Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

Nervacka hra! :D

Jel jsem GP Evropy od pátého kola na druhém místě. Asi 2-3 zatáčka před koncem mi udělala pneumatika BOOM! :D Měl jsem ji v dobrém stavu (žlutá barva pneu na ukazateli) S vozidlem sem dojel do cíle (aspon :D) na šestém místě. :D Stalo se to někomu? Docela mě to se*e ještě teď. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Žlutá už znamená opotřebování. V takových fázích musí člověk na ty gumy dávat šílený pozor, snažit se co nejméně používat obrubníky, nevyjíždět z ideální (čisté) stopy, protože to může způsobit někdy právě to, že se pneumatika poškodí a praskne. V první sezóně se mi to asi dvakrát nebo třikrát stalo, ale začal jsem se lépe starat o strategii zastávek v boxech a více ty gumy šetřím při závodě a jsem skoro na konci druhé sezóny a ani jednou se mi to ještě nestalo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nervacka hra! :D

Jel jsem GP Evropy od pátého kola na druhém místě. Asi 2-3 zatáčka před koncem mi udělala pneumatika BOOM! :D Měl jsem ji v dobrém stavu (žlutá barva pneu na ukazateli) S vozidlem sem dojel do cíle (aspon :D) na šestém místě. :D Stalo se to někomu? Docela mě to se*e ještě teď. :D

Souhlasim s tebou :D

Dneska jsem měl taky docela "nervy", když sem asi v šestym kole (v Shanghai) zajel do boxů na výměnu pneumatik z prime na optionky. Pokaždý se koukám, jestli se pneumatiky opravdu vyměnily, ale teď jsem byl do hry tak zažranej, že sem si toho vůbec nevšímal a to byla chyba :( Jedu poslední kolo a najednou se ukáže upozornění že mám vyměnit pneumatiky na optionky a závod víte kde.. Ono zajet do boxů podruhé se cení pár místy zpět :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já právě jel v monze, ze čtvrtého místa zajíždím do boxů ve 12 kole pro výměnu pneumatik a když už jsem měl vjet k mechanikům tak náhle zásek :D Mechanik, který stojí vzadu a přizvedává vždy formuli nahoru, potom co ta formule zajede kam má, byl už připravený vzadu a jakoby už zvedal nějakou formuli, ale žádná tam nebyla. Prostě tam stál zaseknutý a já nemohl absolutně nic dělat.Formule se zastavila za ním a konec :D Už se mi to nechce jet znovu, takže na restart celého závodu kašlu, nechal jsem to tam zaseknuté stát a čekám než ostatní dokončí závod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že se tenhle simulační model objeví i v dirt 3 a že tam budu moct taky štelovat auto měmit pneu , a že budu muset dávat pozor na mechanické opotřebení , F1 sem sice nehrál , tenhle typ závodů mě nikdy nebral , proto čekám na dirt a doufám že tyhle vychytávky tam budou ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikes, za tu stranku zkusim.

Ale teda jako sem docela vytocenej.....hra super, ale plna BUGu a to je velka skoda. AI je uplne bezchybny, zadne havarie, ja same penalizace, jedna chybicicka a uz sem o 3 mista zpet.

Nekde sem tu cetl, ze CM by meli vydat patch...zeptam se lamacky, jak to pak dostat do xboxu bez live? (pripadne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není pravda, že AI je bezchybná. I na nejtěžší obtížnost Legend dělají chyby, kolikrát se při předjíždění mezi sebou srazí, vyjedou z trati atd. Ovšem je pravda, že hra je plná bugů, tady je vidět, že BETA verze nebo alespoň demo před vydáním je nutnost, protože se tím odhalí spousta chyb a do plné verze se odstraní. Kdežto Codemasters u F1 2010 neměli ani BETU ani demo, takže se není čemu divit. Snad některé ty bugy odstraní plánovaný patch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na volante MC2 MicroCon Racing Wheel mi pri hrani F1 nefunguje tlacidlo back, resp, nevykonava to, co by som od neho chcel a sice flashback. pozeral som nastavenie v samotnej hre a nikde nevidim moznost ho nejakym sposobom zadefinovat. pritom vo Forze mi funguje bezproblemovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo dohrál jednu sezónu? Nabídli vám nový konrtakt? Když jsem začínal karieru, tak jsem si zvolil 3 sezóny - co to přesně znamená? Jakože mám 3 sez. kontrakt u stáje nebo po třech sezonach konec hry?

Už jste někdo zjistil co tedy výběr počtu sezón na začátku hry znamená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Mám takovou otázku. Ségry přítel mi dnes přiveze flashnutý Xbox360, a zatím nevím jaký tam budu mít FW. Moje otázka zní: Nevíte jestli jsou F1 2010 od Complex (právě to stahuju) patchnutý na nějakou nižší wawe ochranu (Originál vím že má Wawe6)? A ještě otázka zda-li budu potřebovat activate.iso u jakéhokoliv FW nebo jen u některých? Díky moc za odpověď.

P.S. Samozřejmě mě to všechno zajímá v ohledu na ty F1 2010, jinak bych to sem nepsal :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patchnuté to myslím není, tuším, že releasy sami o sobě patchnuté nikdy nejsou, to už si musí člověk udělat sám pokud chce. Jinak active.iso budeš potřebovat na hry, které jsou novější a mají vyšší wave než jaký podporuje tvůj firmware. F1 2010 mají wave 6, takže pokud budeš mít FW 1.61 a nižší, tak budeš muset použít active.iso (Jestli se nepletu :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patchnuté to myslím není, tuším, že releasy sami o sobě patchnuté nikdy nejsou, to už si musí člověk udělat sám pokud chce. Jinak active.iso budeš potřebovat na hry, které jsou novější a mají vyšší wave než jaký podporuje tvůj firmware. F1 2010 mají wave 6, takže pokud budeš mít FW 1.61 a nižší, tak budeš muset použít active.iso (Jestli se nepletu :D )

A když to patchnu, bude pořád potřeba nebo ne? Jo a existuje už FW ke kterýmu to active.iso nepotřebuju? Zatím jsem narazil jen na 1.61, ale tak to už je detail :) , ale samo že budu radši když ho nebudu potřebovat. Hold nad lenost není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na patchnutou hru není potřeba active iso, ale sám hry nepatchuju, takže se v tom moc nevyznám a nevím jestli jdou patchnout třeba ty nejnovější wave 6 hry. Ale asi jo. Jinak co se týče FW, tak jsou určitě novější než 1.61, mají tuším nějaké nové číslování. Známý ho má a zatím k žádné hře ještě active iso nepotřeboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktivacne dvd sa pouziva na fw.1.6, ak hra ma wave4 a vyssie a nebola patchnuta na Wave3.

Pre fw. 1.4, 1.5 sa hry s vyssim wave ako je wave2, patchuju vzdy na wave2, potom je to bezproblemov.

Pre novy fw. LT sa hry nepatchuju, ale ked nahodou mate hru patchnutu na w2, w3, tak tento LT to tiez prehra. LT nerozoznava wave hier.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když jsme u toho patchovani a wawe, tak mam problem s F1... konzole mi pise ze si mam vycistit dvdcko, ze z nej nejde cist... pouzivam active iso, napr s mafii 2 nemam problem - hodim active iso do xka - načte se to - dam tam mafii a hraju, u F1 se načte dvd dostanu se na uvodni LOADINGOVOU obrazovku a pak mi vyskoci chybova hlaska xboxu, cim je to? spatne je to vypalene? diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, konečně mám tuto hru doma a jsem nadšen! Tedy nemůžu hru porovnávat se staršími ročníky, ale tohle je prostě bomba! Naprosto mě uchvátilo zpracování hry mimo závod, tj. mechanici v deppu, manažerka v peddoku atd. Prostě, toto vás tak vtáhne do hry tak, že si opravdu připadáte jako jezdec F1. Také začátek kariéry perfektní... Výběr z "béčkových" stájí vás jen motivuje hrát a hrát a dopracovat se do "áčkových" stájí... Jednoduše fakt paráda.

Ovšem já jako naprostý amatér v tomto žánru her mám trochu problém. (naposledy jsem hrál závodní hru na PSOne a to GT2, takže už je to pár let co jsem si virtuálně sedl za volant, tedy ovladač...). Musím říci, že mi hra dělá značné problémy. A to i přes to, že jsem si na první jízdy zapl všechny pomocníky nabízené systémem. Ovšem s brzdícím pomocníkem jsem odjel pár kol a usoudil jsem, že pokud hru hrát s tímhle, tak to už ji nemusím hrát vůbec... Takže to jsem vypl. No, mám zasebou asi půl hodiny na prvním tréninku v kariéře a skoro vždy mám skoro nejhorší čas :( Takže jsem vás chtěl poprosit o pár rad pro začínajícího hráče této hry... Myslíte, že uspěch je v neustálém ježdění a ježdění nebo jen v přesnosti prosjíždění zatáček atd?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu