Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators
Potřeboval bych poradit, mám psp s cfw 5.00 M33-6 a v žádné hře nedokážu spustit multiplayer v infrastructure modu. Vždy se mi zobrazí seznam her ke kterým se mohu připojit, ale jakmile se k nějaké pokusím připojit tak se to nepovede a zobrazí se, že bylo ztraceno spojení. Ad hoc funguje normálně. Poraďte mi někdpo pls, čím to je?

Malej signal od wifi routeru, podívej kolik máš %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha. A nevíte jak bych si mohl ulehčit to trefování se do jednoho ze sta?

Teď jsem si všiml, že všechny servery ve SW Battlefront RS jsou z USA. Mohl by to být problém? Taky bych se chtěl zeptat někoho kdo hraje infrastructore v téhle hře odkad ji stánul a jestli mu vše jede v pohodě protože bych si ji fakt rád chtěl zahrát po netu. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

gamesharing je sdílení hry.. takže stačí když hru má jedno PSP... na obou PSP nastav stejný kanál (network settings), na PSP se hrou zapni wifi, hru a spusť v ní gamesharing..na PSP bez hry zapni wifi a v položce network (tuším :D) zapni gamesharing...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
gamesharing je sdílení hry.. takže stačí když hru má jedno PSP... na obou PSP nastav stejný kanál (network settings), na PSP se hrou zapni wifi, hru a spusť v ní gamesharing..na PSP bez hry zapni wifi a v položce network (tuším :D) zapni gamesharing...

Tim WiFi myslíš že mám dát WLAN ON ????

A ve hře stačí dát teda jakoby MultiPlayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tim WiFi myslíš že mám dát WLAN ON ????

A ve hře stačí dát teda jakoby MultiPlayer

jj..komunikace probíhá přes Wifi... PSP mezi sebou vytvoří síť...jako když spojuješ mobily přes Bluetooth

tady máš seznam her s gamesharing http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Portable_Gamesharing_Games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Please nevm podle čeho se mám řídit při koupi Chladiče na procesor : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=33866

a Zdroje ..http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=43195... můj zdroj co mám teď tak je asi na 400...450W když si koupím 500W tak se snad nic nestane ne ?

podle čeho se mám přesně řídit ??? přemýšlel jsem třeba o tom že koupím špatný chladič a pak budu mít moc nízkou teplotu nebo něco takového ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu