Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

AHoj. Stahnul sem si presne tyhle vlnky - http://forums.qj.net/f-psp-mods-media-18/t-my-ps3-wavesmore-colors-to-choose-from-96907.html a ty soubory jsou v rco je tam i nejakej systemovej plugin s touhle koncovkou. Verze firmware mame 3.90 M33-3 . A vuubec nevíím jak bych tam ty vlnky nacpal ...takže kdyby byl nějakej krok-po-kroku ...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nakopíruješ to myslím do Flash0:

V recovery dás Advanced a Toggle USB (flash0)

f0:\vsh\resource (do složky resource to vložíš)

Soubor se musi jmenovat: system_plugin_bg.rco

Bacha na brick... já při podobnym zásahu bricknul...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj..

mam problém mam doma wifinu (ne wifi klíč ale je na střeše přístupná)

a ještě před 2 dny se šlo normálně přopojit na net ale dneska sem se chtěl připojit a vysokočilo me Communication with the server failed. (80431064)

(nemusíte se bát přeložim si to sám) tak sem schválně nechal vyhledat wifi ještě jednou a našla se signál 100% tak se chci opět připojit a zas to samé. nevíte co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj..

mam problém mam doma wifinu (ne wifi klíč ale je na střeše přístupná)

a ještě před 2 dny se šlo normálně přopojit na net ale dneska sem se chtěl připojit a vysokočilo me Communication with the server failed. (80431064)

(nemusíte se bát přeložim si to sám) tak sem schválně nechal vyhledat wifi ještě jednou a našla se signál 100% tak se chci opět připojit a zas to samé. nevíte co s tim?

vsem moc dik za inf. :D ale wifina se zase rozbehla nechapu ale to nevadi :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, za chvíli už budu mít PSP a chci se zaptat na toto ( nemůžu čekat na zítřak, protože odjíždím) :

1)Stahuji hry z : http://www.console-forum.net/showthread.php?t=8830

stáhnul jsem si všechny balíčky a extrahoval. Njn ale když se do toho dívám nevidím tam nic co by mělo formát ISO, nebo SCO apod.

Například u hry Falatout je jen soubor UMD_DATA.bin a složka PSP_GAME s různejma souborama.

2)Mám to nějakým programu převést do ISO nebe nachat jak je ??

3)Kam to mám vše exrahovat do pam. karty ?

4)Půjdou všechny hry na CFW 3.90 M33-3 ?

Děkuju všem snad až budu mít PSP tak už nebudu mít tolik otázek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja bych se chtel zeptat, zda je nejakym zpusobem mozne dostat SAVE z Memcard PSone dostat do PSP v patricnem formatu tak, aby pak v PSP dana PSone hra tento SAVE nacetla.. :)
Ne, jelikoz neni zadna ctecka PSone pametovych karet, tak nejdou ani dumpnout a ani nahodou nemohou byt pouzitelne s PSP ;)

to víš že je..jmenuje se to DexDrive ;)...ale jestli je na savy nějaký konvertor, aby šly i v PSP netuším ...

btw ten DexDrive koupíš např. tady http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=390000169631

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
leda si stáhni jinej dohranej save =P

Takovej nesezenu, jednalo se mi o FF VIII, mam tam Squalla se SPD 255 :D

Jinak dotaz (nevim, jestli jsem se ptal na tomto foru) > nejak se mi nechce v recovery objevit pops loader a to i presto, ze ho nahraju a plaikuiju do psp tak, jak mam... Nevite, kde by mohl byt problem? Uz jsem se totiz setkal s docela velkym mnozstvim her, co mi proste na me 3.90 M33 nejdou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čaute,

poteřeboval bych poradit. Mám 2 PSP FAT v jednom mám CFW 3,90-2 druhé je s origoš FW 3.90, tak jsem si udělal PB, v druhém PSP jsem provedl flash a mám tam teď 4,01-m33-2 všechno v pohodě. Pak jsem si koupil další 4 gb kartu od sony přímo pro PSP (stála mě jen 200 neberte to), no a problém je v tom že když nakopíruju na kartu do složku ISO nějaké hry tak PSP je nevidí, možná špatně nastavené recovery, možná něco jiného, nevíte někdo co s tím? Jo a vlastně ještě když vezmu tu kartu a dám ji do starého psp kde jsem si udělal PB tak ani tohle PSP nevidí nic na kartě, takže to musí být kartou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu