Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Teensy PS3 JB /PSGroove/ + Backup Manager


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Prosím Tekkena90 o odpověd na mé otázky:1-Jsou tam 3 Backup Manažery 1.0,Stealth a s podporou ISO,který z nich si mám nainstalovat?Nebo si je mám přejmenovat a nainstolovat všechni a spouštět je podle potřeby.A jak poznám kdy použít iso a kdy 1.0 a kdy stealth?2-Mám 9 originálních her to je možno si z nich udelat zálohu na externi disk přes Backup Manažer?Děkuji za odpověd...
Ještě jedna otázka prosím.Jak zjistím tu verzi desky a co to je za desku co máš napsáno v návodu?Děkuji kromě tohohle už snad rozumím všemu :-)

1) Záleží jen na tobě, čemu dáš přednost. Ale řekl bych, že Stealth je asi celkem zbytečný používat, když stejně PSN na 3.41 nejde a Manager s ISO podporou jsem nezkoušel, jestli vůbec funguje. Doporučuju klasický Backup Manager 1.0 pro všechny hry, v případě ISO souboru by mělo stačit hru rozbalit jako archiv.

2) ANo, viz návod na Backup manager...

3) Tak verzi desky nejspíš víš, specifikace procesorů zde vypsal už Any.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nejspíš blbý dotaz, ale jsem ohledně tohoto úplny laik. Musím mít zapojené Teensy v PS3, když budu hrát? Poněvadž akční hry hraju na Fragnsteinovi (USB) a závodní na volantu (taktéž USB) a plus ještě když zapojím externí hardisk s tou staženou hrou tak mám USB porty obsazené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemusis, jailbreak se "injectuje" pouze pri spousteni PS3. Pak uz neni potreba. Teda krome "originalniho" PS3JB, kde je jeste ochranny mechanismus, ktery zabranuje vytazeni PS3JB behem spustene PS3 (pri vytazeni tam dojde k vypnuti PS3) - jinak ale Teensy s PSGroove nema s vytazenim problem, protoze je tam tenhle mechanismus odstranen ;-) (nebo spis tam vubec nebyl implementovan :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to znovu cele stahl a nainstaloval ale porad to stejne.Jinak v tom programu atmel flip je dole v pravo napsano,,communication off,,Nema tam byt ON?Jinak co je mysleno tim,,Zapněte desku do stavu Programování a připojte do USB.,,?jaho normalne dam do usb a zmacnku tlacitko co je na teensy...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady napisu navod, jak jsem ho psal jednomu uzivateli po PM:

Tady si ho (FTP Server) stahnes http://www.ps3-hacks.com/download.php?id=92 . A instalace uz je stejna jako u backup manageru. PS3-FTP-Server.pkg hodis na flashku a nainstalujes v PS3 pres Install Package Files. Pak FTP server spustis v menu PS3 a bude to vypadat nejak takhle http://i55.tinypic.com/2q3oqpj.jpg . Das Start FTP service. Pak v PC nahodis nejaky FTP klient program - ja pouzivam program FileZilla a jako hostitele zadas IP tve PS3 v tve siti (je videt nahore uprostred v FTP serveru), jako Uzivatelske jmeno zadas FTPD12345 a jako heslo 1234567890. Filezilla by teda mela vypada nejak takhle http://i55.tinypic.com/2s9prgi.jpg a hry pak kopirujes do /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ/

*LAUN12345 pokud NEpouzivas stealth verzi Backup Manageru.

Mám problém, když spustim FTP klienta v PS3, místo IP adresy mi to ukáže nějaký nápis xternal.libsre.sprx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to znovu cele stahl a nainstaloval ale porad to stejne.Jinak v tom programu atmel flip je dole v pravo napsano,,communication off,,Nema tam byt ON?Jinak co je mysleno tim,,Zapněte desku do stavu Programování a připojte do USB.,,?jaho normalne dam do usb a zmacnku tlacitko co je na teensy...?

Viděl bych to tak, že si Teensy nepřepnul do stavu programování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně se mi povedlo rozběhat FTP klienta, hodil jsem na inter. MAfii, ale když jí přes Backup manager spustím, skočí do do XMB menu a namísto zobrazení MAfie u GAME tak je jen origoš vložené DVD, nevíte co s tim? Diky

Edit: Problém vyřešen, vše už jede... na http://ps3.playz.it/ je návod k naprogramování TEENSY, je tam odkaz na Jailbreak fw v1.0, ale ta mi právě nefungovala, je potřeba naistalovat v1.1. Pokud by měl někdo problém, klidně napiště PM, už se v tom docela vyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu