Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • 0
Zdravim zkopirova jsem si iso hru do mojeho psp tedy do složky ISO ale kdyz chci tu hru spustit v PSP tak to napise Corrupted Data prosim poradte co delam blbe :cry::cry:

mas custom firmware?

mas slozku ISO na rootu karty? (x:/ISO)

kopirujes do ty slozky urcite iso/cso hru? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim presne jak se zeptat...mam PSP a chtel bych se k wifi pres nej pripojit na pc, pouzit PSP vlastne jako modem, abych se pres PSP pripojil na pc k netu pres psp wifi...jde to? :-D

Asi jednoduseji: predpokladejme ze moje pc nema pripojeni k netu ,ale mam PSP na kterem je wifi, jde to nejak zkombinovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cau dotaz..

kdyz budu mit PSP Slim s CFW 3.90m33,

a) pojedou mi tam .iso a .cso hry ?

b) pojedou mi tam ps1 hry ?

c) pojedou mi tam homebrew aplikace a jak (slyšel jsem, že něco na slimku nefacha) ?

thx

abc) jo všechno ti pojede, homebrew třeba s timemachine rozjedeš snad všechny...(nevim urcite, tohle období PSP jsem zaspal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

co se tehle techniky tyce tak sem vice mene lamer (dobrovolne se priznavam). Pred nejakym casem jsem zde zahledl tut jak flashnout PSP s vlastni PB bez druheho PSP....ovsem nyni to nemohu za boha najit....pokud bych mohl poprosit o navod na flash nebo jen klidne onen odkaz na onen tut...

(pro pripad) PSP-2004 Slim, fw - 3.73(?) a na krabici je pismeno C, Memorystick Pro Duo 4gb, Pandora battery, a jsem bez kabelu.

Predem vsem dekuju za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám psp slim s OFW 4.05 a chtěl bych si ho flashnout. Jsem v tom, ale úplný začátečník a nemám přístup k žádnemu psp s CSW takže by mně zajímalo jestli bude stačit ke flashnutí mého psp když si koupím tohle

http://www.tygriceny.cz/prodej/Pandora-PSP-Unbricker-Service-Battery-Memory-Stick-Duo-2GB-Combo

nebo budu muset stejně s tím memory stickem dšlatdalší úpravy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pls poradte mi hral jsem hru a vytahl sem kartu s psp a nak se tam zadrhla a necla ve tak sem ji potom nak vytahl strcil sem ji tam znovu a nesla nacis tak sem skusil jinou kartu a taky nic to oranzovy svetylko mo furt blika ale nenacte to pls poradte co s tim.

Proste to zkousej dal, to uz se mi take stalo, ze to stale blikalo, ale stacilo ji vyndat a zandat a vse bylo Ok - asi spatny kontakt.. Ale pokud ti to nejde opakovane, tak jsi tam nejspise neco urval ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pane doktore mam problem nespusti se mi cfw 3,90 m33-3 a ani recovery menu jak mam smazat flash kdyz se mi nic nenacte

brick ? ..nejspíš..pandora pomůže

Jede Patapon pod 3.71 m33-3 ??? Kamos mi porad pise ze se mu to nechce rozjet...ze ma porad cernou obrazovku a nic ...ma slim, usb driver m33 ..coz myslim v pohode....ale s tim 3.71 nevim

Sony NP9660 driver je lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu