Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu ohledně zapojení TV


fox171

Otázka

Ahojte mám televizi sencor s 1 hdmi a 1 vga, na hdmi vstup mám připojenou herní konzolu Xbox 360, ale nevím jak zapjit počítač aby měl co nejlepší grafické vyobrazení, protože přes VGA kabel to šlo do max 13xx/9xx a to je na 24 palcovou TV málo. Máte nějaké doporučení ? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo je to Full HD TV, ale jak říkám přes to VGA je to máx těch 1300x... a je to všechno strašně velké, ale když jsem to propojil přes HDMI tak to mám na 1900x... a je to tak akorát, ale HDMI používám na Xbox takže to musím připojit přes jinej stup.

Jinak tady je ta TV: http://www.korunka.cz/lcd-televize-sencor/sencor-slt-24f26m4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Zkus se podívat to návodu k té TV, měl by tam být přehled max. rozlišení pro jednotlívé vstupy. Není vyloučeno, že přes VGA vstup to má jen rozlišení, které píšeš. Pak doporučuju koupit HDMI přepínač, připojit PC i X360 přes něj a výstup z něj do TV. Pak už jen vybereš vždycky vstup, který chceš zobrazovat na TV.

Kvalitní a konfortní HDMI přepínače dělá např. BELKIN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu