Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Prostě pokud tam bude 6.20 tak jen překopíruješ dvě složky do PSP a spustíš to v PSP, Poukud tam bude vyšší, tak do PSP překopíruješ složku s downgraderem a firmware 6.20, downgrader následně spustíš v PSP, aktualizuješ a pak zas jen překopíruješ dvě složky a postupně to spustíš v PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak podle všeho to flashnutý je. Mám verzi 6.60 ME-1.6. Vytvořil jsem v rootu složku ISO a hodil tam hru, ale nebere jí to. Asi něco dělám špatně, co? :roll: Když se snažím spustit hru, stále je tam "Corrupted data"

EDIT// Tak už nic. Blbec jsem složku neudělal v rootu, ale ve šložce PSP. Frčí to. Díky za super návody a pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

Během pár dní dostanu k ruce svoje první PSP (3004, s OFW 6.60) a abych nebyl za primitiva, pročetl jsem dost materiálů ohledně následného flashe.

Vzhledem k tomu, že koupi PSP jsem zvažoval už leta, moje poslední informace o custom firmwarech v podstatě hlásaly, že sám to flashnout nezvládnu a potřebuju k tomu tunu různých propriet jako je Pandora battery atd.

Abych se dostal k jádru pudla, fakt mě nešálí zrak a flashnutí PSP s 6.60 zvládne i cvičená opice pouze stáhnutím light firmware a vložením ho do správných složek na pamětovce (resp. to v podstatě není o moc složitější, než flashnutí NDS)? Opravdu tu nehrozí nechtěný brick přístroje?

Děkuji za případnou odpověd a musím moc poděkovat za tak extenzivní studnici rad, jakou console-forum jistojistě je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den, prosím o radu, na psp 2004 nějak začly blbnout směrová tlačítka, je to jako by byly pořád zmáčknuté a kurzor (auto, hráči, cokoliv jiného ve hře) pořád zběsile lítá ze strany na stranu. psp sem rozdělal, vyčistil, znovu dal dohromady, ale po chvilce to začlo znovu. Nějaká rada co s tím? výměna tlačítek? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Máš jen poškozený analog,sám to zjistíš přes internetový prohlížeč bude ti blbnout kurzor.Kdyby to bylo tlačítky musela by se závada projevit automaticky v menu psp a rolovat ikony.

Tak jsem to schválně zkoušel v prohlížeči, ale tam je kurzor v pořádku, analogem to nebude, ten funguje v pořádku. Problém je jakmile se začnou používat směrová tlačítka. Když je ve hře nepoužívám, tak nic nelítá, analog funguje v pořádku, ale jakmile se začnou používat tlačítka pro směr, tak třeba v menu to začne lítat z položky na položku.. Výměna asi nepomůže, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den,

mám další dotaz, u některých her (převážná většina je předělávka z psx) se mi mi při loadingu psp úplně sekne a vypne. Poté musím psp normálně znovu zapnout a tyto hry se prostě nespustí. Je problém v psp nebo špatně převedené hry? Dá se to nějak zjistit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,u segry deti se valel leta nepouzivany psp,dve orig.hry je hned prestalo bavit hrat a tak jsem si ho pujcil a pokusim se s nim neco udelat.Cetl jsem zdejsi navody,ale jako laik ktery tento pristroj umi akorat zapnout mi ledasco neni jasne a tapu v tom.(treba: kdyz mam FW 3.60 zda vubec a na jaky ho povysit) Navic po precteni tutorialu atd. se mi to vse slejva v jednu velkou kouli.Kdyby tu byl nekdo z okoli Chebu tak bych ho asi navstivil.Pokud ne,tak se to pokusim udelat sam.Je to : PSP slim 2004 PB ,sys.soft 3.60 , pod baterkou je date code 7C.Co jsem vycetl tak bych asi postupoval podle navodu z tohoto fora:[h=1]CFWEnabler 3.70 - ISO/CSO/PSX pomocí ChickHEN (PSP 2000/3000 bez rozdílu!)[/h]Nebo mi doporucite neco jineho?Ptam se,jelikoz bych nerad udelal nejakou chybu.Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je hovadina tam davat CFWEnabler. To uz je hodne stare - nove hry by ti na tom nejely, navic je to dost nestabilni atd.

Nejjednodussi moznost bude asi updatovat na oficialni firmware 6.20 a nasledne tam hodit 6.20 PRO-B10 Permanent fix. Jelikoz zde na foru neni updatovany tutorial, tak te odkazu sem: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2011020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze dle tve rady jsem povysil FW na 6.20 bez problemu.Stahnul jsem si 6.20 PRO-B10 Permanent fix a instaloval dle navodu,(jelikoz psp neznam tak jsem chvilku hledal tlacitka L a R :)) ted pokud to spravne chapu muzu spustit stazeny hry pouze z recovery menu,jinak rozbehnout nepujdou,je to tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne ne, v Recovery Menu akorát změň řádek UMD ISO MODE z original (pokuď je) třeba na M33 driver. Na rootu (kořenu - hned na začátku) paměťovky vytvoř složku ISO a do ní dávej stažený hry. V PSP je pak nejdeš mezi Game, prostě na stejným místě kde bys spouštěl UMD hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Diky moc za rady id a id RaZzeR ,radek nebyl,takze jsem nic neprepisoval ale vytvorit ISO u korene bylo dulezity,mel jsem ho v rozvetvenym adresari a hry nebylo videt.Jako neznaboh PSP jsem se tady v ty hore informaci moc neorientoval,diky za pomoc.Segry parchanti si na to PSP budou muset chvilku pockat,nejak me to chytlo a az jim ho predam,tak bude pocitam nonstop v permanenci a nebude uz lezet v krabici ve skrini.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám takový menší problémek :)

Když zapnu psp, tak se mi zobrazí úvodní sony animace a pak mi naskočí vlny, ale nenaběhne mi vůbec xmb menu. Nic tam nemám... jenom ty vlny na pozadí. Ani tam nepulzuje to loadovacíkolečko v rohu. Nefunguje žádné tlačítko kromě select... které zobrazí vsh menu a tlačítko power... když ho podržím déle tak se to s lupnutím vypne. PSP je verze slim 2004 s deskou v2.

Měl jsem tam cfw 5.50gen d3, kde jsem dal v recovery menu zresetovat flash1, ale nepomohlo to. Zkoušel jsem spustit hellcat's recovery přes recovery menu :D ten se spustil a v něm jsem flashnul psp zpět na ofw 5.00... žádná změna, pořád ta chyba + jsem si znemožnil přístup do recovery :).

Poslední věc co jsem se s tím ještě babral, tak jsem si udělal flash přes mms + pandora. MMS jsem vytvořil v PSP_Pandora_Deluxe_v2.8. Flashnul jsem tam cfw 4.01. Nepomohlo.

Nevím co dál :) Nějaké rady? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu