Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Jedna. Pokud ma PSP Slim pri koupi firmware 4.01 a vyssi, ma desku TA-088v3, ktera zatim nejde flashnout na CFW.

zdarvi laco2009

objednal jsem si zde na foru od pana Dolika psp slim a bohužel mi poslal psp které nejde flashnout určitě jste to tu na forku sledovali.Rád bych se vás zkušených zeptal jak to vypadá s flashem psp které mají firmware 4.01 jestli vůbec někdy půjde a také by mě zajímalo proč to nejde.Budu moc rád za každou odpověď a informaci ohledně těchto psp předem děkuji

laco2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdarvi laco2009

objednal jsem si zde na foru od pana Dolika psp slim a bohužel mi poslal psp které nejde flashnout určitě jste to tu na forku sledovali.Rád bych se vás zkušených zeptal jak to vypadá s flashem psp které mají firmware 4.01 jestli vůbec někdy půjde a také by mě zajímalo proč to nejde.Budu moc rád za každou odpověď a informaci ohledně těchto psp předem děkuji

laco2009

http://console-forum.net/showthread.php?t=41272

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobre diky a muzete mi nekdo doporucit jakej je asi tak nejlepsi FW a kam presne ho mam vlozit nebo nainstalovat??? A potom mi pujdou i stare hry i nove ???

Mno tak jsem zjistil ze mam 3.40 OE-A FW takze mi prosim doporucte jaky mam stahnout a kam to mam ulozit, delam to poprve diky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nejdriv update na 3.52 M33-4 potom na jakejkoliv novejsi firmware, kterej budes chtit (nejnovejsi je 5.00 M33-4) ...navody najdes na fóru nebo psp.novinky.org

priste pouzivej tlacitko EDIT;)

muzes mi dat primej odkaz na ten navod nevim si stim rady... sem noob

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nejdriv update na 3.52 M33-4 potom na jakejkoliv novejsi firmware, kterej budes chtit (nejnovejsi je 5.00 M33-4) ...navody najdes na fóru nebo psp.novinky.org

priste pouzivej tlacitko EDIT;)

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008100015

Jde ta 5.00 predelat i z 4.01(CFW)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím o radu.Koupil jsem synovi Psp a je v něm FW 3,02 OE-A.Zkoušel jsem iso hry ale nejdou zpustit.Ukáže se obrázek ale pak to napíše kod 80020148.šla pouze jedna iso hra ostatní (zkoušel jsem asi 8 her)nejdou.Muže to být starým FW?Když tak jaký FW tam dát? Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau obracim se k vám s prosbou o nejaky rady mam novy PSP 3004 mam na tom software version 4.21 mohli by ste mi pomoct popř dat odkaz na stranky kde to dobře vysvětlujou a to jak si tam trřeba nainstalovat češtinu, jak tam importovat videa obrázky hudbu popř. vkládat hry..a vubec takovy ty zacatecnicky rady diky moc a kdyby to slo tak bych byl rad kdyby ste mi napsali primo na e-mail: korolus.d13@seznam.cz , ale klidne to napiste i sem, kazdopadne diky..:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím o radu.Koupil jsem synovi Psp a je v něm FW 3,02 OE-A.Zkoušel jsem iso hry ale nejdou zpustit.Ukáže se obrázek ale pak to napíše kod 80020148.šla pouze jedna iso hra ostatní (zkoušel jsem asi 8 her)nejdou.Muže to být starým FW?Když tak jaký FW tam dát? Díky za radu

update na vyssi fw tady v topicu pro zacatecniky to najdes presne popsane

EDIT : 2koki13 na PSP 3k zatim nic neudelas jen origo zatim vse a topic pro zacatecniky kdyztak tam je vse vysvetleno

http://console-forum.net/showthread.php?t=1335&highlight=topic+pro+zacatecniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Prosím o radu.Koupil jsem synovi Psp a je v něm FW 3,02 OE-A.Zkoušel jsem iso hry ale nejdou zpustit.Ukáže se obrázek ale pak to napíše kod 80020148.šla pouze jedna iso hra ostatní (zkoušel jsem asi 8 her)nejdou.Muže to být starým FW?Když tak jaký FW tam dát? Díky za radu

na 99,99999% je to starým FW, koukni do sekce PSP tutoriály tam najdeš vše potřebné

Čau obracim se k vám s prosbou o nejaky rady mam novy PSP 3004 mam na tom software version 4.21 mohli by ste mi pomoct popř dat odkaz na stranky kde to dobře vysvětlujou a to jak si tam trřeba nainstalovat češtinu, jak tam importovat videa obrázky hudbu popř. vkládat hry..a vubec takovy ty zacatecnicky rady diky moc a kdyby to slo tak bych byl rad kdyby ste mi napsali primo na e-mail: korolus.d13@seznam.cz , ale klidne to napiste i sem, kazdopadne diky..:psp:

čeština na PSP 3000 není, stažený hry si taky nezahraješ ...

více najdeš zde: http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu