Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
cestina asi za nejakou dobu vyjde...a co nejakej program bo update na to aby sli hrat stazeny hry nebo tak vyjde taky, nebo na to ma tahle verze psp ochranu??

kde jsi vzal češtinu :blink: a stažený hry ti nepůjdou...:roll:

RTFM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jednou jsem sem to už psal, a nikdo mi neodpověděl, takže to se ještě jednou zkopíruju :? Takže:

Chtěl jsem si do PSPčka nahrát tohle téma, ale nefunguje. Asi to bude firmwarem - měl jsem 3.71; teď mam 5.00. Vždycky mi to po nahrátí do flash0 udělalo semi-brick. Nedalo by se to ňák téma obnovit, aby to fungovalo i na fw 5.00, případně ještě líp převíst do formátu .ctf?

Vypadá totiž dost pěkně a celkem bych stál o to mít ho v PSPčku. :psp:

Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jednou jsem sem to už psal, a nikdo mi neodpověděl, takže to se ještě jednou zkopíruju :? Takže:

Chtěl jsem si do PSPčka nahrát tohle téma, ale nefunguje. Asi to bude firmwarem - měl jsem 3.71; teď mam 5.00. Vždycky mi to po nahrátí do flash0 udělalo semi-brick. Nedalo by se to ňák téma obnovit, aby to fungovalo i na fw 5.00, případně ještě líp převíst do formátu .ctf?

Vypadá totiž dost pěkně a celkem bych stál o to mít ho v PSPčku. :psp:

Díky!

Je to firmwarem, prevest to jde, ale sam to nezvladnes, je to dost slozite. Doporucuju se podivat na consolespot.net nebo .com .. nvm a ted to nemohu ozkouset. Tam si vyber tema primo pro 5.00, treba tam najdes i predelane to tve - zvlast pokud bylo oblibene, tak bude predelane. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hi..

predem se omlouvam ale je tu nepreberne info a ja sem po dlouhe dobe vytahl ze skrine PSP a chci ho upgranout na nejlepsi CF co je ted...

mam PSP FAT s CF 3.40 OE-A na jakej ted nejlepsi mam upgradnout a jde to jednorazove nebo musim na nejaky meziverzi???

diky a prosim nekamenujte me :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hi..

predem se omlouvam ale je tu nepreberne info a ja sem po dlouhe dobe vytahl ze skrine PSP a chci ho upgranout na nejlepsi CF co je ted...

mam PSP FAT s CF 3.40 OE-A na jakej ted nejlepsi mam upgradnout a jde to jednorazove nebo musim na nejaky meziverzi???

diky a prosim nekamenujte me :-)

Kdybys mel trochu zajem, urcite si tu uz odpoved najdes. Je tu topic pro zacatecniky, kde je vsechno potrebny popsany.

Pokud budes chtit na nejnovejsi fw, musis jit nejdriv z 3.40 OE na 3.52 M33-3 (4) , ze kteryho prejdes na 5.00 M33.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdybys mel trochu zajem, urcite si tu uz odpoved najdes. Je tu topic pro zacatecniky, kde je vsechno potrebny popsany.

Pokud budes chtit na nejnovejsi fw, musis jit nejdriv z 3.40 OE na 3.52 M33-3 (4) , ze kteryho prejdes na 5.00 M33.

Dekuji.. asi sem spatne prohledal PRO ZACATECNIKY...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau,

mam takovej P*R*O*B*L*E*M s PSP

když otevřu nějakou hru tak ledka(s načítáním karty jenom bliká neustále dokola)-prostě se hra nenačte

a když kartu vyndam a dam ji zpět tak se hra načte

to samé dělá když připojim PSP k PC tak hlásí ... DISK NENÍ VLOŽEN

porad'te prosim co stim??...

nvm si rady

CFW 5.00 M33

myslíte, že by mohl pomoct upgrade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pomoc hele jsem novaček a cchi si do miho psp (2000) stahnou CFW 5.00 m33 ale na pspnovinky.cz píšou ze když nemam CFW 3.52 M33 tak mi to nepujde a když se zase podívam na CFW 3.52 M33 tak to po mne chce zase nakej jinej CFW ja nevim co z tim jako jestly mam stahout uplne všechny aby mi sel ten 5.00 M33 fakt nevim pomuze mi nekdo ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
čau,

mam takovej P*R*O*B*L*E*M s PSP

když otevřu nějakou hru tak ledka(s načítáním karty jenom bliká neustále dokola)-prostě se hra nenačte

a když kartu vyndam a dam ji zpět tak se hra načte

to samé dělá když připojim PSP k PC tak hlásí ... DISK NENÍ VLOŽEN

porad'te prosim co stim??...

nvm si rady

CFW 5.00 M33

myslíte, že by mohl pomoct upgrade?

to vypada na chybu karty.. zkusi tak prdnout jinou kartu jestli to pude...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pomoc hele jsem novaček a cchi si do miho psp (2000) stahnou CFW 5.00 m33 ale na pspnovinky.cz píšou ze když nemam CFW 3.52 M33 tak mi to nepujde a když se zase podívam na CFW 3.52 M33 tak to po mne chce zase nakej jinej CFW ja nevim co z tim jako jestly mam stahout uplne všechny aby mi sel ten 5.00 M33 fakt nevim pomuze mi nekdo ??

Hm, ty nejdrive potrebujes svoje PSP flashnout. Podivej se mi do podpisu na mapku flasheru a nekomu napis.. Pokud ale mas na tom PSP firmware 4.01 uz od vyroby, tak ani nepis - zatim flashnout nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosím pomuze mi nekdo???? koupil jsem si psp slim a dal jsme si tam pamnetovou kartu z velikostí 1gb ale když si chci fo psp neco dat tak sem i tam ukazuje en jedna složka psp a když jí otevřu tak je tam složka BROWSE a SKYPE ja nevim kam mam kopírovat mp3 filmy a hry prosím pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu