Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj lidi, sorry že tu otravuju ale na tomhe fóru je strašně moc věcí a já nemoh nic najít.

Mám tu PSP FW 3.95 a potřebuju to flashnout na cfw tak se ptám jestli je pro to nějakej speciální postup nebo to jde jako u 3.80, kterou sem dělal naposled. díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PSP 3k flashnout zatim nijak nejde..

starsi PSP najdes zde na forku, nebo v zapadlejsim shopu mimo Prahu (hlavne ne eshopy)

jeste eshop gamepower nabizi PSP s 3.80.. ale vazne nevim, jak je to s duveryhodnosti tohohle shopu..

Gamepower je dobrej obchod kupoval jsem tam hru a prisla ihned a v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám hodně velký problém.. PSP mi z ničeho nic nechce naběhnout.. zezačátku, se mi pouze objevilo původní logo od sony a tam se to seklo.. následně se psp vyplo.. po úplném zformátování karty už nespustím nic jiného než recovery menu.. nevíte někdo co s tím? Děkuji .. V PSP mám (nebo doufám že tam ještě je :) ) ten nejnovější firmware (samozřejmě přeflashovaný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zkus v recovery Advanced -> format flash 1 and reset settings, jinak http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080005

1. pokus už jsem zkusil a nic.. zkusim druhej, uvidíme, děkuju

1. pokus už jsem zkusil a nic.. zkusim druhej, uvidíme, děkuju

continue:

aha.. tak po nahrání toho prográmku a řízení se návodem taky nic.. spustim recovery a obrazovka pouze chvíly svítí a pak se psp jako obvykle vypne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau ,koukal sem a nikde sem zatim nenašel to co by mě zajimalo tak to napišu sem ,tak kdyžtak sori.

De o to že jsem flashoval jednoho fata a začalo se s pandora baterií vypínat,nakonec jsem to vyřešil tím že jsem ho ihned po naběhnutí menu strčil do nabiječky(ještě že jsem přehrával zrovna doma) a v pohodě přeflashoval,ale měl sem docela naděláno,jelikož se před tim vyplo zrovna při přehravaní.

Nevíte čím by to mohlo být ? nerad bych aby se mi to stalo s někym někde venku to by byl trapas :D. Myslíte že jsem špatně vytvořil baterii ? nebo že už je nějaka špatná ? Setkal ste se s tim nekdy nekdo ?Už sem přehral dost psp tak sem si myslel že už mě nic nemuže potkat a docela sem čuměl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl jsem si do PSPčka nahrát tohle téma, ale nefunguje. Asi to bude firmwarem - měl jsem 3.71; teď mam 5.00. Vždycky mi to po nahrátí do flash0 udělalo semi-brick. Nedalo by se to ňák téma obnovit, aby to fungovalo i na fw 5.00, případně ještě líp převíst do formátu .ctf?

Vypadá totiž dost pěkně a celkem bych stál o to mít ho v PSPčku. :psp:

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj jsem naprostý začatečník , vím že slovo začátečník už vas tady asi prudí ale potřebuju poradis koupi Psp , chtěl bych si koupit to nejnovější co momentálně je (Psp 3000) a proto potřebuju vědět jestly pujde předělat tak abych tam mohl stahovat iso hry a filmy , takže bych potřeboval zdělit jestly udělám dobře když si nove psp koupím dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:psp:Ahoj jsem naprostý začatečník , vím že slovo začátečník už vas tady asi prudí ale potřebuju poradis koupi Psp , chtěl bych si koupit to nejnovější co momentálně je (Psp 3000) a proto potřebuju vědět jestly pujde předělat tak abych tam mohl stahovat iso hry a filmy , takže bych potřeboval zdělit jestly udělám dobře když si nove psp koupím dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu