Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Cusik,

podobne ako Thorar by som si rad kupil psp. Kupit to chcem bude cez amazon alebo cez progamingshop, a k tomu by ma zaujimalo, ci je psp regionalne uzamknute a ci uz ma niekto skusenosti s nakupom takto :D. Dalej neviem ci si mam kupit 2GB alebo 4GB kartu. Zaujima ma najma kolko ISO hier sa mi na ten MS pomesti(aby bola kompresia taka aby to nesekalo na sandisku cervenom 4GB, popripade ta 2GB je Micro M2 a adapterom) a ci sa ako ISO daju hrat uplne vsetky hry, ci s niektorymi nie su problemy + este by som chcel psp pouzivat na pozeranie serialov, ten displej mi pripada bozsky, takze aby ostalo dost miesta na serialy..(kolko MB moze mat taky 2 minutovy diel v dobrej, nie uplne perfektnej, ale stale peknej kvalite). Dalsia otazka je...

cital som niekde ze displej je dost nachylny na poskriabanie a tak ci by ste mi poradili nejaku dobru foliu za dobru cenu, najlepsie taku co pohlcuje slnecne svetlo, aby som mohol hrat aj vonku. A posledna....funguje pre psp slim GBA emulator ?

THX!

(ak si to precita nejaky downgrader z okolia Nitry, alebo niekto kto niekoho takeho pozna, nech sa mi ozve. Na mape som nasiel len downgraderov z Bratislavy a Pezinku a moc sa mi nechce posielat novucicke pspcko postou niekomu koho vobec nepoznam a navyse nasou shit slovenskou postou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim ,mam dve otazky na ktere bych potreboval odpoved :))

1) mam custom XMB a zajimalo by me kdybych chtel updatnout na 3.90m33-3 nebo upgradnout az bude napr. 4.00m33 ,jestli muzu rovnou instalovat z psp nebo musim nejdriv vratit originalni zalohu z flash0 ... diky moc

2) jeste nez sem mel cfw tak sem si koupil gta VCS a to kdyz hraju ,tak mi prijde ze se v nejakejch mistech vic a v nejakejch min seka ... zajimalo by me jestli to je pomalym ctenim z UMD disku a ze kdybych si stahnul iso ze by to jelo plynule ...

diky za odpovedi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2) jeste nez sem mel cfw tak sem si koupil gta VCS a to kdyz hraju ,tak mi prijde ze se v nejakejch mistech vic a v nejakejch min seka ... zajimalo by me jestli to je pomalym ctenim z UMD disku a ze kdybych si stahnul iso ze by to jelo plynule ...

diky za odpovedi :)

Stáhni iso a kousat se to nebude.... vím z vlastní zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravim ,mam dve otazky na ktere bych potreboval odpoved :))

1) mam custom XMB a zajimalo by me kdybych chtel updatnout na 3.90m33-3 nebo upgradnout az bude napr. 4.00m33 ,jestli muzu rovnou instalovat z psp nebo musim nejdriv vratit originalni zalohu z flash0 ... diky moc

2) jeste nez sem mel cfw tak sem si koupil gta VCS a to kdyz hraju ,tak mi prijde ze se v nejakejch mistech vic a v nejakejch min seka ... zajimalo by me jestli to je pomalym ctenim z UMD disku a ze kdybych si stahnul iso ze by to jelo plynule ...

diky za odpovedi :)

1) samozrejme rovnou.. nikdy nemusis vracet orig. zalohu pro update..

2)

a) stahni ISO (ne CSO)

b) nataktuj si CPU pro ISO/UMD na 333MHz..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak kted kdyz sem nahral dcv5 a time machine na ms, a zkusim zpustit TM tak mi to napise the game could not be started (80020148) ...... pls muzes mi rict kde je chyba?? thx

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

Hej chlapče , používej Hledat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak nic asi vzdavam... :-( jen jeste, ted tu nekdo psal ze musim mit cfw ke spusteni, ale jak ho tam dostanu kdyz nemuzu prave v tom recovery menu snizit ten kernel a tutiz ani spustit TM nebo DCv 5

recovery menu je pouze na PSP který CFW už má...proto potřebuješ ještě jedno PSP s CFW ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu