Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
cau hele kdyz mam FW 3.52 OE-A muzu udelat downgrade na nakej nizsi lepsi?popripadne naky doporuzeni na FW furt mi to pise tu chybu tech cisel 800......diky

kdyžtak 3.52m33 ...můžeš ale nejprwe musíš přes recovery na 1.50 pak můžeš na jakýkoliv CFW(kromě 3.71m33 ... na 3.71 můžeš jedině z 3.52m33-3/4)

ale nech si tu 3.52m33 a estli nemáš update 4 tak si ho hod...

a máš umd mechanice?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyžtak 3.52m33 ...můžeš ale nejprwe musíš přes recovery na 1.50 pak můžeš na jakýkoliv CFW(kromě 3.71m33 ... na 3.71 můžeš jedině z 3.52m33-3/4)

ale nech si tu 3.52m33 a estli nemáš update 4 tak si ho hod...

a máš umd mechanice?

Hele sem se spletl mam 3.40 OE-A

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevite nekdo, proc se deje toto:

Mam uz asi 14 dni 3.52 M33-4 a vsechno v pohode. Chodily mi vsechny hry z karty, savy, homebrew atd. Najednou dnes (nic noveho jsem nenahraval, nespoustel jsem zadny plugin) mi nejde nacist cca polovina ulozenych pozic. Vypise jen - poskozena data a nic. Divne je, ze druha polovina pozic je ok - a to i v ramci jedne hry. Treba v Def Jam mi polovina postav (co postava to pozice) jde nacist, polovina ma pres foto napis - poskozeno. Setkali jste se s tim?

Muj predchozi problem zrejme zmutoval do jine podoby. Nyni mi nejde nahrat zadna pozice, kterou jsem drive ulozil:-( Spustit jde jakakoli hra, ulozit take, ale pri naslednem loadingu pozice se vypise corrupted data.

Zkusim jsem zformatovat kartu, pote prehrat firmware (pouze znovu na 3.52 M33-4), ale problem je stejny. Muzu zkusit DG na 3.40 OE-A, ktery mi behal vzdy v pohode, ale vam vsem 3.52 beha.

Napada nekoho neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jn, já mam taky docela blbej problém, prostě když hraju hru, tak se mi najednou zasekne psp, tj. že nemůžu vůbec nic dělat ani home nefunguje a asi po deseti sekundách se psp samo vypne a když ho opět zapnu, tak se zapíná do menu, takže ztrácím neuložená data:(, není to pravidelné, ale stává se mi to poslední dobou dost často, nevíte co s tim je:?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mozny to je. Nemam ted jinou kartu, abych to zkusil. Ale divny je, ze kdyz neco ulozim a bez vypnuti PSP to zkusim nacist, tak to jde. Tedy ulozena pozice se poskozuje az pri vypnuti (uspani) PSP. Zkusim dnes vecer DG na 1.50 a pak na 3.40 OE-A a uvidim.

HW problem to nebude skus prebehnut kluce s keycleanerom ,vacsinou to vznikne starsim DG alebo Pandorou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jn, já mam taky docela blbej problém, prostě když hraju hru, tak se mi najednou zasekne psp, tj. že nemůžu vůbec nic dělat ani home nefunguje a asi po deseti sekundách se psp samo vypne a když ho opět zapnu, tak se zapíná do menu, takže ztrácím neuložená data:(, není to pravidelné, ale stává se mi to poslední dobou dost často, nevíte co s tim je:?:

pls, poraďte mi, já vážně netušim co s tim je. někde jsem slyšel, že je to formátem her, ale to jeblbost, protože mě to vypadává u všech:(

EDIT: odbrickovat znamená, že ti to zprovozní psp, potom co nastane brick;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jn, já mam taky docela blbej problém, prostě když hraju hru, tak se mi najednou zasekne psp, tj. že nemůžu vůbec nic dělat ani home nefunguje a asi po deseti sekundách se psp samo vypne a když ho opět zapnu, tak se zapíná do menu, takže ztrácím neuložená data:(, není to pravidelné, ale stává se mi to poslední dobou dost často, nevíte co s tim je:?:
spatny ISO s tim asi nic neudelas..pokud mas naky stary FW upni vyssi..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muj predchozi problem zrejme zmutoval do jine podoby. Nyni mi nejde nahrat zadna pozice, kterou jsem drive ulozil:-( Spustit jde jakakoli hra, ulozit take, ale pri naslednem loadingu pozice se vypise corrupted data.

Zkusim jsem zformatovat kartu, pote prehrat firmware (pouze znovu na 3.52 M33-4), ale problem je stejny. Muzu zkusit DG na 3.40 OE-A, ktery mi behal vzdy v pohode, ale vam vsem 3.52 beha.

Napada nekoho neco?

Tak jsem zkusil "DG" na 3.40 OE-A, pak znovu na 3.52 M33-4 a je to OK. Bohuzel jsem tedy neprisel na to, cim to vlastne bylo, ale hlavne ze to funguje. Diky za nazory a rady;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pane doktore,

mam takový problém a nevím si rady. Stáhnul jsem si hru FIFA 08 a jde v klidu spustit, ale když hraju, tak je to nějaký spomalený, jako by se to sekalo. Mam slima a ještě jsem to přetaktoval, tak nevim co víc mam udělat. Poradíte mi?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pane doktore,

mam takový problém a nevím si rady. Stáhnul jsem si hru FIFA 08 a jde v klidu spustit, ale když hraju, tak je to nějaký spomalený, jako by se to sekalo. Mam slima a ještě jsem to přetaktoval, tak nevim co víc mam udělat. Poradíte mi?!?

jestli mas CPU nastaveny na plnej takt tak bych videl uz jen chbyu asi v karte..je mozny ze mas fake..pokud je hra v CSO preved ji do ISO taky by to mohlo pomoct..
co je to "xmb"???
opravdu jedinecny dotaz..:roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jde to tak nějak v pohodě (nějak udělal), ale mam další problém a to, že jsem si stáhl NBA 08 a když to spustim, tak my normálně naběhne, ta bílá obrazovka (PSP) a začne se to spouštět, no ale ani po 20min ta hra nenaběhne a pořád je černá obrazovka:cry:, tak to je asi špatný ISO, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Protože jsem celkem lampa, házím to semka, at tím nikoho neotravuju :cheesygrin:. Chci koupit PSP Slim, a chci to koupit nejlépe všechno najednou, tedy všechno nutné a využitelné příslušenství a tak. Ptám se tedy co všechno z příslušenství se hodí, když mám v merku jenom Base pack (http://playstation-shop.cz/sony-psp-slim-silver-new-431701.htm), tedy neviděl jsem žádné jiné packy. Každopádně bych potřeboval dálkové ovládání (i dybych musel koupit aj sluchátka s tím), ale nevím estli se dá sehnat zvlášť (mimo nějaký pack) a nevím estli do toho nacpu neorigo sluchátka. Navíc u všech je psáno, že nejsou kompatibilní se Slimem. Určo nějaký obal (nejlepší by asi byl starý dobrý Playgear Pocket), pochybuju ovšem že Slim nacpu do PGPocketu a ve webových obchodech vesměs není uvedeno estli je ten nebo onen obal kompatibilní. Dyby bylo něco podobného vůbec bych se nezlobil. Něco na čištění asi taky budu potřebovat, hadřík nebo aj folii možná. Taky bych, kvůli novince TV Out na Slimu, chtěl nějakou kabeláž na připojení, kukl jsem tady http://playstation-shop.cz/default.asp?sk1=PSP&sk2=HW&sk3=Slim%20PSP%20NEW, a vidím 4 různé balíky (SONY samozřejmě nejdražší :frown:), tak nevim, ale asi bude záležet na typu bedny, že? USB kabel není v packu předpokládám. A chtěl bych se zeptat na to jak můžu prodloužit dobu hraní na PSP, viděl jsem nějaké přídavné zařízení nebo baterky s větší kapacitou, a na ty jsem se chtěl zeptat, můžou PSPčko nějak poškodit? Jsou větší než originální baterie, tedy potřebujou nějakou nástavbu zezadu k prostoru pro baterku? Uuuuf, vyčerpávající, ale doufám, že mi odpoví co nejvíc lidí, ať mám nějakou představu o tom co mám koupit... Předem :thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu