Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím vás,

Mám maličké přání a vůbec jse nevěděl, kde se obrátit. Repráky na PSP se mi zdají opravdu slabé a malé. Zásadně nechci, aby jste mi radili radami, že si mám pořídit bedínky nebo něco podobného, NE! Hledám šikovný prográmek určitě musí existovat. Jedná se vlastně o program, aby mi dokázal udělat větší hlasitost a mohl bych si hudbu vychutnat na plné pecky. Ale ještě bych chtěl vysvětlit vlastně do jaké složky (na PSP) to přesunout atd. Dá se říci, že návod. Model mám 3004 a flashlé. Předem vám děkuji za vaše odpovědi.

thomas695 položil uplně stupidní otázku. Souhlasím s stevens129 . Pro thomas695: s tímhle si určitě vychutnáš muziku http://www.alza.cz/logitech-z906-d226021.htm

Pspcko je na hry... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

mám dotaz, při kopírování ISA do psp mi spadlo z pc na zem a vyletěla paměťovka, teď ji psp nemůže načíst, nejde ani zformátovat ani přes psp spárovat v pc, vždycky to napíše že kartu nemám vloženou. Jiné paměťovky psp přečte v pohodě, nevíte jestli se dá nějak zachránit? Mám tam tuny savů a nějaké věci ze Store, nerad bych o to přišel, za pomoc díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stahnul jsem hru, a ona nenaběhla tak jsem vyndal baterku abych to vypnul, a když pak jdu na hry tak to tam píše že tam je 0KB a když na to kliknu tak to napíše že tam nejsou žádné hry. A když jsem chtěl tam dát přes USB tak to ani nenaběhne v PC a to dříve šlo až do včera co se mi to stalo. Mohl by mi někdo poradit co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak pak je zcela logicky dead. Navic padem nebo fyzickym zasahem se nemuze ovlivnit file system/format.

Proste se prestan snazit a kup si novou. Uvedom si, jak je ta karta a cip v ni miniaturni a nachylny na poskozeni, uplne snadno se v tom mohlo neco porusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu