Jump to content

peeeca

Members
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Feedback

  100%

About peeeca

 • Rank
  Member

Contact Methods

 • ICQ
  447769739

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Přikládám komentáře přímo z jejich stránky s hrou.
 2. Také jsem si to koupil a přišly mi údaje kam mám poslat peníze. Teď si ale nejsem jistý, jestli jim ty peníze mám vůbec posílat. Ale doufám, že pokud to stornují tak mi peníze pošlou zpátky a nebude to v nějakých poukázkách popřípadě slevách. Jak to vidíte vy?
 3. Ahoj, tak rovnou k věci mám PS4 slim 1TB s aktuální verzí. Teď se mi měly stahovat aktualizace na 2 hry (COD WWII a Killing Floor). Psalo mi to ale, že je málo místa na disku a musím něco smazat -> hláška psala přesně kolik místa musím uvolnit). Každopádně jsem se šel podívat na uložiště, kolik mám volného místa a psalo mi to, že mám volné místo cca 45GB. Aktualizace ale nešly stáhnout a pčišlo mi divné, že by ty aktualizace měly více než 45GB. I tak jsem tedy něco smazal +/- požadovaný stav a teď se mi aktualizace stahují v pořádku. Moc ale nechápu to, že ty aktualizace mají dohromady cca 20GB a já už před tím měl na disku volnou kapacitu 45GB. Proč tedy systém po mně chtěl, abych něco smazal, že není dostatek místa? Děkuji za odpověď/rady
 4. Také mě právě zarazilo jak tam píšou o přihlašovacích údajích, ale potom zase píšou: Samozřejmě 500 Kč je hodně podezřelé... + jak píšeš, že jich má 1000, tak to jen v jedné aukci. Pak má kupu dalších aukcí na PS+ 14 dní za 29 Kč, 3 měsíce za 149 Kč a měsíc za 49 Kč... Například na roční PS+ má 24 nabídek po 1000 kusech, takže celkem jich nabízí 24 000 kusů ročního předplatného
 5. PS účet na rok za 499 Kč -> https://aukro.cz/playstation-plus-ps-365-dni-ps4-ps3-vita-a1-6923580205. No, abych pravdu řekl, nevím jestli tomu mám věřit...Je to ale aukro a to už je celkem věrohodné. Pokud má někdo otestováno, že je funkční, tak dejte vědět. Díky
 6. peeeca

  Playstation VR

  https://www.playstation.com/en-gb/explore/playstation-vr/buy-now/ tady je zmiňovaný pack dokonce za 300 liber což je cca 8 500 Kč, ale předpokládám, že tohle v Česku nenajdu...Tak nevím jestli je nějaká možnost koupit v cizině něco podobného. Mám kamaráda v Irsku, tak nevím jestli by to bylo výhodné se s ním domluvit ať to koupí, protože tam to dostupné je. Předpokládám ale, že je to ta starší verze PS VR. A v USA to je za těch 350 dolarů.
 7. peeeca

  Playstation VR

  Tak teď nevím jestli si mám kupovat PS VR, když mám PS4 Slim. Někdo tu psal, že je to znatelný rozdíl...:( O PS VR mám ted zájem hlavně kvůli tomu, že Sony zmiňoval, že na Black Friday bude PS VR s hrou Skyrim, kamerou a PS move. Bohužel to v ČR nikde nevidím. Otázka tedy na vás, jestli je rozdíl PS VR se Slimem a jestli nevíte něco o setu PS VR s hrou Skyrim v ČR? Jo a ještě jak poznám, jestli je v balení nové nebo staré PS VR? Ale předpokládám, že se bude jednat o staré VR... Popřípadě jaký je rozdíl ve starém a novém VR? Vyplatí se koupit nové? Díky za info!
 8. ID: Peeeca Byl jsem vlastníkem PS2, PSP. Následně jsem se zbláznil a chvíli měl XBOX 360. Pak jsem ale zase zmoudřel a nyní vlastním PS4 Slim. Hry mám zatim - Little Big Planet 3, Uncharted 4, Drive CLub, Ratchet and Clank a FIFA 17. Budu rád když si mě přidáte :-)
 9. Přesně tak...a kdyby jsi neaktualizoval tak se nedostaneš na PSN ne? A to je potom také ♥♥♥♥...
 10. tvl...každej druhej příspěvek obsahuje dotaz na flash atd... Proč to nejdříve neomrknete? Jinak si myslím, že kdyby se něco objevilo tak to sem hned někdo dá. :)
 11. Ahoj, na PSN se dí za 390 Kč koupit Playstation Plus 90 day Membership (Subscription). Co přesně to znamená. Asi to nebude to, že když si tohle koupíte, tak pak máte ty výhodnější ceny nějakejch her? Přijde mi to jako nereálný, jelikož s PS+ je na PSN Gravity Rush a Uncharted zadarmo a to by bylo výhodné si to koupit. K čemu to teda doopravdy je? Vím že je tam anglickej popis, ale s angličtinou nejsem velkej kamarád... Můžete mi teda někdo zkušený s tímto problémem odpovědět? Děkuji za odpověď :-)
 12. PSN - Peeeca PSV - WiFi + 8GB karta KRABICOVÉ HRY - Lumines electronic symphony a Reality Fighters STAŽENÉ HRY Z PSN - Jatpack Joyride + dost dem :-D S PSV jsem zatím celkem spokojený až na občasné errory to ujde :-D Vitu vlastním teprve pár dní a tak budu rád, když si mě přidáte do přátel. Je vás tu hodně, a celé projíždět je opravdu velmi zdlouhavé :-)
 13. Můžeš když tak napsat o jaký asus asi půjde a kdy asi vyjde? :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy