Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
no jde to tak nějak v pohodě (nějak udělal), ale mam další problém a to, že jsem si stáhl NBA 08 a když to spustim, tak my normálně naběhne, ta bílá obrazovka (PSP) a začne se to spouštět, no ale ani po 20min ta hra nenaběhne a pořád je černá obrazovka:cry:, tak to je asi špatný ISO, že?
jestli spustis hru a je jen cerna obrazovka nemusi to bejt jen spatny ISO skus pripojit flash1 a smazat soubor config.se ..
Protože jsem celkem lampa, házím to semka, at tím nikoho neotravuju :cheesygrin:. Chci koupit PSP Slim, a chci to koupit nejlépe všechno najednou, tedy všechno nutné a využitelné příslušenství a tak. Ptám se tedy co všechno z příslušenství se hodí, když mám v merku jenom Base pack (http://playstation-shop.cz/sony-psp-slim-silver-new-431701.htm), tedy neviděl jsem žádné jiné packy. Každopádně bych potřeboval dálkové ovládání (i dybych musel koupit aj sluchátka s tím), ale nevím estli se dá sehnat zvlášť (mimo nějaký pack) a nevím estli do toho nacpu neorigo sluchátka. Navíc u všech je psáno, že nejsou kompatibilní se Slimem. Určo nějaký obal (nejlepší by asi byl starý dobrý Playgear Pocket), pochybuju ovšem že Slim nacpu do PGPocketu a ve webových obchodech vesměs není uvedeno estli je ten nebo onen obal kompatibilní. Dyby bylo něco podobného vůbec bych se nezlobil. Něco na čištění asi taky budu potřebovat, hadřík nebo aj folii možná. Taky bych, kvůli novince TV Out na Slimu, chtěl nějakou kabeláž na připojení, kukl jsem tady http://playstation-shop.cz/default.asp?sk1=PSP&sk2=HW&sk3=Slim%20PSP%20NEW, a vidím 4 různé balíky (SONY samozřejmě nejdražší :frown:), tak nevim, ale asi bude záležet na typu bedny, že? USB kabel není v packu předpokládám. A chtěl bych se zeptat na to jak můžu prodloužit dobu hraní na PSP, viděl jsem nějaké přídavné zařízení nebo baterky s větší kapacitou, a na ty jsem se chtěl zeptat, můžou PSPčko nějak poškodit? Jsou větší než originální baterie, tedy potřebujou nějakou nástavbu zezadu k prostoru pro baterku? Uuuuf, vyčerpávající, ale doufám, že mi odpoví co nejvíc lidí, ať mám nějakou představu o tom co mám koupit... Předem :thanks:
kup si jenom to co potrebujes..nekupuj zbytecnosti ktery nebudes pouzivat..;) k tem kabelum na TV zatim nevim jakou k tomu potrebujes TV ale myslim ze je to jedno jako zhlediska rozliseni ale spis nebude jedno jaky pripojeni ta televize ma..nevim..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec mam takovy problem, poridil sem slimaka a preflashoval sem ho s 3.71 na 3.71 m33 pomoci pandory, problem je v tom ze kdyz zapnu psp tak mi nabehne pouze sony a hodiny a pak se psp sekne a vypne. funguje mi recovery a celi instal probehl v poradku nevim co s tim muze nekdo poradit?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kup si jenom to co potrebujes..nekupuj zbytecnosti ktery nebudes pouzivat..;) k tem kabelum na TV zatim nevim jakou k tomu potrebujes TV ale myslim ze je to jedno jako zhlediska rozliseni ale spis nebude jedno jaky pripojeni ta televize ma..nevim..

No to je jasné, že koupim jen to co využiju, ale já nějak nevím co by takový prostý majitel Slimka mohl využít a ty věci co bych chtěl určitě nevím estli na Slim půjdou, tedy neodpověděl mi nikdo na otázky co jsem měl, jako jak je to s tím ovládáním a sluchátkama, na playstation-shop.cz mají že to není kompatibilní (ty sluchátka co se prodávají zvlášť), taky jsem se ptal na baterku, v PSshopu neví estli ty 2600mAh/3600mAh baterie půjdou aj na Slim. Ani žádné pořádné pouzdro jsem nikde nenašel, žádná obdoba PGPocketu. A PSP bez dálkového, sluchátek a něčeho v čem vydrží četné pády, mi přijde jako arciblbost. Takže dyby někdo o některé z těch nebo jiných super věcí na Slimko věděl, pls dejte vědět, já hledal ale nic moc nenašel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) dálkový ovládání sluchátek - zatím ne

2) obal - několik jich je tady http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=PSP&SK2=HW&SK3=Slim+PSP+NEW&menu=363

3)baterky půjdou ale nezavřeš zadní kryt...teda uatím dokud nebude k dostání speciální kryt kterej zavřeš i s Fat baterkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
1) dálkový ovládání sluchátek - zatím ne

2) obal - několik jich je tady http://www.playcentrum.cz/default.asp?SK1=PSP&SK2=HW&SK3=Slim+PSP+NEW&menu=363

3)baterky půjdou ale nezavřeš zadní kryt...teda uatím dokud nebude k dostání speciální kryt kterej zavřeš i s Fat baterkou

Jo něco takového jsem chtěl slyšet :]. Je zajímavé, že místo toho aby vznikla nová 3600mAh baterka pro Slim, tak radši vymyslí větší kryt, pěkné řešení (teda podle toho co píšeš)... A vidím že máš FF limited edition Slim, nevíš estli jsou ještě nějaké limitované edice k dostání?? Je mi vpodstatě jedno jaká. Co všechno bylo v balení?

Jo a může mi někdo napsat nějaký rozdíl mezi:

http://playstation-shop.cz/ a http://www.playcentrum.cz/ :D, mají stejný sortiment, stejný web, stejný reklamační řád, blablablabla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak si vyskytl docela problém. Když hraju nějakou ISO hru, tak mi v různých intervalech naskakuje, hláška jsetli chci opusiti hru (když se zmáčkne HOME) a přitom tuhle klávesu vůbec nemačkám. A ty intervali jsou různý a hlavně je to u všech her co mam.....

Víte někdo co s tím???

Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam problem(že sem kkt) mi neřikejte. mam PSP bylo upe rozrs*ane co se týče SW takže sem se ozhod že pomocí Easy Recovery hupsnu na 1.50 a pak vše v klídku od začátku, ale já kkt sem si neuvědomil že mi nečte UMD tudíž nic na psp nepustím ani Update na vyšíí CF..a ted neim jak to udelat.....recovery menu mi jaksi taksi na 1.50 nejde...pls poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj prosím o radu. Jsem úplná lama tak prosím neukamenovat. Prošel jsem si vše pro začátečníky a stejně moc všechno ještě nechápu... Takže k věci. Mám zájem si koupit slima, ale do teďka jsem žádny psp neměl a koupit si ho chci hlavně kůli tomu, abych na něm mohl spouštět isa z karty, takže CFW je nezbytný mít, jenže jak jsem pochopil k tomu, abych to upgradoval potřebuju pandoras battery a magic memory stick, který vytvořim ze staršího psp, který nemám. Nejsem si jistej jestli to do týdle fáze chápu správně, každopádně mě zajímá jakou mám šanci, že tam nahraju nějakým způsobem CFW??? A navíc mám celkem strach z toho, že bricknu. Dá se psp nějak znovu zprovoznit, kdyby k tomu došlo???:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vsechno uz de..neni ceho se bat..teda jako je ale vetsinou to neni tak hrozny...:) pochopil si spravne ze k vytvoreni CFW musis mit dve PSP a z toho jedno s CFW..takze napis treba odkud si a on se nekdo najde kdo ti to udela,,;)

A nějaký menší rady, který dodržovat, abych nebricknul??? No to by bylo skvělý určitě bych se někomu finančně odvděčil, kdyby se našel někdo v mím okolí. Jsem z Českých Budějovic... A jinak jakej je váš osobní názor na psp? Myslím tím, jestli se to vyplatí kupovat, jestli to třeba po nějaky době neomrzí. Měl jsem totiž ps1 a ps2 a to mě po nějaký době omrzelo, ale zase na druhou stranu, když si člověk může stahovat furt nový hry, tak by snad psp omrzet nemělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu