Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Musíš tu hru (.iso) z toho archivu (.7z) vyndat. Stačí to vyndat winrarem nebo PeaZip nebo 7Z

Kdyžtak

Winrar

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winrar/?g[hledano]=winrar&g[oz]=3.92

PeaZip

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/peazip/?g[hledano]=7z&g[oz]=3.2.1

7Z

7Z

http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/7z/?g[hledano]=7z&g[oz]=0.7.1

EDIT// Anonymous_ byl rychlejší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi asi to sem nepatří ale vždy sem tu uspěl, chci se zeptat jestli jde v Tekken 6 na PSP dát takový ty videa až dohraješ fight a tam je urývek z toho jak si ho mlátil já to tam nemám jde to nějak zapnout?

A ještě jestli jde hrát Tekken po intasu s kámošema.

Dík za všechny odpovědi. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A ještě jestli jde hrát Tekken po intasu s kámošema.

Bud je tam primo infrastructure (nevim, delsi dobu jsem ho nehral), anebo je tam na 100% ad-hoc a pak se to s pomoci CFW a xlink kai da hrat i po netu pres adhoc, pres usb. Na foru tu je navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc ti děkuji.Stačí to normálně vypálit jako obraz CD vezme to pak PS3ka?

EDIT:

Poprosim o radu.Pouzivam PSP2004 viz. profil+podpis.

mam na PC internet pres pevnou od ceskeho O2-Telefonica.Mam 2PC v jednom pokoji je pripojeny modem D-Link a sitovym kabelem jde do prvniho PC a pak dozadu ke me do pokoje do toho meho,mam sitovou kartu na desce a vse facha jak ma...rychlost je okolo 8Mbit takze v poho.

Chtel bych na svem PSP nejak rozchodit/sdilet internet s mym pocitacem,pres kabel to myslim nejde (jestli ano tak poradte...) takze zbyva Wi-Fi.

Vim ze budu potrebovat nejaky Wi-Fi AP (Acess Point).Videl jsem prodavat USB Klic/Adapter podobny tomu k BT v cenach okolo 600-1300kc,je jedno jaky koupim co musi vse splnovat a jak to potom zprovoznit?

Pocitac musi byt predpokladam zapnuty,ale kdyz jej vypnu (pokud tdy nevypnu zdroj ci zasuvku vypinacem natvrdo) do USB jde normalne stava (muzu trebas nabijet kabelem foun...) a mam v BIOSu nastaveno ze se pocitac probudi/zapne stiskem libovolne klavesy.

Je tedy mozne sdileni i v tomto stavu nebo nejak adapter (treba i drazsi) pripojit primo k D-Link modemu aby nemusel byt pocitac stale zapnuty? pocitam ze pokud bude v rezimu spanku asi to take nepujde co?

Preem dik pokud si nekdo udela cas a odpovi.

Me se doma nejake ty free wi-finy motaji ale to musim vylezt na balkon pak se obcas nejaka co neni zaheslovana chytne.Neni nic prijemnejsiho nez se vecer povalovat v posteli a pred spanim si omrknout web....displej je myslim na bezne surfovani dostatecny a prinejhorsim existuji mobilni verze webu treba m.seznam , m.google a dalsi...

EDIT2:

Nevim zda by fungovalo tohle,jevi se mi to jako nejlepsi reseni abych pokud budu chtit na PSP serfovat nemusel mit zapnute PC... http://www.datart.cz/katalog/WiFi-komponenty-BELKIN-WIFI-G-Router-F5D7234nv4-1.html podle popisu se pripoji k DSL Modemu (Mam D-Link DSl-584T) a melo by to chodit....doufam ze ma i vystup abych dalsi sitovy kabel pripojil k PC jako driv....bylo by to dobre reseni a fungoval bvy tento Wi-Fi BELKIN WIFI G Router s mym PSP mohl bych pak na nem provozovat normalni internet bez nutnosti mit zapnute PC?

Pokud si nekdo udela cas poradte prosim dekji moc.Instalace by mela byt jednoducha a potom po propohjeni bych na PSP zapnul WiFi a jen vyhledal novou sit...jestli tomu tedy dobre rozumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdar všem. Prosím o radu, cca před měsícem jsem si koupil nové PSP 3004 s FW 4,21 (nebo tak nějak) dle návodů jsem ho poladil (verze 5,03 + mhuspeed3, gen 5,03 a prometheus 7 zhruba 2 týdny vše fungovalo jak má, ALE po 2 týdnech se mi stalo, že když jsem spustil hru základní bílá obrazovka s nápisem PSP nezmizela a musel jsem psp resetovat, spustit mhuspeed3.... znovu, což by bylo ok problém nastal další týden, kdy po resetování PSP se mi najednou stalo že systém nenaběhl, po následujícím resetu opět šel, ale naběhnutí systému začalo být opravdu problematické. Minulý týden když se opět sekla psp hra a dal jsem resetovat PSP tak mi systém nechtěl najet už vůbec po hodině vypínání a zapínání se PSP spustilo, nenapadlo mě (jelikož jsem byl na dovolené na chatě bez netu) udělat nic jiného než obnovit tovární nastavení, zálohovat kartu, naformátovat ji a potom znovu nainstalovat mhuspeed3, gen 5,03 a prometheus 7...bohužel nic to nevyřešilo a teď mi systém nenajede vůbec.

PS: Na youtube jsem hledal video mého problému a bohužel jsem ho nenašel proto popíšu termín "systém nenajel" po zapnutí psp se objeví logo sony entertiment a dále se objeví animované pozadí, nicméně nevyskočí žádný interface. Nezobrazí se menu, datum ani stav baterie...prostě prázdná obrazovka s animovaným pozadím.

Pokud by mi byl někdo schopen poradit byl bych mu vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim.Mam internet od O2 tedy pevnou 8Mbit ptal jsem se na foru uz pred casem jak privest net do Wi-F AcessPointu.

jde o to ze jsme meli klasky modem D-Link asi 4.5roku a posldni dobou zlobi...tehcnik zjistil ze je to v nem (chybne pakety) a udajne to nelze spravit ani prehranim FW proste odchazi..

Dostali jsme tedy ke smlouve bezplatne novy a jde o ZyXEL P-660W SERIES ktery ma napsano na krabici toto:

ADSL2+ HighSpeedInternet Acess

High Speed Wireless 802.11g 54Mbps 5xFaster than 801.11 a dalsi veci.

Modem chodi spolehlive byl nakonfigurovany primo nebo se nastavil sam nevim,nastesti protoze instalacni CD resp. program v nem se odmita spustit na mych Win7.

Nakonec jsem na CD nejaky spravce WLAN nasel ale ten site pres integrovany proutek/antenku jen hleda v okoli.

nevim zda to modem umoznuje moc Wi-Fi nerozumim proste aby z te antenky lezl internet/signal ktery bych pak na sve PSP2004 pomoci scanovani chytil a mohl pouzivat web...umi to nebo zvlada jen prijimat kdyz neni pripojeny kabelem k tel. zasuvce tedy pevne od operatora O2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na samozrejme, ze to jde. ZyXEL P-660W je normalni router s wifi. Proste se pripoj na administraci toho routeru a tam si najdi WLAN a nastav si ho. Proc tam strkas nejaky debilni CDcka? Proste klikni 2x vpravo dole na ty monitorky, dej podrobnosti (nebo jak je to tam napsane) a podivej se na IP brany (asi to bude 10.0.0.138 ) a tu nabus do prohlizece, zadej heslo admin a tam si to nastav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

o.K děkuji ti.

Dal jsem do IE adresu http://10.0.0.138/ je to stejné jako u D-Linku a dostal jsem se do moemu a jeho nastavení jako takového...

Vlevo je menu a nahoře Network klikl jsem na Wireless LAN a dal Active Wireless LAN + uložil mělo by to stačit aby PSP AP načšla a připojila se?

ten signál z antény doufám leze když je PC vypnuté a modem dál běží...má samo vzdau i vypínač.

EDIT:

takže jsem to aktivoval kontrolka WLAN na modemu svítí PSP jej při scan najde vše jsem dělal volbou Easy a ani heslo jsem nedával připojí se signáil na 100procent a pak jsem dal test a získával asi 20sek. IP adresu s Obtained IP adress a objeví se tahle hláška: A connection has occurred.

The attempt to obtain IP adress time out

Connect name Internet

SSID Internet

tak nevím kde dělám chybu...čekla jsem že to pojede na první pokus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak už to jede trochu jsem si pohrál s nastavením ZyXELu a vypnul zabezpečení a auto scan asi se to nějak s PSP pralo a teď je net na PSP funkční....je to rychlý i když 8Mbit na pc nedoshajuje tak polovinu ale i taksuper.

Tady je screen jak mi s nastavením Z to chodi

novrastrovobrzek.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Moc díky za pomoc

S tím zabezpecenim si ale o vikendu pohraji zkusim typ z rolety se kterym to pojede abych si to mohl pak zaheslovat.nestojim o to aby se mi na AP nekdo pripojoval bral mi rychlost a serfoval na netu za moje prachy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu