Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, prosim te ja jsem se chtel zeptat, stahnu si hru ma asi 700mb a ja mam 1gb kartu to jako jedna hra a konec?

Uz se ti odpovidalo ve tvem topicu.......

doporucuju ti ztahovat odsud

http://console-forum.net/showthread.php?t=6359

Protoze tady mas riple hry............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám PSP FAT, nechal jsem si tam přes pandorru upravit software, aby mi tam šly isa. Tak jsem jich tam pár nahrál na kartu a všechno ok. Pak si ho půjčil brácha a najednou mu nešly a na kartě se ukazovalo nekonečný množství vadných souborů. Když jsem PSP připojil k počítači, tak se mi karta ani neukázala, ale ukázaly se jiný složky, který jsem tam nikdy neviděl. Naformátoval jsem kartu, ale ty složky tam furt byly. Tak jsem je smazal přes komp, ale pak mi nešlo nastartovat PSP. Rozsvítila se zelená dioda, že běží, ale obraz ani nic jinýho se neukázalo a PSP se samo asi po 10 vteřinách vyplo.

Nevíte někdo, kde by mohl bejt problém? Jestli je vadná karta nebo je tam jen nějaká nesrovnalost? A asi jsem si smáznul kompletní software z psp, tak jestli taky nevíte, jak ho tam nakopat zpátky.

Předem díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to bylo nejspíš ono. Takže teď potřebuju někoho s pandorou, aby mi to tam nahrál znova?

A jak to měl brácha, tak ten tam nic asi nepřenastavoval, tak jak je možný, že mi to z karty šlo pořád a najednou se mi to začlo načítat odjinud?

Ještě tam byly vlastně ty ISA, co jsem je hrál a bratr tam pak strčil UMD NFS most wanted, tak jestli to nepodělalo to UMD, je to možný?

Jinak na kolik vyjde baterka, ze který jde udělat pandora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1 ) ano jak sem řek potřebuješ Pandoru

2 ) nikdy nevíš co tam moh udělat, aspoň se poučíš a už mu to nepučíš :)

3 ) určitě ne

4 ) můžeš koupit rovnou Pandoru na playcentrum.cz

http://www.playcentrum.cz/battery-tool-1800mah-psp-475401.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, mel bych jeden dotaz. Flashnul jsem si PSP Slim a na kartu si nahral nekolikero her. Vsechno funguje uplne bez problemu. Pak jsem si ale koupil dalsi Memory Stick kartu, ale tam mi uz nefunguje nic (rozumej hry). I presto, ze je nakopiruju do slozky "ISO" tak je v PSP nenajdu...please help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Na tu magic memory stick potřebuju zvláštní extra kartu nebo to můžu hodit na tu svojí 8GB? A ty bys mi to nemohl uploadnout?

Tady mas muj mms (je to Dcv4 - 3.80 M33-5) a je tam ELF menu .] tzn jak to vlozis do psp dej Despertar Cementerio.... Nezapomen na NAND zalohu (kostkou)

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/91760/Dcv4.rar_24.48MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu