Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdar mam takovej problemek . Posledni dobou se me nejak sekaly hry ,tak jsem se rozhodl formatovat a mozna jsem to trosku p...ral , no ted nemam na psp pres USB zadny adresare proste nic a nevim jestli je to potreba znovu nejak povytvorovat (blby slovo :)) , protoze nevim kam ted mam co nahrat nemam tam ISO, Games atd proste disk je uplne prazdnej .Tak se ptam doufam ze jsem, to nejak nezazdil uplne . Dik za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj....

predstavte si, ze jsem clovek ktery se dnes rozhodl ze si poridi PSP.......

predstavte si, ze jsem clovek co si nehodla kupovat originalni hry....

predstavte si, ze jsem tady na tom foru stravil cca 5-6 hodin.....

predstavte si, ze jsem clovek ktery s pc nema problemy, zadna lama.......

predstavte si, ze bych si velmi rad poridil PSP slim......

predstavte si, ze i po hodinach tady absolutne nevim jakou kartu si poridit, jakou baterku si poridit, co udelat pro to, abych si stahlou hru mohl jednodusse nainstalovat a zahrat, co budu potrebovat navic za EQ...

predstavte si, ze za vse okolo plus to PSP nechci utratit vic jak 8 tisic....

a ted si ja dokazu predstavit kam me poslete kdyz vas pozadam o strucnou a jednoduchou radu.... napriklad kup si psp v obchode XYZ (maji tam slusne ceny a neprodavaji sracky) k tomu si kup kartu ABC u ktere je nejmensi pravdepodobnost faku a pokud chces nejakou slusnou baterku tak si porid minimalne 123 z obchodu OPQ a jelikoz jsi z Prahy napis typkovi "GHI" ktery je spolehlivy a za mirnou uplatu ti pomuze udelat s PSP ty divne veci ktere tu popisujem, ale neuvedomujem si ze tomu nezasveceny clovek nemuze rozumet, protoze ho zahlcujem spoustou technickych detailu ktere pro navod novackum absolutne nemaji smysl :):cheesygrin: Predem dekuji za slusne vyfuckovani, zadne prasarnicky :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Diky, takze karta napriklad SanDisk Memory Stick PRO DUO 4GB Ultra II 60x baterie tedy staci ta zakladni...? A je u PSP nejake riziko stejne jako u mobilu ze koupim sedivku nebo se spatnou baterkou?

jj presne!:)...

to riziko? Nechapu jak to myslis...a na baterii mas myslim zaruku 3 mesice pouzivani a v te dobe musi fungovat! :)... vyjde te to tak na 7000 celkem mozna ani ne :)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec doktore..Nevíš jak přesně podrobně vysvětlit, jak si udělat PTF theme?? Mám CUSTOM PSP THEME EDITOR a přes pár návodů sem to zkoušel udělat, ale prostě za boha nemůžu vytvořit ty správný ikonky..Zkoušel sem na to snad 20 programů ale prostě ty různý velikosti a pixely atd se mi nikdy neshodujou :D Sem lamík no... Tak esli tam nemáš nějakej tutorial,prográmek,radu tak prosím napiš :)) Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu