Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Blbost, dela si z tebe dobrej den. Pokud je na hodou na mape flasheru, tak sem napis nick a leti pryc.

Né,psal si to jeden kluk,že by mu to udělal,že lidi tady na foru to nevědí,že to jde a on to umí,připadlo mi to taky jako blbost... A nick toho kdo mu to psal je...... Smrtonos .....Tady mám to poslední,co mi napsal ten kluk,co říkal,že by mu to ten smrtonos flashnul...

Jako možná říká blbosti, ještě jsem mu dnes psal, jestli mi to na 100% dokáže flashnout, ale tak koukám, že asi nedokáže podle toho co říkáš ty, takže si asi pořídím tu 2000 verzi. Říkal mi to Smrtonos, kterej je v tomhle topicu napsanej jako poradce ohledně psp přes ICQ, tak jsem se ho ptal na všechno možný a došli jsme k tomu flashi 3000, tak nwm mno....

Snad se v tom vyznáte..xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz si stahnu film v .raru tak to extrahuju a dam do PSP a normalne to jede ale kdyz to stahnu uz v tom MPEG-4 (mp4)...a v PSP to dam kam chci tak to bud neukaze nic nebo corrupred/unsapported data...nevíte co s tim ? :cry::cry:

ten film neni prevedenej do psp mp4 formatu... preved si ho jsou na to ruzne programy ale ja vyhradne pouzivam sony vegas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

proc to sem teda davaji na upload kdyz to neni prevedene :idea::idea::idea:

Edit: a nebude to nahodou spatnym nazvem...protoze ty filmy co mi tam jedou tak se jmenují MAQněco a tyto co sem stahl tak je tam jako nazev souboru uz nazev filmu...bwt jestli ano tak da se nejak zjistit jak se ten film mel jmenovat (v tom MAQněco)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
proc to sem teda davaji na upload kdyz to neni prevedene :idea::idea::idea:

Edit: a nebude to nahodou spatnym nazvem...protoze ty filmy co mi tam jedou tak se jmenují MAQněco a tyto co sem stahl tak je tam jako nazev souboru uz nazev filmu...bwt jestli ano tak da se nejak zjistit jak se ten film mel jmenovat (v tom MAQněco)

nekdy se stane ze se upne neprevedeny a esli maji tenhle nazev tak je davej do mp__root a do 101 bo 100 podle nazvu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jako možná říká blbosti, ještě jsem mu dnes psal, jestli mi to na 100% dokáže flashnout, ale tak koukám, že asi nedokáže podle toho co říkáš ty, takže si asi pořídím tu 2000 verzi. Říkal mi to Smrtonos, kterej je v tomhle topicu napsanej jako poradce ohledně psp přes ICQ, tak jsem se ho ptal na všechno možný a došli jsme k tomu flashi 3000, tak nwm mno....

Tak můžu říct, že jsem tohle psal já a opravdu mi tohle Smrtonos původně tvrdil, ale když jsem se ho zeptal, jestli by mi to teda flashnul, tak z ničeho nic mi druhý den řekl, že nemá tu baterku a že by to možná koupil a v nejhorším udělal, ale nebude riskovat nebo tak nějak, takže nwm co to do něho vjelo. Každopádně je to jedno, pořídil jsem si PSP verze 2000. Ale teď proč sem píšu: Chci si k tomu PSP koupit i paměťovku a spíš si koupím pro začátek nějako menší a chtěl jsem si pak dokoupit větší pozdějc. Takže mě zajímá kolik má PSP na pměťovky zdířek? Má jen jednu a musel bych tam nechat jen tu novou nebo bych pak mohl novou přidat k té staré a jely by obě? Když jsem totiž četl topic zde na foru, kde se bavilo o příslušenství na PSP, tak hodně lidí mělo vypasný 3 paměťovky, tak mě zajímá, jestli je v PSP na karty víc zdířek nebo jestli to jde nějak jinaj zapojit. Vím jen o tom, že se dají dvě malý karty dat do adaptéru, kterej pak udělá jednu velkou, ale jestli jdou do PSP nějak narvat 2 klasický paměťovky jsem se nikde nedozvěděl. Díky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj, to je to co jsem říkal, o tom vím, tak pokud nic jinýho nejde, tak pak už je jen možnost koupit dvě a vyměňovat je, třeba na jedno dát hry a na druhou filmy, pak už mě nic nenapadá. Každopádně díky, aspoň už to vím...

EDIT: to tekken90: Tak tobě taky děkuju, ale to asi nevyužiju....Buď si koupím Micro SDHC a použiju adaptér a nebo ty karty budu vyměňovat, ale přesto taky díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím potřebuji poradit.Mám nové PSP,nechal jsem si ho cracknout,nahrál hry na pameťovou kartu a vše fungovalo perfektně!!!Ovšem přijel kamarád,dovezl hru originál.Při vložení disku UMD,to psalo,že chce verzi 4.05 a asi se ta má verze přepsala a teď nemůžu najít ty mé hry na kartě.Má někdo radu?????

Díky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, resim problem jestli jit do CFW - ISO hry me az tak nelakaj, hry si kupuju, ale libi se mi hombrew a emulatory. :bash: . Mam tam ted System software 3,80 a porad jsem se nerozhodl jestli to budu flashovat nebo ne.... zatim si to asi necham rozlezet, ale spis mi jde o tohle - kdyz tam natlacim nejakej nejnovejsi FW, budu schopny tam pak pripadne dat CFW (Konzole je 2003, rady E)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu