Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
zdravim mam problem s pripojenim psp typu A do PC s Wistami nevite nekdo co stim vyhledava hardwer a nic nenajde ukaze pouze psp type A

Visty žádný problém s psp nemají,se koukni do počítače jestli tam je vyměnitelný disk,jestli ne,zkus jinej kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nazdar moja zena si kupila psp slim ja mam psp fat no a problem je v tom ze jej necita psp umd disky a neslo urobit ani upgrade no po case to umd-cko nacitalo a upgrade sme spravili no teraz to uz zasa nejde vzdy napise The disc could not be read . psp uz nema zaruku no nevieme si s tym dat rady bo som si myslel ze je niekde iba prach no nieje to tak a tak som cele psp rozobral a precistil kontakty zbernic no ani to nepomohlo ale mechanika je ocividne funkcna bo obcas to nacita ale vo vacsine pripadou nie :( pls pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nazdar moja zena si kupila psp slim ja mam psp fat no a problem je v tom ze jej necita psp umd disky a neslo urobit ani upgrade no po case to umd-cko nacitalo a upgrade sme spravili no teraz to uz zasa nejde vzdy napise The disc could not be read . psp uz nema zaruku no nevieme si s tym dat rady bo som si myslel ze je niekde iba prach no nieje to tak a tak som cele psp rozobral a precistil kontakty zbernic no ani to nepomohlo ale mechanika je ocividne funkcna bo obcas to nacita ale vo vacsine pripadou nie :( pls pomoc

Pokud to dela se vsema UMDckama, ktery na tvym PSP jdou normalne, je nejspise neco spatneho s laserem - zkus ho opatrne ocistit.. Pokud nepomuze, je v haji UMD mechanika, nova je draha ..

Ale nechapu, proc si PSP neflashnes na CFW, pak by jsi UMD mechaniku nemusel pouzivat vubec :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ono ja som tam dal CF cez pandoru ale nasledny update uz nieje mozny iba ked nachvilku nabehla ta umd mechanika

? Jak souvisi update CFW s UMD mechanikou? Pokud uz mas CFW z pandory, tak proste updatnes pres kartu.. Zadny UMD :blink: Pokud mi chces rict, ze jak nabehla ta UMD mechanika, tak jsis tam omylem hodil origo - tak to proste znovu flashni..

Pokud mas CFW, tak nepotrebujes vubec UMD mechaniku, na zadny update ani na nic jineho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud mas CFW, tak nepotrebujes vubec UMD mechaniku, na zadny update ani na nic jineho..

proste asi si to este nezazil tak nevies skus si odpojit umd mechaniku a skus update (myslim na vysii firmware jasne ze custom) proste to nejde to je cele a mame tam CF no len vyssi CF uz nesiel koli tej chybe proste to neslo to je cele a prosim take prispevky ze naco mi je UMD mechanika sem uz nepiste:blink:

p.s. : ja viem update sa da bez umd discu spravit ale bez umd mechaniki uz nie teda aspon nam to nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proste asi si to este nezazil tak nevies skus si odpojit umd mechaniku a skus update (myslim na vysii firmware jasne ze custom) proste to nejde to je cele a mame tam CF no len vyssi CF uz nesiel koli tej chybe proste to neslo to je cele a prosim take prispevky ze naco mi je UMD mechanika sem uz nepiste:blink:

p.s. : ja viem update sa da bez umd discu spravit ale bez umd mechaniki uz nie teda aspon nam to nejde :(

udelej si nejnovejsi pandoru (V5) a tim rovnou udelas update na 3.90 M33 - 3 - coz je vlastne nejnovejsi FW od Dark_AleXe, takze pak uz nebudes potrebovat zadny update ci co..

Nebudu se tu s tebou hadat, ale rikal jsi, ze ti UMD mechanika jen nenacita UMDcka - na co chces nacist UMDcko? Tak ji mej zapojenou a proved update, neni treba mit UMD v mechanice - takze je uplne jedno ze to nenacte..

Musis mit samozrejme nastaven NO-UMD mod - ale to je ti doufam jasne..

Nejlehci reseni budes mit pres tu pandoru, fakt nvm v jake si situaci, zacinam z toho uz byt trochu zmateny i ja, ale pandora pomaha vzdycky, at mas UMD mechaniku, nebo nemas.. Takze jestlize mas uz jedno PSP, kde CFW mas, tak neni co resit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam psp slim 3.60 a pozicane psp CFW mam aj DCV5 time machine aj mspformat stiahnute z netu nechapem na co mi je uz prerobene to psp co mam v nom robit mam z neho vybrat baterku a pouzit ju v tom novom psp. Ako dlho by trvalo ak by mi niekto vysvetlil postup co mam robit cez icq alebo tel. kludne zavolam bol by niekto ochotny. vsetky tie navody co su tu som cital uz 1000krat. Ak by sa niekto nasiel tak mu dam moje icq. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj mam psp slim 3.60 a pozicane psp CFW mam aj DCV5 time machine aj mspformat stiahnute z netu nechapem na co mi je uz prerobene to psp co mam v nom robit mam z neho vybrat baterku a pouzit ju v tom novom psp. Ako dlho by trvalo ak by mi niekto vysvetlil postup co mam robit cez icq alebo tel. kludne zavolam bol by niekto ochotny. vsetky tie navody co su tu som cital uz 1000krat. Ak by sa niekto nasiel tak mu dam moje icq. Dakujem

Pokud nechapes, tak si to procti znova - pokud nemas druhe PSP, ktere uz je flashnute, tak to ani necti a rovnou se podivej do meho podpisu a podivej se na mapku flasheru a nekoho zkontaktuj a on ti to na pockani za nejaky poplatek flashne..

Jde o to, ze vsechny aplikace a vsechno delas na tom flashnutem PSP - protoze na tom novem ty aplikace nespustis.. Pak tu predelanou baterii z toho PSP s CFW - kde jsi to predelal - a kartu das do toho noveho a flashnes to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj , chtěl bych vypnout zvuk u go!cam když fotím, někde jsem tu tu na forum videl ale nemůžu to znovu najít.takže bych chtěl poradit jak to mám udělat. díííky

http://www.qj.net/Go-Cam-Mod-v1/pg/49/aid/94085

.. vysledek ani ne minuty hledani pres google, s frazi "go!cam sound off" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Pokud nechapes, tak si to procti znova - pokud nemas druhe PSP, ktere uz je flashnute, tak to ani necti a rovnou se podivej do meho podpisu a podivej se na mapku flasheru a nekoho zkontaktuj a on ti to na pockani za nejaky poplatek flashne..

Jde o to, ze vsechny aplikace a vsechno delas na tom flashnutem PSP - protoze na tom novem ty aplikace nespustis.. Pak tu predelanou baterii z toho PSP s CFW - kde jsi to predelal - a kartu das do toho noveho a flashnes to..

Asi spatne ctes , vzdyt pise ze ma pujcene psp s Cfw .

to Volky : Druhe psp potrebujes k tomu aby si vytvoril pandora (servisni) bootovaci baterku . Zbytek uz ti napsal anonymous :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čusárna mam psp fat cfw 3.90 m33-3 kamos si koupil psp slim fw 3.73 a chce to hacknout mam na fat vytvořenou pandoru ale kdyz ji vlozim do toho slimu i s mms tak se jen rozsviti kontrolka power ale po chvilce zhasne a nic..... muze mi nekdo poradit? diky

pokud se PSP po vlozeni pandory SAMO zapne, tak mas pandoru vytvorenou sprave - pak heldej chybu ve vyrobe MMS..

Nedelas MMS ve Vistach? Protoze tam je problem s mspformatem..

Proste kontroluj poradne, zda ti to nehazi nejakou chybovou hlasku, zda vsechno jde dle navodu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud se PSP po vlozeni pandory SAMO zapne, tak mas pandoru vytvorenou sprave - pak heldej chybu ve vyrobe MMS..

Nedelas MMS ve Vistach? Protoze tam je problem s mspformatem..

Proste kontroluj poradne, zda ti to nehazi nejakou chybovou hlasku, zda vsechno jde dle navodu..

nene mam windows XP ale kdyz delam mms ta pri mspformatu to hodi ze to neni nezbytne neco jak format si not necessary

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Urobil som HW upravu slim baterie podla navodu co tu je na fore ale ked vlozim baterku do psp tak zelena diodka raz blikne a nic sa nespusti neviete ci to bude fungovat s tou baterkou alebo kde moze byt chyba.

mel sem ten samy problem jeden chalan mi poradil ze mam vytvorit magic memory stick pres despertar_cementerio5 ale mozna ze neni vporadku ani pandora protoze by ta dioda mela svitit. nicmene zkus nejdriv ten mms a nezapomen ze tam musis vlozit nejdriv mms a pak az pb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nazdar , dne jsem se zde zaregistroval a budu si za týden kupovat PSP a chci se zeptat : Pokud vím , tak se k PSP , žádná Memory karta nedostava , jen ta 64 MB a ted potrebuji bud podepřít nebo vyvrátit můj názor a pomoct. Pochopil jsem to tak , že , když budu UMD disky (hry) nosit sebou tak žádnou pamětovou kartu nepotrebuji , ale když to nebudu chtít tahat sebou , tak si koupím Kartu a ty hry si uložím na ní...

???

Jsem ohledně PSP uplný nováček , pouze jsem na tom párkrát hrál , takže se omlouvám , za připadnou debilitu.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu