Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

a ještě mne napadlo:

rozjeli jste někdo "NEED FOR SPEED HOT PURSIUT" ?? Mam Ps3Break fw 1.7 (emulace z fw 3.41 na 3.50) a open manager 2.1H a Gaia manager 1.03 a ani s jednim mi to nejde rozjet. podařilo se vám to někomu ? a ještě mimo nejdou "Shaun White SnowBoarding EUR" a "IL 2 Sturmovik" tak mi prosim někdo něco poradtě, ptže už nevim jak na to.. možná v tom nejsem tolik zběhlej;) dík

Třeba toho Shaun White SnowBoarding EUR" a "IL 2 Sturmovik" mam na extérním disku, přes open manager ty hry skopčim na interní HDD a když chci hry zpustit, tak pak už je jen černo :P na obě hry mam stažený update, tak jsem je zkusil nainstalovat hry zpustit, ale marně, pořád stejný. A stejným zpusobem dělám i to NFSHP akorád bez toho updatu, který myslím ani není. Tak mi prosím řekněte jestli dělám něco špatně, nebo mám udělat něco jinak, díky moc.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau, je tak si to tu pročítám a teď moc nerozumím? tu hru hodil do sožky Gamez a nainstalovat Update a Vytvořit složku? jakou složku vytvořit a kde, díky;)

1.Install patch : EP0001-BLES00909_00-AC2TITLEUPDATE01-A0101-V0100-PE.pkg ([C*]:If your GameID is different then find the equivelant file)

2.Make empty folder ASSASSIN_ISO in USRDIR at X:\GAMEZ\BLES00909

3.Start Open Manager 2.1 +L2 patch to 3.41 ([C*]: Or just edit the game's .sfo to 3.41 and use your fav manager)

4.Put some BD game

5.Start from BD icon

6.Wait for some mandatory install smile.gif

7.Play the game and enjoy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat co vsechno zpusobi BAN?

nic zvlastniho, zablokuje se Ti pristup na PSN a tim padem si ani nezahrajes zadnej multak, je totiz pristupny takzez pres PSN. Gamesit budes moci dal, ale jen offline, tedy single :-D.... Vic Ti mechanici od Sony ublizit snad nemuzou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GT5 ....tak jsem zjistil, ze hra pry funguje, kdyz nahradite eboot.bin z GT Prologue, ale hlasi errory v trofejich. Bud cekat, nebo ozelet trofeje. Ja to teda jeste nezkousel, tak nevim, jestli to vazne funguje. tady je popis, ale jestli to funguje?...

And he says that to put it to work he as done the following:

- US Dump

- Didn't use FTP

- Used the splitter for the files bigger than 4Gb

- Used eboot.bin from GT5 - Prologue

- Edited paramf.sfo to 3.41

- Says he puted it in 3.41 mode with a BR in drive on External HDD

- And states: "IMPORTANT! Use Hermes v4b not the version with the spoof

- And last but not least says it only works with a AVR maximus... dosen't boot with a ps3key ,nor ps jailbreak ,nor ps3 break 1.1 or 1.2

- But has the Trophies error... But he says that he played it... so...

..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rozjedu assasina přez FTP udelal sem ten update z toho pkg a pak tu složku hodil jsem to do ps3 a ... :'( nejde to

S Asassinem mam taky problem,nainstaluju patch.pkg,klasicky zkopíruju do LAUN12345-GAMEZ,otevřu open manager 2.1,dam patch na 3.41-L2 a zpustim z BD ikony a mam black screen..

Má někdo stejný problem nebo to všem maká?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic zvlastniho, zablokuje se Ti pristup na PSN a tim padem si ani nezahrajes zadnej multak, je totiz pristupny takzez pres PSN. Gamesit budes moci dal, ale jen offline, tedy single :-D.... Vic Ti mechanici od Sony ublizit snad nemuzou!

A na jak dlouho Ti ten Ban mohou dát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Asassinem mam taky problem,nainstaluju patch.pkg,klasicky zkopíruju do LAUN12345-GAMEZ,otevřu open manager 2.1,dam patch na 3.41-L2 a zpustim z BD ikony a mam black screen..

Má někdo stejný problem nebo to všem maká?

musíš vytvořit tu složku jinak to nepojede !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejnak pokud máš fw 3.41 (JB ps3) tak se na PSN nepřipojíš a nemůžeš dostat ban, pokud hraješ na 3.50, tak ban nedostaneš za normální hraní :)

No tak to bych netvrdil! Měl jsem PS3Key 4.0 a na PSN jsme se připojil a pařil jsem po netu. A je to asi 4 dny a už se mě to tam nepřipojí. Obávám se jestli jsem ho už nedostat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu