Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
já si nechci bricknout PSP ale nutí mně to i ty CTF proste nevím jak se v tom ovláda atd není to složité ale na poprvé je to neznáme prostředí :psp: nevím poradte mám skusit nebo ne :D ???

Pluginem si PSP nebrickneš:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
koupil jsem si pandoru a nemůžu sní zapnout psp:( jak si ho teda flashnnu? mam psp 1000

Jestli máš pandoru, tak musíš ještě vytvořit Magic Memory stick. Potom vložíš kartu a memory stick do PSP, které chceš flashnout, uděláš nand zálohu a potom flashneš;)

Magic Memory stick - http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?nazevclanku=psp-pandora-deluxe-v3-1&cisloclanku=2008120015

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha no mě ale nejde time machine spustit tak sem myslel že to je kuli tomu že v psp nemam pandoru ale originál sony baterku. tak ještě jeden dotaz: proč nemůžu spustit time machine? naběhne jako hra, udělá to znělku jako při zapnutí hry a pak napíše: The game could not be started. a v závorce je: 80020148 a jediný co mužu dělat je stisknout kolečko jako back.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok i need help chci si dat costum xmb fw 3.30 OEA a chci pouzit ten program(aplikaci) abych to mohl dat na kartu jak se to dela ??? a kde muzu najit uz hotovy xmb???;dix

EDIT: este se chci zeptat jak dam plug in do psp jako vse chapu az na to jak tam dycky pisou at pridam nakej radek nebo co

Ted radek se dela tak ze:

Otevres si Textak ve ms0:/seplugins/vsh.txt vlozis do nej treba u toho cxmb ms0:/cxmb/cxmb.prx...kdyz si tam bdues davat jiny pluginy tak jen pak vzdy do toho txt v kladas dalsi radky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
aha no mě ale nejde time machine spustit tak sem myslel že to je kuli tomu že v psp nemam pandoru ale originál sony baterku. tak ještě jeden dotaz: proč nemůžu spustit time machine? naběhne jako hra, udělá to znělku jako při zapnutí hry a pak napíše: The game could not be started. a v závorce je: 80020148 a jediný co mužu dělat je stisknout kolečko jako back.

Podivej se jestli nemas nastaveny 1.5 kernel , pod nim to nejede .

Taky si dej original theme jestli mas nejake custom theme .

Je mozny ze to delanejaky plugin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok i need help chci si dat costum xmb fw 3.30 OEA a chci pouzit ten program(aplikaci) abych to mohl dat na kartu jak se to dela ??? a kde muzu najit uz hotovy xmb???;dix

EDIT: este se chci zeptat jak dam plug in do psp jako vse chapu az na to jak tam dycky pisou at pridam nakej radek nebo co

vsh.tht otevres v editoru zmacknes enter na dalri radek a zkpcis tam cestu... a ulozis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemohl bys mi to trochu víc jako napsat kde to udělám?:D jinak dík

to co psal romeno tak tim to nebude. jak budes v menu psp zmackni tlaticko select a nastav ve 4. radku SONY NP9660. pak to povali. (samozrejme jen v tom pripade ze mas v psp neoficialni FW(CFW))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to co psal romeno tak tim to nebude. jak budes v menu psp zmackni tlaticko select a nastav ve 4. radku SONY NP9660. pak to povali. (samozrejme jen v tom pripade ze mas v psp neoficialni FW(CFW))

nic se selectem mi nejde a to nak ovlivní že mi pude time machine a taky mužu pokračovat na flash psp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím Vás jak přeměním muj NAT na "open" ? mam "strict" když zadám http://moji IP taj to ukaze tabulku kam mam napsat heslo napisu tam 1234 a nic prostě se jakoby obnoví stránka nevím co stím mám problém s GTA IV nejde se mi připojit na žádný server

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak uděláš co ? CFW ? tím, že si flashneš PSP... máš několik možností

1 ) sehnat si PSP, který už CFW má a postupovat podle návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

2 ) uděláš si hardmod baterky nebo si pandoru už koupíš a uděláš si MMS bez CFW podle http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

3 ) seženeš si flashera na mapě flasherů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak uděláš co ? CFW ? tím, že si flashneš PSP... máš několik možností

1 ) sehnat si PSP, který už CFW má a postupovat podle návodu http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

2 ) uděláš si hardmod baterky nebo si pandoru už koupíš a uděláš si MMS bez CFW podle http://console-forum.net/showthread.php?t=1335

3 ) seženeš si flashera na mapě flasherů...

diť říkám: mám psp 1000 a chci si ho flashnout. formátoval sem memory stick a dal tam tu složku psp a soubor 500.PBP. potom jsem chtěl spustit time machine ale nejde to. a pandoru jsem si koupil z dealextreme. A tak mi prosím někdo řekněte proč nejde spustit/ co mám udělat. díky za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
diť říkám: mám psp 1000 a chci si ho flashnout. formátoval sem memory stick a dal tam tu složku psp a soubor 500.PBP. potom jsem chtěl spustit time machine ale nejde to. a pandoru jsem si koupil z dealextreme. A tak mi prosím někdo řekněte proč nejde spustit/ co mám udělat. díky za každou odpověď

To se nediv, že ti nejde spusti timemachine, když nemáš Custom firmwares. Prostě ti stačí si udělat Magic Memory stick a poté si můžeš flashnout PSP, vše máš zde http://console-forum.net/showthread.php?t=16495

Palos, jestli chceš pomoc, tak mi napiš na PM nebo ICQ v mém profilu;)

//edit: pozdě.....tekk je rychlejší:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
už jsem to jednou psal...protože HB aplikace jdou spustit POUZE na PSP, který už CFW má... takže pokud Pandoru máš, udělej si MMS bez CFW...viz odkaz nahoře
To se nediv, že ti nejde spusti timemachine, když nemáš Custom firmwares. Prostě ti stačí si udělat Magic Memory stick a poté si můžeš flashnout PSP, vše máš zde http://console-forum.net/showthread.php?t=16495

Palos, jestli chceš pomoc, tak mi napiš na PM nebo ICQ v mém profilu;)

//edit: pozdě.....tekk je rychlejší:)

tak diky ja to skusim a dyžtak se teda ozvu no, dík za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takový trabl dneska mi jeden kluk flashnul PsP ale kdyz ho zapnu tak mi jakoby vybruje Obrazovka proste mi vlni nebo newim jak to říct a jeste reakce na psp sou strasne sekane A POMALE mám verzi 5.00 M-33 vubec newim jak s tim hnout za Pomoc dám i Credits jen prosím Rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu