Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

to tekken90 neco jsem si ted procital zde na foru,ale jsem z toho nejak tumpachovy,kdyz je u mechaniky cislo IC1003 tak je to spatne? Jde o to ze mam moznost se v elektru na PSP podivat,ale nevim co mam presne hledat,zalezi i na firmwaru a nebo jde pouze o to cislo primo na psp ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

psp slim ma minimalni FW 3.60 to za 1.

za 2. na krabici nepoznáš jakej má PSP FW

a pochybuji že v nějakém kameném elektru mají ještě staré slimka ktere jdou predelat

mozna tak tesco,globus apod. tam to mas jeste 99% jesite ze pujde flashnout...

tam to totiz moc lidi nekupuje..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele, ty proste zajdi do nejakeho zapadlejsiho shopu, nebo si nech PSP predvest, ci ho odzkouset, pokud bude mit FW 4.01, je dost velka pravdepodobnost, ze nepujde flashnout, pokud bude mit 4.05, je to 100%, pokud 3.95 / 3.95 a nizsi, je zase velice mala pravdepodobnost, ze by neslo flashnout..

Z krabice nepoznas nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stejně jako u PSP fat tak i u slim jde FW poznat podle krabice ...

NP = 3.60

NP A = 3.71

atd atd ... (nevím ty písmena přesně, ani se o to nikdo nezajímal když byla pandora ...)

Dobre ty! To je dost zajimave, o tom jsem nevedel (ze to jde i u slimka) - co treba nekde sehnat seznam! Myslim, ze by to ted dost lidem pomohlo.. Ono totiz kdyz vis, ze je tam FW 4.01/4.05, tak vis, ze to asi brat nebudes a naproti tomu, ze kdyz tam je 3.95, tak je to jeste np..

Lidi, tak povidejte, co jste meli na krabickach a jaky jste meli fw pri koupi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem udelal pruzkum nasema obchodama ve meste a koupil slima s FW 3,80 tak snad podle vasich rad jsem neprohloupil.

K tem pismenum.

Ja mam E = 3,80

kolegove v praci C = 3,71 nebo 3,72 ted nevim presne

ale co je zajimave ve dvou obchodech tady meli "G" a na jednom byl FW 4,01 a na druhem 3,95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem udelal pruzkum nasema obchodama ve meste a koupil slima s FW 3,80 tak snad podle vasich rad jsem neprohloupil.

K tem pismenum.

Ja mam E = 3,80

kolegove v praci C = 3,71 nebo 3,72 ted nevim presne

ale co je zajimave ve dvou obchodech tady meli "G" a na jednom byl FW 4,01 a na druhem 3,95

no, podle vsech me dostupnych zdroju ma G znemenat TA-088v3!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu