Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
ale to píšou něco že se můžou poškodit savy a to nechci riskovat.

Buď tam nahodíš prometheus 2 a zálohuješ si savy a nebo si tu hru prostě nezahraješ.

mám PSP 2004 a na ní OFW 6.20(tak mi to vrátili ze servisu)...dá se nějak downgradovat na 5.03 nebo dá se nějak cracknout ? čet sem něco že přes demo patapon 2 ale jak na to ? :)

Pokud máš flashnutelnou desku nižší než TA-088v3 tak nevadí že máš cfw 6.20, prostě snížíš pomocí recovery flasher a nebo flashnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
myslim že mám právě tu TA-088v3....ale nvm jak to zjistim

ten recovery flasher...kde ho vemu a jak se s tim zachází ? )

btw nemám tu unbrick baterku

Zde zjístíš typ desky - http://console-forum.net/tema/55429-flash-psp-pomoci-chickhen-bez-pandory?highlight=typ+desky

hodíš si ten program do psp, spustíš a uvidíš na displeji co ti vyjelo

A zde je recovery flasher. Stačí zmáčknout ctrl+f a zadat název a najde ti to. Pokud máš tedy desku nižší než TA-088v3 tak stačí recovery flasher.

http://console-forum.net/tema/33725-9658-9658-9733-9733-uzitecne-programy-a-pluginy-pro-psp-novinka-dayviever-v7-9733-9733-9668-9668

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ORIGINAL UMD HRA NENALOADUJE ULOZENY SAVE, H.E.L.P. (failed to load data...)

PROSIM POMOZTE
icon_surprised.gif
(

Nemohu naloadovat save, kdyz si pustim Final Fantasy z UMD, pise mi to
FAILED TO LOAD DATA, THE FILE IS CORRUPTED. wtf???

Nevim co to ma znamenat, zkousel jsem jinou hru a tam fungovalo, u FF nefunguje. Ja se savem nic nedelal, nechapu proc to nejde.

Jen info o mem PSP:

PSP SLIM 3004, FW 5.03, ChickHEN GEN-C, pametova karta Sony memory stick pro duo 2 GB

Je pravda, ze problem jsem zaznamenal po flashnuti PSP, predtim save nahrat sel, nyni u tehle hry nejde!!

Já tomu moc nerozumím, protoze mam PSP nove, ale tohle je dulezitej a zakladni kamen, bez saveů je PSP k nicemu! Save FF se navic v psp menu v savech tvari uplne vporadku, normalne se nacte obrazek i s hudbou, ale kdyz spustim z UMD hru, tak mi to napise tu chybu a save nenacte!!
icon_surprised.gif
(((

Prosim o pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám otázku ohledně slotů na hry... mám PS3 (to jest první slot), kamarádovi jsem propůjčil přihlašovací údaje aby si stáhl hry na ps3 (to jest 2.slot) a stejný účet používám i na PSP (to jest 3.slot). Když chci deaktivovat účet na psp tak vše proběhne v pořádku ale stejně se mužu pod stejnym psn id připojit na Store... jsem trochu zblblej protože jsem myslel že deaktivuju kompletně celý účet na psp a tím vznikne volný slot takže místo dvou volných slotů bych měl tři. Může mi to někdo vysvětlit formou pro blbce? nemam stím zkušenosti a trochu jsem se v tom zamotal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu