Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Co třeba tady

Diky moc už sa neviem dočkať na sonica a Shinobiho :)

BTW skušal už niekto hermesa ktory ma spoof 3.55 FW? Všera som ho daval do teensy 1.0 vsetko v pohode až keď som spustil Gaia manager a naloadoval COD BO a vždy po naloadovani nabehla čierna obrazovka a musel som tvrdo vypnuť PS ko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za tyhle otázky už bych fakt nejraději rozdával facky!

Jistě že to víme a víme to všichni, protože umíme číst.

Odpověď drsného teenegera :dozey: ... taky jsem to tu všude možně hledal a nenašel jsem . Nemám tolik času jako ty a jiné tady věčně sedící líne prdele za monitorem. A opravdu,už vůbec nemám čas tady pročítat všech 1769 komentů .Takže se příště laskavě zdrž hloupých odpovědí a OT,radši slušně poraď každý ňák začínal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem na tyhle otázky ti většinou odpoví FAQ viz http://console-forum.net/tema/103583-ps3-jailbreak-faq?highlight=jailbreak

Nechci nikomu sahat do svědomí, ale člověk by měl vždy kouknout po FAQ a pak se ptát ;). Jinak samozřejmě hry do konzole kopíruješ pomocí síťového kabelu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mam jeden takovej problem, na PS3key sem si nahral fw 4.3 a když sem to zapnul tak sem se dostal do f/s modu ps3, i kdyz nepotrebuju downgrade protoze vyhovujici fw 3.41 mam, ale spis bych ted potreboval poradit jak se z toho modu dostat zpatky do beznyho, uz sem toho zkousel dost, ale at delam co delam, vzdycky mi nabehne ten servisni...kdyby mi nekdo mohl poradit byla by to parada :cheesygrin:, diky moc

VYŘEŠENO, KLIDNĚ SMAZAT....omlouvám se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle tohoto http://www.ps3news.com/subdomain.php?pagename=ps3-jailbreak&search=Virtua+Tennis

někomu funguje a někomu zase ne...osobně bych doporučil, jesli pouštíš z externího, zkopírovat na interní disk.

Jinak bych ti doporučil hru smazat z disku a nainstalovat přes flashku tenhle update přímo pro virtua tennis a pak hru znova nakopírovat

http://b0.ww.np.dl.playstation.net/tppkg/np/BLES00565/BLES00565_T5/7a1b4fc62fdaaa98/EP0177-BLES00565_00-VT09GAMEUPDATE01-A0101-V0100-PE.pkg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ted je spoof na 3.55, takze mozna jede ale jenom chvilku nez se zacne zacne strasit s Banama a udelaji dalsi verzi 3.56

things this

spoof does NOT DO:

  • PSN Bypass
  • Does not unlock PSN Content (more info here)
  • GT5 and N4S still do not work

takže to asi ne no :D zkuste to někdo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektní,s tím updatem to jede v pohode,mám to na interním disku.Díky moc.... :)

kojikoji/ musel jsi mazat tu hru? instalovat patch na VIRTUA TENIS 2009! a znova hru nakopirovat! nebo staci jen instalovat patch mam stejny problem s cernou obrazovkou A nevite nekdo nahodou jak zprovoznit MORTAL KOMBAT vs dc universe pro dva gamepady? tan druhy se nikdy spravne nerozjede a jakoby se kousnul predem Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ju,smazal jsem virtua tennis z interniho disku,nainstaloval patch a znovu nakopiroval hru....pak me to jelo a jede v pohode...jestě ale nejak nemužu rozjet Little big planet,není černá obrazovka,ale prostě se vůbec nespustí..skočí to vždycky do xmb...S tím Mortal Kombat ti nepomůžu,nemám ho ani jsem nezkoušel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel někdo X-Men Origins Wolverine?...mám OM 2.01c ,psbreak 1.2,nakopčeno na internim hdd...Háže mě to černou obrazovku...Jelikož jsem našel jen jedinou verzi na stažení,tak bude asi zaloh.v BM 1....Nebo se to nejak dá opatchovat,nebo nejaká jiná cesta na spuštění?(update apod...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď drsného teenegera :dozey: ... taky jsem to tu všude možně hledal a nenašel jsem . Nemám tolik času jako ty a jiné tady věčně sedící líne prdele za monitorem. A opravdu,už vůbec nemám čas tady pročítat všech 1769 komentů .Takže se příště laskavě zdrž hloupých odpovědí a OT,radši slušně poraď každý ňák začínal.

Nejsem ani teenager a ani líná prdel... to si kamaráde nech pro někoho jinýho. Pokud jsi to tady opravdu hledal a nenašel, tak máš IQ skákacího balónku nebo vážnej problém se zrakem. Kdyby jsi místo frajerských reakcí začal číst těch 1769 příspěvků, zjistil by jsi že už se nemušíš vůbec na nic ptát, přesně jako jsem to udělal já (odpověď nemám čas umí říct každej...). Příště prosím podobný věci můžeš řešit přes Soukromé zprávy, potom se hrozně divíš že je tu 1800 příspěvků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte o nějáký homebrew aplikaci, která by mi umožnila přemapovat gamepad? Jde o to, že mám doma postarší gamepad, který na PS3 funguje, ale pravej analog je obrácenej, tedy při pohybování páčky do leva/prava se pohybuje nahoru/dolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu