Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ahoj

Jednoducha otázečka. :)

Mám na cestě domů PSP a objednanou pandora baterii od čongú z www.dealextreme.com.

Potřebuji ještě někoho kdo má PSP s CF, nebo zvládnu nahrát CF s tím co mám za použití mozku a návodů? :)

díky

Zvládneš to sám. Mrkni od návodů. Musíš si ješte vytvoři Magic Merory Stick (taky je to tu v tutech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jsem otravnej ale další blbinky. :lol:
Memory Stick Pro Magic Memory Stick(dále jako MMS) používejte POUZE karty 64 MB - 4GB (32MB, 8GB a většina fake karet nejdou ... pro Dcv5 by měla jít i 8GB karta)

To slovo je docela znepokojující. :) Co se stane když to s 8Gb nepújde? Odvařím PSP nebo se nestane právě nic?

Je možný nahrát CF s magic MS v podobě SDHC+redukce na MS? Nebo pro jistotu koupit za pár šupů třeba 256Mb MS čemuž bych se radši vyvaroval. Má někdo zkušnost?

Dále ještě k SDHC+MS. V topicu k této kombinaci se píše, že s hrami by neměl být problém, ale názory se různí. Otázka: Má někdo 100% funkční kombinaci 8GB SDHC+ MS redukce a jakou? Jde mi hlavně o sekání v nejnáročnějšíh ISO hrách + solidní rychlost

Ještěže jsem si tu kartu zatím neobjednal...

díky moc za vyčerpávající odpovědi :wohow:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já osobně bych řek že tak markantní rozdíl v rychlosti s 4 a 8Gb kartou nebude a co se týče značky tak Sony bych nebral.. .když se koukneš na posty a s kartama Sony tak si na ně furt stěžujou...

Já měl v PSP Sandisk 4Gb a byl jsem spokojenej a ani to nebyla super-bomba-extra Speed Edice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj hele mohl by mi nekdo poradit v komp mi spadly windowsy tak sem je preinstaloval ale ted jsem zjistil ze mi nejde pripojit psp k pocitaci proste mi ho to nenajde netusim proc chce to po me ovladace ale ja zadny nemam koukal sem se i na sony ale nic sem tam nenasel nevi nekdo co tim??dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vydel jsem v jednom videou jak se spousti hra tak ze tam mel neco jineho nez ten original a aji zvuk mel zmeneny tak jestli byto bylo mozna nejak udelat po pripadne nejaky navod dik

Hodne casto to maji zmenene nektere CXMB. Podivej se do tutu a udelej si treba to lightko - rychlejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim,

objednal sem si novy psp slim, tak si tu ted procitam jak na ten flash a hodit si tam cf...tak nejak si to tady procitam a nekde vidim,ze si to muzu flashnout sam (pandoras battery a magic memory ze si dokazu vyrobit sam) a nekde zase ze bez flashlyho psp to nejde (za predpokladu ze tam nebude zakladovka TA-085 v2 a TA-088,to z toho jediny vim tak nejak jiste :) )

...tudiz,kde je pravda? Muzu na si na uplne novym slimu s origo fw udelat pandorku (bez hw zasahu,jak je tu nekde ukazano tim prerusenim kontaktu) a mmc (ta mmc teda asi pude,co sem tak nejak zjistil,asi...) ?

Sorry,ze to tu takhle zbytecne zaplnuju,ale jsem z toho vseho nejak zmatenej...a to sem si myslel,jak to bude jednoduchy... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu