Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj stáhl jsem si hru OTTD Open Transport Txcoon Deluxe a stáhnul jsem si to asi 15x a z toho mi jde jenom jedna verze ostatní mi píšou The game could not be started (80020148 ) jak to? ptám se protože ta jedna verze co mi jde se nedá dát do CZE a hlavně! se to nedá uložit a to je dost blbý :( tak pls poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosim potrebuju poradit proste sem flashnul PSP 3000 na 5.00 M33 a proste kdyz ho vypnu a chci do recovery menu tak se nazapne to recovery menu a to PSP se ,,odflashne" ze je tam zase OFW a nevim cim to je... A taky na me PSP 2000 nejdou Custom themata delam vse podle navodu ale vzdy kdyz nastavim nejake tak se PSP restartuje ale je tam porad theme ,,Original" tak mi prosim pomozte uz sem hledal vsude... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná by ti neuškodilo trošku číst :). PSP 3000 neflashneš, rozjedeš na něm ISO hry, jinak řečeno spustíš custom firmware, ale neflashneš. Takže co to je flash? Flash znamená přehrátí firmwaru PSP na neoficiální, který spustí ISO / CSO obrazy UMD her, pluginy a homebrew. U PSP 3000 tohle nejde! Tam můžeš jen spustit ChickHEN (/MHUSpeed) a 5.03GEN(-C) (/CFWEnabler = 5.03M33, asi jsi se přepsal). 5.03 GEN je custom firmware, ale neukládá se do flash paměti, protože neni prolomená ochrana, takže se jen načte. To znamená, že po každym uplnym vypnutí, respektive po každym novym načítáním firmwaru se ti načte oficiální firmware, který je ve flash paměti. Potom musíš nahodit zase HEN a GEN.

// Proč zakládáš novej topic, to chceš odpověd dvakrát? Auu! Ted už jenom nevěřícně kroutim hlavou.

//2 Odepsal jsem ti v 18:35, vlastní thread jsi založil v 18:37. Co na to říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hi,potřeboval bych pomoct,mám PSP 3004 5.03.Vždy když zapnu hru tak se mi napíše the game could not be started (8002013C).M33 driver-Odzkoušeno,Sony NP9600-odzskoušeno,CFW enabler-mám-ChickHen-mám.6ádám zkušené borce o pomoc.Předem děkuji každému kdo se mi aspon pokusí pomoct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu