Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

nanjskor si stiahni Bookr,ak mas Slim,tak aj Eloader.Zlozku bookr daj do PSP/game a rovnako aj Eloader do PSP/game(Eloader len ak mas Slim).Teraz mas knizku,tak ju das do PSP/game/Bookr/books.Potom len otvor v PSP bookr,nastav si v options velkost pisma a farbu pozadia a pismen.Vrat sa do menu,daj si open file a vyber si knihu.Ak mas Slim,tak pred otvorenim Bookr si otvor Eloader,v ktorom si vyberes Boookr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Parada diky, mam jen jeden (snad uz posledni problem). Stahnul jsem si eLoadera i Bookr. Vsechno funguje bez problemu. Akorat kdyz chci z eLoadera uplne vylezt tak skoncim u obrazovky "Please wait..." a nic

//EDIT Vyreseno. mel bych ale jinej dotaz. Jak prevest do *.txt *.doc soubor??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud vím tak visualizace jdou pouze ty co tam jsou oficiálně...ještě sem žádnou custom neviděl

tak to vis spatne :) ty oficialni muzes upravovat => custom...

.. treba hned tu prvni muzes upravit klasicky pres rco editor a jen tam upravit textury .. na netu najdes uz hotove, bud s sestihranama misto tech obdelnicku, nebo s lebkama..

Takze upravit ty jine nebude asi tak tezke - asi uz to nepujde pres rco, ale melo by to jit pres HEX editor podobne jako se upravuji vlnky (nahodne to upravis a ono to treba zmeni tvar/barvu..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahojky,

potreboval bych poradit od psp guru,

mam noveho slimaka firmware 3.72 a pujceneho slimaka s firmware 3.90M33

dle navodu jsem vyrobil magic disk a kdyz vytvarim baterku pomoci pandora instaleru 3.xx tak mi to hodi hlasku error 0x800200d2 loading/starting kstuff.prx a hned pod touto hlaskou je battery pandorized .... ale neni :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahojky,

potreboval bych poradit od psp guru,

mam noveho slimaka firmware 3.72 a pujceneho slimaka s firmware 3.90M33

dle navodu jsem vyrobil magic disk a kdyz vytvarim baterku pomoci pandora instaleru 3.xx tak mi to hodi hlasku error 0x800200d2 loading/starting kstuff.prx a hned pod touto hlaskou je battery pandorized .... ale neni :-(

Pouzij plugin na tom PSP s CFW ....

Instalace:

Tohle stahnout :

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/07141/Battery.prx_6.98KB.html

Vlozit na root karty do slozky seplugins (slozku muzete vytvorit) a vytvorit vsh textovy soubor (normal v poznamkovem bloku...) nebo pokud ho mate tak jen doplnit radkem

ms0:/seplugins/Battery.prx

Pokud mame ve slozce seplugins tyto 2 soubory tak se dostaneme do Recovery menu > Plugins > Battery.prx dame na Enabled...

Pouzivani

=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´=´´´´=´=´=´=´=´=´==´=´=´=´=´=´=´!
L + Select = Zaloha eproom.bin baterie,dioda 1x blikne!
======================================================!
R + Select = Obnova eproom.bin baterie,dioda 5x blikne!
******************************************************!
L + R      = Zmena baterie na Pandoru,dioda blikne 4x !
//////////////////////////////////////////////////////!
L + Start  = Zmena baterie na normalni,dioda blikne 2x!
------------------------------------------------------!
R + Start  = Zmena baterie na normalni+autorun,dioda  !
            blikne 3x                                !
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,!
Start + Select = Vypnuti pluginu,po restartu znovu    !
                najede                               !
______________________________________________________!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau.Mám problém u nějákých her se mi psp sekne při loadování...Jakmile dojedu závod ve hře Flat Out zobrazí se načítání..nechal sem to načítat asi 10 minut a pak sem to vypnul. Třeba hra Patapon se už při prvním loadingu hryzne...mám psp FAT,cfw 3.71 m33-2. Neví někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim

Ja len ze nemam v jednej veci velmi jasno a nenasiel som to tu. Ked chcem hrat ISO hry musim mat FW 1.5, ale to nestaci a potrebujem aplikaciu devhook. Alebo si spravim cf. A nie je to nahodou tak, ze ked chcem cf MUSIM mat fw 1.50 a pomocou nastaveni v devhooku si vyberiem nejaky iny fw, ktory nie je vo flashi a to je vlastne ten cf ? Zmiatla ma totiz formulacia, ze na iso a homebrew musim mat fw 1.50 ALEBO cf. Podla mna cf bez fw 1.50 nemoze byt.

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim

Ja len ze nemam v jednej veci velmi jasno a nenasiel som to tu. Ked chcem hrat ISO hry musim mat FW 1.5, ale to nestaci a potrebujem aplikaciu devhook. Alebo si spravim cf. A nie je to nahodou tak, ze ked chcem cf MUSIM mat fw 1.50 a pomocou nastaveni v devhooku si vyberiem nejaky iny fw, ktory nie je vo flashi a to je vlastne ten cf ? Zmiatla ma totiz formulacia, ze na iso a homebrew musim mat fw 1.50 ALEBO cf. Podla mna cf bez fw 1.50 nemoze byt.

dikes

Devhook pouze emuluje oficiální FW = není to CFW, CFW je nahrán přímo ve flash paměti a obsahuje "pár" vylepšených kodů od DaXe :)..a když chceš CFW tak nemusíš mít 1.50

budu si kupovat psp slim a chtel sem se zeptat jestli je potřeba na hrani iso her umd v mechanice?

a kdyby tak se pocita jako umd v mechanice demo disc nebo umd film nebo jen hry?

dekuju za odpoved

UMD není potřeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu