Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sixaxis pro PS3


hrubesdusan

Recommended Posts

Ahoj, dnes mi došel na internetu (z Aukra) ovladač, originální SONY na PS3, ale hned po rozbalení se mi zdál nějaký lehčí, oproti tomu, co jsem měl u konzole. Po chvíli jsem zjistil, že vzadu mám napsáno u ovladače u konzole Dualshock 3 a pod tím Sixasis, ale u toho druhého mám jen Sixaxis a nejde mi vůbec připojit ke konzoli, i když připojím dobíjecí kabel. Nevíte někdo co s tím? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ten ovladac je od Sony. Neni nejakej servis, kde by to opravily? Ale zase aby to nebyla oprava rovna cene noveho kusu..:-D

ja vazne nevim jestli neumis cist a nebo nam tu lzes... REKLAMUJ ho u prodejce pokud je pravda ze si ho koupil na aukru..vubec nechapu proc by si chtel zas vyhodit dalsi penize za nejaky servis.. jen ti radim ze ztracis kazdym dnem sanci na vraceni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu