Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim,mám problém moje psp(3004,chickhen=gen-c) mi normálně fungovalo a stáhl jsem si Dante"s Inferno ale ve španělštině a to mi fungovalo bez problému po chvili jsem si stáhl Dante.. ale v EnG formě a tak jsem ISo hru nakopíroval do složky ISO a v psp spustil a napsalo mi to The Game couldn started a chyba(800124..nebo tak nějak) a od té doby mi na psp nehce fungovat žádna ISo hra formátoval jsem kartu a dal jsem i Restore default settings a pořád nic nevím co s tím prosím o radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj chtel bych se zeptat na dve otazky:

1) jestli neznate nejakou dobrou hru na PSP pro dva na jednom PSP!

2) a nebo nejakou dobrou hru (pro jednoho :D) na jednom PSP po netu (wifi :D) ale fakt dobrou kde hraje i dost hracu!

DííK! :D

1. tekken 6,5

2. medal of honor heroes

tekken muzou hrat dva lidi na jednom PSP ? :dozey:

to můžeš hrát jen Bublánky (port bulánků, viuděl sem ho tady někde)

2) syphon filter combat ops

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V tom případě na 5.50 (předpokládám, že si chtěl GEN pro hraní stažených her) updatovat nemůžeš.

doplním - nepotřebuješ : tvůj CFW zvládá to samý, co 5.50 GEN-D3, jen je pro tohle PSP, kdyby si spustil update, tak by se ti PSP podělalo a už bys ho nemoh opravit, jen dat to reklamace a tam by ti to sice opravili, ale na 90% by ti udelali update na OFW 6.20, takže si to nech co máš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele nevím jestli se to sem hodí ale dyztak me opravte.

Nemám co hrát doporucily by ste mi nejakou hru? (na PSP)

1.Neco jako Call of duty ROV a Medal of honor Heroes?

2.Neco jako GoW ale prince of persia uz mám dohrané ale vím ze bude dalsi a uz se na nej trepu jak tuberak tak neco v tom stylu.

3.Neco jako Juiced 2.

4.Neco jako Little big planet.

tak to je asi vsecko dekuji za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam PSP fat s FW 5.55 a chci si udělat flash a to tak že si udělam pandora battrery pomocí HW mod http://console-forum.net/showthread.php?t=16768, ale nejsem si tim moc jistý připadá my to troch jako brutální zásach do tý baterky a nechci si zničit psp, proto se ptám jestli je to bezpečný? A ještě něco s pájkou si moc jistej nejsem, nebos píš s ní neumim, takže bych tu nožku nejradeji urval nožem a pak tam stáhl Time Machine šlo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím tě jdou stáhnout nějaký mapy do Little Big Planet když mám CFW?? Dík

Zkus plugin PSnkiller

Ahoj mam PSP fat s FW 5.55 a chci si udělat flash a to tak že si udělam pandora battrery pomocí HW mod http://console-forum.net/showthread.php?t=16768, ale nejsem si tim moc jistý připadá my to troch jako brutální zásach do tý baterky a nechci si zničit psp, proto se ptám jestli je to bezpečný? A ještě něco s pájkou si moc jistej nejsem, nebos píš s ní neumim, takže bych tu nožku nejradeji urval nožem a pak tam stáhl Time Machine šlo by to?

No nic se nesmí přehánět, ale pokud jen odstraníš tu "nožičku", tak se nic nestane ;) A jistě že topůjde, pokud uděláš vše správně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám tu na vás zase dvě otázečky :) :

1) kdy ASI bude v ČR TILT FX? :D

2) a jestli nevíte o nějaké FAKT DOBRÉ strategii na PSP kde třeba hraješ za celou armádu nebo tak něco (např. Westnoth, Stronghold, nebo i války s koněma) :D uvítam včechny nápady všem dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar, potřebuju poradit

1) stáhl sem si buzz v cz dabingu a dohrál sem všechny čtyři soutěže (myslím jogín, generál, tá baletka, a ten netvor) a tam je napsané že když dohraješ všechny čtyři soutěže tak že sa ti odemčú další. a jak sa mám dostat do ty dalších čtyřech?

2) nevíte o nejaké dobré komedii, kterů bych si mohl stáhnůt do PSP

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu