Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Rád bych navázal na dotaz předemnou .. Stačí mi tedy Teensy na který nahraju co to potřebuju a když budu postupovat dle návodu sem schopen i jako laik rozchodit JB ? :) mám FW 3.50 děkuji :)

Teensy ti staci, kdyz budes postupovat dle navodu tak neni problem to nerozchodit. A co se tyce downgradu tak bych pockal jelikoz se objevil problem s prehravanim BD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje rec, Down je naprosto k nicemu kdyz nepotrebujes otherOS.

Nemáte tak úplně pravdu, někdo třeba upgradoval, protože nevěděl že už je PS3 hack a když to zjistil, bylo už pozdě. Anebo upgradoval omylem (dítě apod.). Vím, že jsou to defacto uživatelské chyby, ale tito downgrade za humbuk považovat nebudou. Popř. Ti, kteří si koupí novou PS3 (na starší hry, ne každý potřebuje mít hned novinky) a už tam budou mít nový FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte tak úplně pravdu, někdo třeba upgradoval, protože nevěděl že už je PS3 hack a když to zjistil, bylo už pozdě. Anebo upgradoval omylem (dítě apod.). Vím, že jsou to defacto uživatelské chyby, ale tito downgrade za humbuk považovat nebudou. Popř. Ti, kteří si koupí novou PS3 (na starší hry, ne každý potřebuje mít hned novinky) a už tam budou mít nový FW

Downgrade je již z velké části vyřešen. Nyní se dořeší ještě u nových verzích breakerů.

http://console-forum.net/tema/108965-downgrade-z-3-42-3-5-nebo-vyssi-na-3-41-pro-ps3break

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Downgrade je již z velké části vyřešen. Nyní se dořeší ještě u nových verzích breakerů.

http://console-forum.net/tema/108965-downgrade-z-3-42-3-5-nebo-vyssi-na-3-41-pro-ps3break

Co to má společného s mým příspěvkem? Navíc někteří po downgradu mají problém s přehráváním BD filmů,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to má společného s mým příspěvkem? Navíc někteří po downgradu mají problém s přehráváním BD filmů,

Tak zmiňoval jste downgrade v budoucím čase, tak jsem napsal, že už tak nějak je... U toho downgradu hlavně jde o to, že bude možné nastartovat tvorbu CFW jako je to u PSPček. To, že nefunguje přehrávání filmů bude problém spíš mezi konzolí a ovladačem :-) . Pochopitelně SONY i začala vydávat filmy pro vyšší verze FW, proto některé nefungují na 3.41. Stačí Upgradovat a fungovat to bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zmiňoval jste downgrade v budoucím čase, tak jsem napsal, že už tak nějak je... U toho downgradu hlavně jde o to, že bude možné nastartovat tvorbu CFW jako je to u PSPček. To, že nefunguje přehrávání filmů bude problém spíš mezi konzolí a ovladačem :-) . Pochopitelně SONY i začala vydávat filmy pro vyšší verze FW, proto některé nefungují na 3.41. Stačí Upgradovat a fungovat to bude...

Kde jsem zmínil dowhgrade v budoucím čase? Chce to trošku lépe číst. Reagoval jsem na příspěvky uživatelů, kteří považují downgrade za zbytečný humbuk. Tak jsem jim dal příklady těch, pro něž to humbuk nebude (v kontextu to není budoucí čas). A co se týká toho nefunkčního přehrávání BD, tak je to zmíněno např. zde: http://psgroove.com/content.php?509-Warning-Downgrading-Removes-Blu-Ray-Movie-Playback. Jak jsem se svou mizernou ENG pročítal fóra, možná je to tím, že hoši nahráli jiný region, ale moc se o to nezajímám, já FW 3.41 mám.

Jo a filmy pro vyšší verze jsou např. které?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsem zmínil dowhgrade v budoucím čase? Chce to trošku lépe číst. Reagoval jsem na příspěvky uživatelů, kteří považují downgrade za zbytečný humbuk. Tak jsem jim dal příklady těch, pro něž to humbuk nebude. A co se týká toho nefunkčního přehrávání BD, tak je to zmíněno např. zde: http://psgroove.com/content.php?509-Warning-Downgrading-Removes-Blu-Ray-Movie-Playback. Jak jsem se svou mizernou ENG pročítal fóra, možná je to tím, že hoši nahráli jiný region, ale moc se o to nezajímám, já FW 3.41 mám.

Tak jestli se Vás můj příspěvek na téma downgradu nějak dotknul, tak se omlouvám :-) Co se týká regionu, tak po nastartování CFW nebude problém s region lockem.

Některé nové filmy a hry vyžadují 3.5. Např. Sony zvažovala i automatickou aktualizaci FW přímo z disku bez možnosti volby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli se Vás můj příspěvek na téma downgradu nějak dotknul, tak se omlouvám :-) Co se týká regionu, tak po nastartování CFW nebude problém s region lockem.

Některé nové filmy a hry vyžadují 3.5. Např. Sony zvažovala i automatickou aktualizaci FW přímo z disku bez možnosti volby...

Nedotknul, jen jsem nechápal :o. Kdybyste lépe četl, tak byste věděl, že se o něm zde diskutuje dřív, než jste přeložil ten návod :D (což je ale chvályhodný počin pro mně podobné)

U her požadavek na vyšší FW chápu, ale u filmů? Ty nevydává jen SONY ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož sem člověk co vlastní Psko zhruba dva měsíce a o hacku sem se dozvěděl až těchto chvílích patřím mezi ty lidi co udělali chybu a software upgradovali .. Navíc kupoval sem si PS hlavně kvůli NHL a bez upgradu nelze hrát online což pro mně je základní součást .. A věc kterou u sony strašně oceňuju .. To a jak funguje online hraní :) ale teď s postupem času vidím že peníze prostě nejsou jsem student a šetřit každej měsíc na novou hru která se mi líbí je hloupost a proto uvažuju o možnosti Jailbreaku :) ... A tak tedy když si koupím teensy tak myslíte že v budoucnu bude možnost třeba hacku pro FW 3.50 ? Na netu jsou videa a příspěvky že 3.50 zlomili .. Tak mně zajímá zda si to budu taky moc udělat stejně jako lidi co vlastní ted fw 3.41 ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedotknul, jen jsem nechápal :o. Kdybyste lépe četl, tak byste věděl, že se o něm zde diskutuje dřív, než jste přeložil ten návod :D (což je chvályhodný počin pro mně podobné)

U her požadavek na vyšší FW chápu, ale u filmů? Ty nevydává jen SONY ....

Sice se diskutuje, ale ještě nikdo skoro downgrade nezkoušel. Opravdu se s Vámi přít tady na téma češtiny nebo čtení nebudu - přijde mi to směšné. Co se týká toho minulého času, tak z textu "ale tito downgrade za humbuk považovat nebudou" mi to tak přišlo.

Psal jsem některé - tudíž produkce Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož sem člověk co vlastní Psko zhruba dva měsíce a o hacku sem se dozvěděl až těchto chvílích patřím mezi ty lidi co udělali chybu a software upgradovali .. Navíc kupoval sem si PS hlavně kvůli NHL a bez upgradu nelze hrát online což pro mně je základní součást .. A věc kterou u sony strašně oceňuju .. To a jak funguje online hraní :) ale teď s postupem času vidím že peníze prostě nejsou jsem student a šetřit každej měsíc na novou hru která se mi líbí je hloupost a proto uvažuju o možnosti Jailbreaku :) ... A tak tedy když si koupím teensy tak myslíte že v budoucnu bude možnost třeba hacku pro FW 3.50 ? Na netu jsou videa a příspěvky že 3.50 zlomili .. Tak mně zajímá zda si to budu taky moc udělat stejně jako lidi co vlastní ted fw 3.41 ..

Casem to urcite pujde, ono totiz neni jina cesta. SDK 3.50 je venku a her s nutnosti noveho FW bude rapidne pribyvat. Nicmene kdy to bude na to nevi odpoved asi nikdo. Je otazka jak se na to zatvari treba za mesic ci dva SONY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož sem člověk co vlastní Psko zhruba dva měsíce a o hacku sem se dozvěděl až těchto chvílích patřím mezi ty lidi co udělali chybu a software upgradovali .. Navíc kupoval sem si PS hlavně kvůli NHL a bez upgradu nelze hrát online což pro mně je základní součást .. A věc kterou u sony strašně oceňuju .. To a jak funguje online hraní :) ale teď s postupem času vidím že peníze prostě nejsou jsem student a šetřit každej měsíc na novou hru která se mi líbí je hloupost a proto uvažuju o možnosti Jailbreaku :) ... A tak tedy když si koupím teensy tak myslíte že v budoucnu bude možnost třeba hacku pro FW 3.50 ? Na netu jsou videa a příspěvky že 3.50 zlomili .. Tak mně zajímá zda si to budu taky moc udělat stejně jako lidi co vlastní ted fw 3.41 ..

Tak jako fungují nové hry na PSPčko pod CFW, budou tak stejně fungovat i na PS3. Otázkou je jen kdy... Dá se říct, že pořád je všechno ve vývoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak myslíš že se mi vyplatí si tu teensy koupit ? :) nebo takhle nechci prohloupit a radši se ptám zda mám teda počkat chvíli ... Vydržet u hraní offline s tím co mám a nebo upgradovat na vyšší verzi co teď vydali ? Abych mohl hrát online .. Ono je to přesně tak .. Jde o to jak se k tomu postaví hackeři a lidi ze SONY ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak myslíš že se mi vyplatí si tu teensy koupit ? :) nebo takhle nechci prohloupit a radši se ptám zda mám teda počkat chvíli ... Vydržet u hraní offline s tím co mám a nebo upgradovat na vyšší verzi co teď vydali ? Abych mohl hrát online .. Ono je to přesně tak .. Jde o to jak se k tomu postaví hackeři a lidi ze SONY ...

Osobně si myslím, že neni problém si jakýkoli JB koupit a poté ho jen aktualizovat podle potřeb. Ta možnost tady naštěstí je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak myslíš že se mi vyplatí si tu teensy koupit ? :) nebo takhle nechci prohloupit a radši se ptám zda mám teda počkat chvíli ... Vydržet u hraní offline s tím co mám a nebo upgradovat na vyšší verzi co teď vydali ? Abych mohl hrát online .. Ono je to přesně tak .. Jde o to jak se k tomu postaví hackeři a lidi ze SONY ...

Teensy ma valna vetsina lidi (vcetne me :-)) Neni to zase tak drahy. Na vyssi bych neupgradoval, nechal bych to tak jak je a cekal. Myslim ze kluci z dev PS3 sceny uz jsou blizko :-)

Ale urcite bych nedelal Down, dokud se vsechno kolem neobjasni :-) Kdybych ho tedy zivotne nutne nepotreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá tedy tak to nechám jak to je a budu čekat .. Ale potřeboval bych jestli by jsi mi poradil stránku kde to objednat .. Teensy myslím a co vše k tomu potřebuju .. Děkuju moc moc :)

treba tady: http://www.multibazar.cz/show_advert?aid=51477623

a tady mas neco pro zacatek: http://ps3.playz.it/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice se diskutuje, ale ještě nikdo skoro downgrade nezkoušel. Opravdu se s Vámi přít tady na téma češtiny nebo čtení nebudu - přijde mi to směšné. Co se týká toho minulého času, tak z textu "ale tito downgrade za humbuk považovat nebudou" mi to tak přišlo.

Psal jsem některé - tudíž produkce Sony.

Pěkně se nepřete, jen co je pravda :D

Edit: prosím o smazání naší přestřelky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na Downgrade vasi ps3 tak doufejte ,ze jste si nejak netento Blue-ray mechaniku.

Snad se tohle brzo vyresi a hlavne kdyz uz neco delate tak si pockejte vzdy par dni at mate jistotu,ze vsechno je OK

a ne hned tam neco srat a honem ...jo to pujde a pak hmm ... me nejdou hry pres bluerayko :_/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

downgrade z PS3key z 3.50 na 3.41 uspesne sem ho provedl film BR uplne v poho a i jsem si z BR origos mafii2 ulozil pres Gaia na disk takze u mne se po downgrade nic z BR mechanikou nestalo

Gratulace.. On je možná i u některých problém s tím, že nevrátí PS3ku ze servisního režimu do normálu. Druhá možnost je i ta, že mají špatný .PUP soubor. Třetí možnost je, že mají původní verzi DG na US JB, která vyběhla asi cca před měsícem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu