Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s os na kartě Acekard 2i


wolfboy

Otázka

Zdravim mám menší problém ,projel jsem forum a nenašel jsem článek co by vyřešil můj problém , tak se chci nechat poučit .Dal jsem update , přímo na kartě v nabídce start. Myslim si ,že to nebylo nijak závážný asi to stahovalo jen cheat databázi atd.. Bohužel to ale nikdy nedojelo , stále jen loading.Tak jsem se rozhodl přemazat kartu a uložit aoi_ . Bohužel po zpětném nakopírování mi vyjelo "System file missing" Potřeboval bych poradit. Fw dsička mám 1.4e ( jestli to je potřeba vědět) , bohužel verzi softwaru v kartě nevim , jsem docela neznalej v tomhle směru.Nevim jakou verzi stáhnout nebo jestli mi něco nechybí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. pres UPDATE neupdatuj, neni to stabilni a vetsinou to pak hapruje. Nejidealnejsi je stahnout si AKAIO do PC a pak kopirovat pres ctecku.

2. clanek, ktery resi tvuj problem je TENTO, najdes tam presny popis JAK INSTALOVAT SYSTEM NA KARTU

a to me privadi k bodu 3

3. Chybi ti tam soubor AKMENU4.NDS, coz je "spoustec" systemu.

Takze reseni?

- stahni si kompletni AKAIO archiv (najdes na filetrip.net nebo akaio.net)

- mezi tim zformatuj pametovou kartu (zalohuj si akorat hry, savy, a pokud tam mas hudbu, filmy tak ty taky, nic vic)

- rozbal archiv a na koren pametove karty nakopiruj __AIO a soubor AKMENU4.nds

- potom si tam muzes zpet nakopirovat hry, savy atd

Tim je problem vyresen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu