Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

zdravím

idem si kupiť ps3 a mam otázku ako som už pochopil jalibreak funguje iba na 3.41.

moja prvá otázka ak si kúpim ps3 a bude tam väčšia verzia fw ako 3.41 da sa to downgradnuť?? Edit na prve strane som si všimol link na fw 3.41 ale funguje aj ked mam vyšiu verziu fw na ps3??

otázka druhá ako je to z hrami idú hry všetky na tom fw?

otazka tri som pocul ze na jalibreak vychádzaju updaty čoho sa týkajú?

ospravedlňujem sa ked už tu su tieto otázky ale ak by bola niaka dobra duša a dala mi na ne odpoveĎ potesil by som sa. :)

dik vopred

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. downgrade není

2.nejdou, hry které vyžadují fw 3.50 tak jdou rozjed, ale ne všechny+některé hry jedou jen z interního disku

3.tady jsem v pasti, ale myslím, že třeba podpora novějších fw a tak něco

nvm, třeba sem ti napsal úplný blobsti, tak sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím

idem si kupiť ps3 a mam otázku ako som už pochopil jalibreak funguje iba na 3.41.

moja prvá otázka ak si kúpim ps3 a bude tam väčšia verzia fw ako 3.41 da sa to downgradnuť?? Edit na prve strane som si všimol link na fw 3.41 ale funguje aj ked mam vyšiu verziu fw na ps3??

otázka druhá ako je to z hrami idú hry všetky na tom fw?

otazka tri som pocul ze na jalibreak vychádzaju updaty čoho sa týkajú?

ospravedlňujem sa ked už tu su tieto otázky ale ak by bola niaka dobra duša a dala mi na ne odpoveĎ potesil by som sa. :)

dik vopred

- funguje jen na 3.41

- ze koupis v obchode PS3 s FW kde je vyssi nez 3.41, je mala pravdepodobnost,ale pokud budes otalet a cekat,hur pro Tebe. Uz se tu o tom psalo, kup tam, kde neni velka obratka zbozi! Pokud koupis novou FAT, mas jistotu, daji se jeste koupit novy a jejich FW je nekde na 2.20 (overeno). Jinak Ja koupil pred 3 tydny SLIM 120GB v JRC a FW byl 3.30 !

- hry jedou temer vsechny, nefunkcni je par poslednich kousku, postavenych na FW 3.50, presne ( GT5, NFS, Two Worlds ) o necem jinem nevim.

- to je otazka pro odborniky, ale aby Ti hry fungovaly, musis mit vzdy posledni update, ted treba HERMES 4b.

Snad z toho budes ted trochu chytrejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, nesleduji pravidelně toto téma a nechce se mi to celý číst...

Zajímalo by mně jak je to aktuálně s online hraním. Mám FW 3.41 s jailbreakem a chtěl bych si nějak zahrát GTA4 online. Šlo by to teda nějak udělat nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažuji nad koupi PS3 ale určitě chci hrát zálohované hry. Bohužel co jsem si tak četl některé topicy tak mám strašný guláš v tom co si mám vůbec koupit a co mám udělat aby mi zálohované hry šli. Vím, že je zapotřebí FW 3.41 ale co dále, jak mám prosím dále postupovat..je tu strašně moc pro mě nesrozumitelných slov, plno odkaz na zahraniční fóra, věci typu Hermes, Teensy apod. Chybí tady na fóru (pokud jsem ho nepřehlédl) téma pro úplné nováčky aby se trochu do problematiky PS3 zasvětily..uvažuji i nad Xboxem ale v obou případech mi připadá strašně složité rozehrání zálohovaných her.Potom se tu často řeší Bany apod. Znamená to, že když člověk dostane Ban tak už nebude moci třeba využívat v PS3 internetový prohlížeč ?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, že ještě nelze jailbreaknout FW vyšší než 3.41 a včera jsem omylem upgradoval na 3.50.

Chci se spíš podělit o zkušenost a popsat jak k tomu došlo.

Hry moc nehraju, vlastně vůbec, mám jen ty dvě co jsem to s nima koupil, používám PS3 jako přehrávač BluRay, všelijakých formátů videa co zvládá a hlavně díky PlayTv jako recorder tv, protože na tv se nedívám. Bednu mám přes půl zdi, ale nestíhám nic jinýho než TopGear, How I Met... a Big Bang... jako večerníčky na dobrou noc. Vlastně jsem ani neměl v úmyslu dělat JB, protože ho asi nevyužiji, ale kvůli změně v menu ohledně "Install Other OS" jsem si přece jen nechával dost starej FW.

Včera jsem koukal, že PlayTV má asi o 10 minut jinej čas než konzole a trochu jsem se v tom hrabal. Nakonec jsem prubnul, jestlu není novej soft pro PlayTV a ejhle, on byl. Udělal jsem update. Potom přišlo to nepříjemný překvápku v podobě nutnosti upgrade PS3, protože jinak nešlo PlayTV spustit. To jsem pochopitelně dopředu netušil. Tím chci varovat ostatní, aby si taky takhle nenaběhli.

Možná by šlo PlayTV soft odinstalovat a znovu nainstalovat starší z instalačky, jenže to by šlo do řiťky i několik desítek nahraných pořadů v knihovně a to mi za to nestálo.

Ač jsem původně nechtěl a nepotřeboval dělat JB, teď se na něj z trucu těším a udělám ho zcela jistě ať stojí co stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, vyjde downgrade PSDowgrade a urcite vyjde i klon.. .Tak jak vysle JB na zacatku a hnedka na to vysli klony a tedka koupis za 7 $ plne funkcni (AmazeBreak ... sam ho mam a je plne funkcni) ,tak verim, ze to bude pomoci update i na techto zarizeni moznost downgrade z 3.50 dolu na 3.41

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě, jak jsem psal, ani moc to nepotřebuju a tak na to nepospíchám a koupím si to jen z principu.

Myslím, že se ke mně soňák zachoval trochu nefér a já se tak zachovám až bude JB dostupný taky.

Důvodů, proč si nechat FW který pracuje a jsem s ním spokojen je mnoho a je jedno jaké jsou.

U televize, foťáku, telefonu, gps a dalších věcí taky upgradovat může, ale nemusím, jinak mi nebude zařízení fungovat.

Taky myslím, že to nakonec půjde.

Jen teda vlastně nevím co pak s novým softwarem pro PlayTv, protože ten na downgradované mašine s 3.41 nepojede.

No ale leda všechny nahrané programy přesunout do videí v PS3 a odtamtud na externí HDD třeba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pánové,

našel jsem doma ve skříni starou PS3 FAT 60GB. Je tam FW 3.21 takže chápu, že když tam dám FW 3.41 tak je to v pohodě, ale je tu menší problém. Ve skříni byla, protože nefunguje mechanika. Otázka teda je bude fungovat JB? Co jsem slyšel tak už na hodně her neni potřeba mít nějaký origoš v mechanice, ale když se JB bootuje přes tlačítko na vysunutí mechaniky? Třeba je to idiotská otázka, ale nechci utrácet prachy za JB a pak doma zjistit, že to nejde :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si uprav soubor param.sfo na 3.40 ,nakopíruj hru na externí hdd->>>> USB:/GAMEZ/BLES 01032 potom nainstaluj v ps3 tenhle patch: http://b0.ww.np.dl.playstation.net/t...2-V0100-PE.pkg ,toď vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu