Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
tak kdyz davas konvert u xvida4psp tak tam mas cisla v Hz coz je jednotka jen pro frekvenci pokud se nepletu....jestli jo tak sry....

jo, mas pravdu Hz = Hertz.. ale vazne je blbost Hz nastavovat u videa - neco o tom zjistim co to nastaveni znamena.. :) Ale nemelo by to zpusobovat neprehrani videa..

kdyz semibricknu jak to zase odsemibrickuju?

pandorou?

Pres recovery menu, nebo klasicky pandorou jako pri bricku.. Semibrick ma tu vyhodu, ze se s PSP da jeste neco delat (recovery).. kdezto u bricku mas smulu, tam uz si s nim moc nepohrajes (jedine pandora).. a u total bricku mas jeste rozhazenou idstorage.. nebo rovnou i cele partition(s)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

SEMI-BRICK: v flash0 odstranis skoro jakejkoliv rco/prx soubor a mas semi-brick pak se dostanes do recovery a vratis tam ten soubor nazpet a je opraveno.... ne vzdy to jde opravit...... taky casto to byva pri vymene XMB muze stoho byt aji brick

BRICK: pri spatnem updatu fw i nekdy pri vymene XMB ..... nejde jit do recovery pri zapinani psp jenom sviti led dioda oprava pres pandoru

TOTAL BRICK: u psp slim se to muze stat zniceho nic ale myslim jenom na CFW 3.71M33 v dalsich je to myslim opraveno nejlepsi je si udelat hned zalohu nand tu udelas pres pandoru tim se vyvarujes total bricku a nemusis se bat. Taky total brick udelas tim ze zformatujes flash0,flash2,flash3 ale neskousel bych to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze diky za fakt luxusni odpovedi...jinak tedka na co se budu ptat se bojim ze mi reknete ze uz to tady je...

BRICK: pri spatnem updatu fw i nekdy pri vymene XMB ..... nejde jit do recovery pri zapinani psp jenom sviti led dioda oprava pres pandoru

v jakem bode updatovani cfw se to muze bricknout ?

a dalsi co me zarazilo ...kdyz rikate ze total brick muze znenadani nastat u CFW 3.71 M33 - 2 coz je presne muj pripad takze uz tedka minimalne premyslim o CFW 3.90 M33 a jeste jedna hooodne dulezita informace pro me .... a to je zaloha u ktere se tady mluvi a chci se zeptat kdyz uz mam CFW 3.71 M33 - 2 tak jestli ma to cenu zalohovat nand pamet...nebo to jsem mel delat pred vstupem do CFW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nE0TiT brick ti může nastat pouze u zásahu do flash paměti...takže běžným hraním her se ti nic nestane...

NAND zálohu můžeš udělat kdykoliv, hlavně za funkčního stavu PSP :)

můžeš ji udělat např přes Pandora's battery nebo Open nand dumper

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze diky za fakt luxusni odpovedi...jinak tedka na co se budu ptat se bojim ze mi reknete ze uz to tady je...

v jakem bode updatovani cfw se to muze bricknout ?

a dalsi co me zarazilo ...kdyz rikate ze total brick muze znenadani nastat u CFW 3.71 M33 - 2 coz je presne muj pripad takze uz tedka minimalne premyslim o CFW 3.90 M33 a jeste jedna hooodne dulezita informace pro me .... a to je zaloha u ktere se tady mluvi a chci se zeptat kdyz uz mam CFW 3.71 M33 - 2 tak jestli ma to cenu zalohovat nand pamet...nebo to jsem mel delat pred vstupem do CFW

v jakem bode?

1) chyba uzivatele = vyjmuti baterie pri update atp..

2) chyba SW = neocekavana chyba, chybny zapis, chyba HW - za to nemuzes, muze nastat kdykoliv v prubehu - pak ti to pouze napise v nekolika procentech, ze nastala chyba a ze mas kontaktovat Sony centrum (coz je samozrejme blbost) a ze mas dat X a PSP se vypne, pote se PSP vypne a uz ho nespustis (protoze pred updatem se flash0 formatuje a vsh_main.prx - hl. soubor (menu), se nahrava jako posledni - resp. za nim se nahrava jeste recovery..

^^ nastesti tato chyba se nestava casto, ale na druhou stranu ji nemuzes ovlivnit..

Oprava u obou pripade je jednoducha - Pandora..

Ma cenu delat zalohu? Urcite.. ackoliv k total bricku pri normalnim pouzivani PSP tezko dojde, tak se opet muze vyskytnout v budoucnu nejaka chyba (v nejakem homebrew/update apd..), ktera ti poskodi idstorage a pak budes rad za zalohu - urcite hned udelej!

Ma cenu updatovat na 3.90 M33 - 3 ? Urcite! Sice pokud nebudes pouzivat flash0 pristup z vsh menu, tak by se nemelo nic stat - updatem nikdy nic nezkazis a navic.. Budes chtit nekdy neco zmenit, zapomenes a pak te jen privita BSOD (opakujici se..)

Znenadani urcite nastat nemuze ;)

.. update na 3.90 M33 - 3 najdes zde .. http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008020005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

thx

Open Source Nand Dumper 0.1 for 3.xx > z neho jsem si teda udelal plnohodnoutnou zalohu z mojeho funkcniho 3.72-2 m33 a jde se vesele na Custom Firmware 3.90 M33 - 3

....

proste nej nej nej potesujici prekvapeni dneska je ze zaloha se de udelat ze vseho co je funkcni. A ja blbec jsem si myslel ze uz je to v *****, tak jsem si rikal ze se tedka budu muset krotit abych s tim nedelal psí kusy, abych to nedostal do total bricku...

ps:

k cemu je v archivu open_nand_dumper_3xx_0.1.zip http://nds.cmamod.com/wordpress/?dl=14 ten src.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
thx

Open Source Nand Dumper 0.1 for 3.xx > z neho jsem si teda udelal plnohodnoutnou zalohu z mojeho funkcniho 3.72-2 m33 a jde se vesele na Custom Firmware 3.90 M33 - 3

....

proste nej nej nej potesujici prekvapeni dneska je ze zaloha se de udelat ze vseho co je funkcni. A ja blbec jsem si myslel ze uz je to v *****, tak jsem si rikal ze se tedka budu muset krotit abych s tim nedelal psí kusy, abych to nedostal do total bricku...

ps:

k cemu je v archivu open_nand_dumper_3xx_0.1.zip http://nds.cmamod.com/wordpress/?dl=14 ten src.zip

src = source = zdrojaky = zdrojove kody ;-)

nezkompilovane zdrojove kody, v GNU/GPL SW je toto bezne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasne ze sandisk je to proste paradox....sony psp ale s sandisk memory

jinak muj dotaz je cso komprimace...jaky ma vliv na psp, kdyz je komprimace zvolena na nejvyzsi moznou uroven [zajima me jestli u nekterych her se da spozorovat zpomaleni] a kdyz ano tam mi poradte do jake urovne komprimace bych mel jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj hledam nejakej plugin kktery upravuje vzhled baterky momentalne mam ten z hojasTV ale ten je neprakticky velky a na blbem miste a ty maly se mitaky moc nezdaji

nepotrebuji ani aby u toho bylo cislo zbyvajicich %

Predstavoval bvych si to takto: stredni velikost, kdyz plna vypln je zelena, kdyz dochazi tak je vypln cervena...

diky vim ze sem narocny ale treba nekdo neco podobneho mate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tedka koukam na to jak vypada mortal kombat na psp ale docela me dostalo to kdyz typek tu hru zapne tak klasicky se vam tam ukaze logo psp.... no ale tady to logo je trochu jinaci... je tam jak ruka otoci pspcko a zazni veta ``playstation portable`` no vypada to hoooodne luxusne tak si rikam ze to musim taky dostat na svoje psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cus,

Nainstaloval som si CXMB 3.0 plugin, verziu pre 3.71 M33, aktivoval plugin, ale ked si nejaku temu vyberem, tak sa psp restartne(to tusim ma spravit) ale po tom restarte tam mam defaultnu temu od sony so zelenym pozadim.....moje CFW je 3.71 M33-0

Nevie niekto kde je jadro pudla? (lol)

P.S:neskusal som len jednu temu, ale viac ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu