Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

když jí neztratíš a potom si PSP pokurvíš tak ti to zkušený flasher v pohodě opravý...ale může se stát, že tam bude tolik Bad Blocků, že se to pokurví...ale s DCv7+ můžeš PSP spravit i bez tý zálohy...ale Nand záloha se vždy hodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno zalezi co s psp je... zkus psp rozebrata podivat se na zakladni desku i kdyz neobevis zadnou pprasklinu neznamena to ze to onou deskou neni... zkus prvni psp rozebrat vycistit slozit a kdyz to nepofacha hodit na opravu... jio zkousel si psp propojit s pc? sviti kontrolka? muze byt jen v cudu lcd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam problem prave spadlo psp cca 30cm na zem a po slozeni (vypadla karta,baterka a umd) se mi nechce zapnout.vypada to ze to budu muset jit opravit.nevite kolik asi stioji takova oprava?

EDIT: mam ho od vanoc takze ze bych si to nechal opravit od nich?

reklamace vsech ceskych obchodu se vyrizuji na slovensku a tam se to neopravuje. posilaji se rovnou nove kusy!

pokud si myslis ze ti to budou opravovat, tak to zkus. borec z brna, ktery posledne neveril tomu co sem psal, a poslal to na reklamaci, uz ma neflashnutelne psp a ma smulu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
reklamace vsech ceskych obchodu se vyrizuji na slovensku a tam se to neopravuje. posilaji se rovnou nove kusy!

pokud si myslis ze ti to budou opravovat, tak to zkus. borec z brna, ktery posledne neveril tomu co sem psal, a poslal to na reklamaci, uz ma neflashnutelne psp a ma smulu

jak mi spadlo tak bylo nabity a pote sem ho dal do nabijecky a zacalo fachat normalne. Docela zvlastni ze to jenom vybilo baterku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám jednu potíž. Podle tohohle návodu jsem se pokusil si trochu vylepšit vlnky v pozadí XMB menu na svým PSPčku, jenže mi to zatim vždycky udělalo skorocihlu. (= Semi-brick.) Na :google: jsem našel pár novějších verzí toho programu (tgaWave verze 0.80 a 1.10), ale dělá mi to vždycky to samý. Možná je to tim, že mam FW 5.00m33 a ten program je určenej pro nižší. Už jsem jednou ptal přímo tam, ale nikdo mi neodpověděl, takže se ptám tady - co s tim? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
psp fat s 3.9 jde nejak svepomoci, nebo musim musim pouzit nekoho s pandorou? pripadne jestli nejde ve fat pandora vyrobit, diky

jedině pandorou..vytvořit jde jen pokud máě PSP s CFW...což nemáš když si ho chceš flashnout :)..pnadoru si buď kup nebo si najdi někoho na mapě flasherů

Erdian: je možný, že v nových verzích FW už to nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Může mi někdo vysvětlit proč mi nefungují některé homebrew věci?

Budu konkrétní:

- Adhoc File Transfer -> jede

- CSko -> jede

- test na ms -> nejede

- MAME4ALL -> nejede

Možná dělám něco blbě ale pochybuju... 8)

Kdyby bylo třeba můžu zkusit třeba další... Mám Phat 5.00 m33-6 + kernel.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu