Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravim pls chcel by som pouzivat net na PSP mam wifi kluc instalol som soft ale ked sa cem pripojit tak napise mi 100 % aj setko ale ked dam test connection tak napise " A connection error has occurred . The attempt to obtain the IP adress timed out " co s tym mam robit?? thx

edit : tento kluc

http://www.lutsatradio.sk/ukaz_tovar.php?id=1697&e=PSP-/-NDSL-WiFi-USB-kluc-high-speed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim pls chcel by som pouzivat net na PSP mam wifi kluc instalol som soft ale ked sa cem pripojit tak napise mi 100 % aj setko ale ked dam test connection tak napise " A connection error has occurred . The attempt to obtain the IP adress timed out " co s tym mam robit?? thx

edit : tento kluc

http://www.lutsatradio.sk/ukaz_tovar.php?id=1697&e=PSP-/-NDSL-WiFi-USB-kluc-high-speed

no jednoduse.. musis zadat IP adresy manualne, protoze na PC ti logicky nebezi DHCP server ktery by je mel pridelit a pak to takto timeoutne.. Proste na PC zvol IP adresu u toho klice 192.168.1.1 a masku 255.255.255.0 .. zbytek nech volenj a u PSP IP 192.168.1.2 masku 255.255.255.0, branu 192.168.1.1 (Ano IP PC) a DNS 192.168.1.1 (take IP kompu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau potrebuju poradit.Koupil jsem si PSP Slim and Lite mam ho dva dny a nejde mi video,fotky,mp3.Cim to je???Co potrebuju k tomu aby to slo???Jediny co vim ze to ma FW 3.60 a jinak nic.Mam k tomu 4G kartu SanDisk neni to treba tou kartou???Prosim poradte a jestli to uz tady nekdo visvetloval tak:sorry:Dik Gas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!! Mam FW 3.52 M 33 a vymazal jsem si cele Recovery menu, ale mam ho zazalohovane...a mam taky zazalohovane FW 3.71...No a tak jsem to FW3.52 rec.menu vymazal a hodil tam Recovery menu z FW 3.71..:-( No a ted mi nejde PSP ani zapnout v tom Recovery menu...vubec nevim, co mam delat...prosim o pomoc...:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
!!!!!!!!HELP!!!!!!!!!! Mam FW 3.52 M 33 a vymazal jsem si cele Recovery menu, ale mam ho zazalohovane...a mam taky zazalohovane FW 3.71...No a tak jsem to FW3.52 rec.menu vymazal a hodil tam Recovery menu z FW 3.71..:-( No a ted mi nejde PSP ani zapnout v tom Recovery menu...vubec nevim, co mam delat...prosim o pomoc...:-(

co si to proboha zrobil???:D pročti si topic pro začátečníky a pak teprv hrabej do CFW:D a sežen si někoho na unbrick:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasny...jeste ze nastesti kamos ma Panndorinu...tak dik moc!!

co si to proboha zrobil???:D pročti si topic pro začátečníky a pak teprv hrabej do CFW:D a sežen si někoho na unbrick:D

No ja jsem si takto chtel udelat 3.71 hehe...protoze driv jsem mel 3.40 a hodil si tam 3.52 ale jeste bez zalohovani, takze v zaloze jsem mel 3.40 no a ja si skousel vymenit theme a povedlo se..jenze kdyz jsem chtel podruhe si to theme zmenit, tak me to neslo....no tak jsem najel do Rec.menu..vymazal ho cely a hodil tam recovery menu z 3.40 a normalne me to valilo..a kdyz jsem se mrkl na system information, tak se mi ukazalo 3.40 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau ve čtvrtek / pátek máme v liberci PSP sraz takže přijedu a můžu ti Slima flashnout :)

No jedinej problém je ten, že nevim kde budu, protože máme prázky...jinak to co mi tady poradili bylo, že mam udělat tohle:

na to potrebujes PSP FAT s custom firmwarem(FW na hrani iso her) + baterku z fata+ kartu memory stick pro duo 64MB-4GB.

upravis baterku z fata+kartu a vlozis do slima a je to a pak kartu + baterku vratis do puvodniho stavu.

Ale tak to asi jistě chápeš.:) Jinak kde by to bylo??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neboj chápu už sem předělal takhle skoro 50 PSP :D.....jinak sraz bude asi v KFC nebo MCDonaldu a pak by se rozhodlo kam by se šlo dál :)

V KFC nebo mekáči :lol::lol::lol:, tak to se mazec. Kde bude nějaký info, abych věděl teda...jak dlouho by Ti to asi trvalo nebo by sisi ho musel odvýset? Protože já v ten ČT bojužel nebudu mít moc času...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevite nekdo, proc se deje toto:

Mam uz asi 14 dni 3.52 M33-4 a vsechno v pohode. Chodily mi vsechny hry z karty, savy, homebrew atd. Najednou dnes (nic noveho jsem nenahraval, nespoustel jsem zadny plugin) mi nejde nacist cca polovina ulozenych pozic. Vypise jen - poskozena data a nic. Divne je, ze druha polovina pozic je ok - a to i v ramci jedne hry. Treba v Def Jam mi polovina postav (co postava to pozice) jde nacist, polovina ma pres foto napis - poskozeno. Setkali jste se s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevite nekdo, proc se deje toto:

Mam uz asi 14 dni 3.52 M33-4 a vsechno v pohode. Chodily mi vsechny hry z karty, savy, homebrew atd. Najednou dnes (nic noveho jsem nenahraval, nespoustel jsem zadny plugin) mi nejde nacist cca polovina ulozenych pozic. Vypise jen - poskozena data a nic. Divne je, ze druha polovina pozic je ok - a to i v ramci jedne hry. Treba v Def Jam mi polovina postav (co postava to pozice) jde nacist, polovina ma pres foto napis - poskozeno. Setkali jste se s tim?

Divny s tim sem se nesetkal..setkal sem se jen s nekompatibilitou saveu z 3.40..tohle..ne..skus si slozku SAVEDATA zalohovat udelat reinstal FW a znova nakopcit..nebo ja nevim..
cus!chci se zeptat:funguje ten PimpStreamer i přes wifi router???
skus a uvidis..bud pude nebo ne..

:arrow: Jen dodam.: Pokud se tady neobjevi odpoved na vasi otazku nezlobte se prosim.!! Mi nevime vsechno..;) to je pro vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu