Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.50 Prometheus-2 info


J@rda62

Recommended Posts

Mám 5.03 Promethea v2 na PSP 3004, čili v podstatě stejný FW, jen ne v f0.

Celkově jsem s ním spokojený, ale stejně některé 6.20 hry nespustí (Prince of Persia: The Forgotten Sands), na to používám KHBBS plugin. Žádnou 6.30 hru nevlastním (respektive nemám staženou), tudíž nemohu vyzkoušet, zda funguje v2 novinka - spouštění nepatchnutých 6.30 her.

V podstatě bych zůstal u 5.03 GEN-C, ale u Promethea jsem kvůli DT recovery menu, které mi funguje (na rozdíl od GEN Recovery menu, které mi přeskakuje o řádek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten Prometheus rád nemám takže ho nedoporučuju. Jeho účel je spuštět hry co chtějí FW 6.20 bez pluginu a má načíst starší savy. Ovšem to není pravda a navíc má ještě x bugů... Osobně zůstávám na GENu-D3 s KHBBS Pluginem.

Dovolím si nesouhlasit - pravda je to jen z části, některé hry (jako 6.00 Gran Turismo, Naruto Shippuuden Ultimate...) spustí, některé však ne.

Jsem na něm jen kvůli Recovery menu, které mi, jak už jsem psal, funguje - narozdíl od GEN Recovery menu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Prometheus ale hlavně vyšel proto, že má spuštět všechny ty hry... a to nesplňuje.

prometheus doporucuju diky nemu mi de jedna z nejlepsich her naruto shippuuden ultimate heroes 3 :D

Spíš jedna z největších píčovin ne?

E:// Teď jsem si všiml že tahle verze má už podporu her co chtějí FW 6.30, ale třeba to demo GoW: GoH to nespustí tak nvm no... stejně tam mohli rovnou hodit kody na 6.31, to bude vycházet víc her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Prometheus ale hlavně vyšel proto, že má spuštět všechny ty hry... a to nesplňuje.

Spíš jedna z největších píčovin ne?

E:// Teď jsem si všiml že tahle verze má už podporu her co chtějí FW 6.30, ale třeba to demo GoW: GoH to nespustí tak nvm no... stejně tam mohli rovnou hodit kody na 6.31, to bude vycházet víc her.

sry ale ty asi nevis pro koho ta hra je ........jestli nesledujes ten serial tak se di podnout a picovina to rozhodne neni mozna pro vas kteri vubec nevi co jaky hrdnina ma za skilly :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry ale ty asi nevis pro koho ta hra je ........jestli nesledujes ten serial tak se di podnout a picovina to rozhodne neni mozna pro vas kteri vubec nevi co jaky hrdnina ma za skilly :P

No ještě žes mi to připoměl, hned se na ty skilly musím jít podívat abych vůbec mohl v klidu usnout...

Tak jak je erotika 18+, tak Naruto by měl mít nálepku 10-... To se fakt nedá a seriál jsem viděl... Jednou :cheesygrin:

Hezky řečeno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak je erotika 18+, tak Naruto by měl mít nálepku 10-... To se fakt nedá a seriál jsem viděl... Jednou :cheesygrin:

A co se týče Promethea: mě osobně moc nenadchnul a vrátil jsem se k 5.00 M33 a používám 6.20 plugin.

hahaha ty si maximalne videl Hentai ?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naruto Shippuuden Ultimate Ninja Heroes 3 je nejlepší hra:-) A Naruto Shippuuden nej serial. A Mang je taky nej

dik aspon nekdo pozna dobrou hru :P proste je to pro fanousky!

edit : sry napsal jsem pred tim nez jesem si precet spravu od romeno jelikoz on mel spravu na prvni strance jako posledni a ja si nevsiml druhe....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu