Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Pandoru můžeš koupit třeba tady a nebo si jí klidně vytvoř z normální baterky HW modem http://console-forum.net/showthread.php?t=16768. Pak ještě potřebuješ MMS, tu vytvoříš přes PC programem rains Ultra MMS maker. Kontakt na flashera ti poskytnout nemůžu, v tomhle už dlouho nemam přehled :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se take poradit mam PSP Slim piano black lite 2004 (takze mam take PSP 2000?)

Uz jsem se radil Kennym ktery mi poradil pandoru

mam code date 8B firmaware 6.20

pujde to flashnout?

jestli jo tak mi se hodte nejaky kontak na flashera okoli Prahy.

Děkuju

firmware jsem mel asi 3.95 (TA-88 / TA-88v2) nevim to jiste na krabici mam G tak asi to je ono

(co znamena na ty krabici CEL PSP - 2004 PB) CO JE TO PB A CEL?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jediná možnost je flash přes pandoru.

http://console-forum.net/showthread.php?t=11173 - pro vytvoření pandory softwarově potřebuješ PSP s CFW a TA-85 nebo níž.

Druhou metodou jak vytvořit pandoru je HW mod http://console-forum.net/showthread.php?t=16768 a MMS vytvoři přes PC Rains Ultra MMS makerem/Pandora Deluxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mohl by mi prosím nějaký více erudovaný jedinec sdělit, zda PSP od ktereého mám pouze fotku krabice lze flashnout na CFW (5.50 GEN-D3 třeba)? resp. zda to jde z té krabice vyčíst. (Já už PSP flashlé mám, ale tohle si chce koupit kamoš, dále víme pouze že Verze FW je 5.51)

Předem děkuji za odpovědi a rady a přikládám foto:

post-6112-14687155285077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mohl by mi prosím nějaký více erudovaný jedinec sdělit, zda PSP od ktereého mám pouze fotku krabice lze flashnout na CFW (5.50 GEN-D3 třeba)? resp. zda to jde z té krabice vyčíst. (Já už PSP flashlé mám, ale tohle si chce koupit kamoš, dále víme pouze že Verze FW je 5.51)

Předem děkuji za odpovědi a rady a přikládám foto:

[ATTACH=CONFIG]9167[/ATTACH]

Máš možnost podívat se na date code? Je pod baterkou (např. 8C apod.). Písmeno G označuje bud TA-88v3 nebo TA-88v2 a nebo TA-88. Pokud bys měl jinou desku než TA-88v3, můžeš nahrát do flash paměti plnohodnotný CFW (třeba 5.50 GEN-D3) a hrát ISO hry. V opačnym případě na něm ISO hry nespustíš. Verze desky se zjistí právě podle date code.

co potrebuji pro to abych rozjel dantes's inferno ? mam MHU3 a mam i plugin khbbs a nenapada me co jineho delat :X

Takže ted máš nahozenej jen MHUSpeed? Nahod ještě 5.03 GEN-C (nebo novej Prometheus) http://console-forum.net/showthread.php?t=89968. KHBBS nepotřebuješ, ten je jen pro hry, který vyžadujou 6.20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj. Děje se mi taková nemilá věc. Mám PSP Fat FW 5.00 M33-6 a začalo se mi zničeho dít, že mi to počád zatáčí vpravo a dolů, ve hrách i ve fotkách, ale v menu ne. Zkoušel jsem čistit joyistick, dokonce jsem to zapnul i s vyndaným joystickem ale furt to samé. Nevíte někdo co stím? Je to SW nebo HW problém? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu