak jsou úplně zbytečná a všechno je jak luštění z koule, řešení může být klidně ještě dnes a stejně tak vůbec být nemusí. Pokud si dobře vzpomínám, tak stejně neřešitelný problém byl MoH a CoD s Firmware 3.42. Trvalo to asi 3 dny než to obešli...

Nechápu proč neřešíte aktuální problémy, které se dají nějak vyřešit a máte nutkání spekulovat o něčem na co neexistuje odpověď. Tato diskuze má smysl tak prvních 50 stran, pak už je to katastrofa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem se zeptat jestli už je možnost hrát online bez banu a co se má dělat aby mě ban minul... a ještě jestli jdou hry z PSX .. přemýšlím o tom jailbreaku ale bojim se o svojí ps3 nebo kvuli tomu banu

EDIT: a ještě jestli jde nějakou originální ps3 hru nějak zálohovat .. díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu