Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

CFW - Custom firmware je upravený firmware který nahraješ na PSP (většinou použitím Pandořiny baterie a MagicMemoryStick) a budeš potom moct hrát stažené hry! :)

Záruka - Nahrátím CFW o záruku nepřijdeš, ale pokud budeš dávat PSP do opravny raději tam nahrej nazpět OFW (Original Firmware - originální software od Sony), o záruku přicházíš třeba když rozebíráš PSP... (ale kdo by to dělal, že? :cheesygrin:)

A ještě... CFW nejde nahrát na nově koupené PSP (vzhledem k tomu, že jsi nováček, tak hádám, že máš nově koupené PSP...). Pokud máš ale starší model (koupený v bazaru, nebo už dříve v obchodě, ...) můžeš nahrát CFW.

Návod:

http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

Topic pro nováčky:

http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
CFW - Custom firmware je upravený firmware který nahraješ na PSP (většinou použitím Pandořiny baterie a MagicMemoryStick) a budeš potom moct hrát stažené hry! :)

Záruka - Nahrátím CFW o záruku nepřijdeš, ale pokud budeš dávat PSP do opravny raději tam nahrej nazpět OFW (Original Firmware - originální software od Sony), o záruku přicházíš třeba když rozebíráš PSP... (ale kdo by to dělal, že? :cheesygrin:)

A ještě... CFW nejde nahrát na nově koupené PSP (vzhledem k tomu, že jsi nováček, tak hádám, že máš nově koupené PSP...). Pokud máš ale starší model (koupený v bazaru, nebo už dříve v obchodě, ...) můžeš nahrát CFW.

Návod:

http://console-forum.net/showthread.php?t=11173

Topic pro nováčky:

http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

jep novacek s PSP Slim 2000,ale nikde nevidim navod se softwerem 6.20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jako novacek ktery se v nicem nevyzna :D mam par otazek:

> zjistil jsem co to znamena cfw(Custom Firmware) ale nwm k cemu to je

> muzu nak rozjed hry aniz bych na PSP udelal naky hack a prisel tim o zaruku(jednoduse nechci o ni prijit)

predem diky za odpovedi

Flashnutím nepřicházíš o záruku ...

Jakej máš firmware? (settings -> system settings -> system information)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim,

mam otazku, nechtel sem delat novej topic tak to davam sem...

kdyz brouzdam netem na PSP a chci se mrknout sem na console-forum, tak se mi nacitaj jenom stranky s jednotlivejma topicama, ale kdyz chci otevrit konkretni topic a procist si prispevky, tak se mi to nezobrazi, pouze bila obrazovka (ze zacatku se to nacita, pak to prestane)

kdyby ste nepochopily co myslim: v PSP se mi normalne nacte treba tahle, nebo tahle stranka, ale tato uz ne ;)

muzu si teda na PSP prohlizet jednotlive prispevky, nebo to proste nejde? POkud ano, tak jak? Dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

kdysi jsem uz diky tohoto fora psp v pohode downgradoval, ale to je cca 2-3 roky zpatky a to tu byla i prehledna tabulka vsech firmwaru u kterych sel downgrade a kterych ne, ale nejak ji uz nemuzu najit. Sam jsem psp tehdy prodal, ale letos na vanoce dostal bracha od pritelkyne nove PSP fat s firmwarem 5.70, tak jsem se chtel zeptat jestli u nej jde downgrade a pokud jo tak prosim vas o link, zkousel jsem i tlactiko hledat, ale nic jsem nenasel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

http://console-forum.net/showthread.php?t=53990

Mám PSP 1000 (Fat) ...

Na všechny typy PSP Fat lze nainstalovat CFW a to hned několika způsoby

- pro PSP Fat s FW max. 3.50 downgradem FW na verzi 1.50 a následné nainstalování CFW (zastaralé, návody ZDE)

- pro PSP Fat s FW max. 5.03 flash pomocí ChickHENu bez Pandory

- pro PSP Fat s jakýmkoli FW flashnutím přes Pandora's battery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu