Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Sims 3


crab2man

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Ja tu hru uz mam je super ta karma nejvic se mi libi zemnetreseni simici se popadnou za hlavu a rvou

Ahra je v Aj a v cz nikdy nebude ptal sem se na the sims 3 predvadecce tam mneli na odskouseni a ptal jsem se na cestinu rekli mi ze Electronick Arts nebude dávat cestinu do konzolí

Ale anglictina je super lidi akorát ta gramatika ale staci se naucit jak se co pise a mate vyhrano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom AJ psal jsem na mail do EA obpověděli že konzele xbox 360, Wii, PS3, NDS jsou americké konzole tak do nich bude jenom Angličtina boužel,

ale Angličtina je jazik který není těžká jenom gramatika,

sám mam the sims 3 na xboxu a jenom AJ ani prenastavit.

Tak nezbívá nic jineho nez se ucit Anglictinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale the sims 3 je neco jineho nez the sims 3 xD

?

vím myslíš jen ''sims'' já myslel the sims 4 bohužel si nepochopil nebo sis dělal srandu ale chápem se .)

ale Angličtina je jazik který není těžká jenom gramatika,

sám mam the sims 3 na xboxu a jenom AJ ani prenastavit.

Tak nezbivá nic jineho nez se ucit Anglictinu

ještě umět česky :D takový hrubky :D

''americké konzole tak do nich bude jenom Angličtina''

to napsali přímo takhle?!tam maj nějaký mladý hloupý brigádníky :D navíc je to blbost hafo her má CZ

a nevím vy jste mě asi nepochopili JÁ NEŘEKL ŽE TAM JE CZ ALE ŽE TAM TŘEBA NĚKDY BUDE (VIZ THE SIMS4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážení, mám tady problém se Simsama.. stáhl jsem je pro přítelkyni, ale....první pálení dopadlo tak, že se nechtěli absolutně načíst a psalo to oblíbené "open tray" a na podruhé se sice načtou..najedu do menu spustím hru...ale naskočí loading a tím to hasne...má někdo ten samej problém nebo ví co s tím?? docela nás to stolicuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu