Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSi Shop


SakrassMasakrass

Otázka

Chtěl bych se zeptat co byste mi poradili když se nemužu přihlásit na DSi Shop= vždycky mě to hodí hlášku

''Error code: 205988

An errer has occurred that cannot be resolved at this time

If the error recurs, please contact your local customer support centre.''

Takhle už to mám od začátku co nintendo DSi mám. Pomalu mě to začíná štvát.

Poradí někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1. muze to byt starym FW (nejnovejsi je 1.4.1 a blokuje flashkarty)

2. muze to byt tvym nastavenim lokalniho jazyka - tj. pokud tam mas ze pochazis z CR, tak pro CR DSi shop NENI, takze bys musel zmenit jazyk na EN - UK)

3. POKEC JE POKEC, OTAZKY DO OTAZEK!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

http://www.nintendo.com/consumer/systems/selectds.jsp

Divný. Na tomhle odkazu, když zadáš číslo chyby, tak se tvářej, že je to chyba na straně DSi Shopu.

Nevím, kde všude jsi to zkoušel, ale zkusil bych to přes nějakou otevřenou veřejnou wifinu (ověřený mám třeba KFC :)), jestli není problém u tebe v počítači/routeru/připojení, který nebude pouštět něco, co ten DSi Shop potřebuje (protože na web se dostaneš, když už jsi updatoval firmware...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pak asi fakt nezbývá, než položit funkční kámošovo a nefunkční tvoje DS vedle sebe a položku po položce projet nastavení, jestli se něčeho nedoberete.

A s tím mailem a heslem je mi to lehce podezřelý. Moc si nepamatuju, že bych ho v DSi Shopu někde zadával, a podle tohohle videa to taky nevypadá... Mluvíme teda o tom samým?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu