Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pise ale, ze ma flashnute na 5.00, tak predpokladam, ze ma 5.00 M33, ne? :D

tady na fóru jsem se naučil nepředpokládat vůbec nic :)

mám M33 a CSO ISO se prostě nezobrazí, když sem měl starý 3.71 tak vše v pohodě šlo...

možná ti na kartě chybí nějaké složky, naformátuj jí v PSP a složky se vytvoří, před formátem si zazálohuj savy her atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potreboval bych poradit jak mam na cfw enableru rozchodit pluginy nevim jak maj byt na karte presne ty textaky a tak...fakt nevim...diky

treba tento:

překopírujte soubor PspPowerSaver.prx na MS do ms0:/seplugins/

v textovém editoru (Poznámkový blok) upravte, nebo vytvořte soubor game.txt, nebo vsh.txt v ms0:/seplugins/ přidáním řádku:

ms0:/seplugins/PspPowerSaver.prx

v Recovery menu aktivujte plugin PspPowerSaver.prx pro GAME, nebo VSH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Psychos: jj, toto jsem napred taky nemohl vubec pochopit.. Ale je to jednoduche. :)

1) Soubor XXX.prx prekopiruj na ms0:/sepplugins/

2) Pokud chces plugin pouzivat v XMB, tak vytvor soubor vsh.txt v ms0:/sepplugins/, pokud ve hre, tak na tom samem miste vytvor soubor game.txt (a pokud oboji, tak vytvor oboji) a do tech souboru v Poznamkovym bloku pridej: "ms0:/seplugins/XXX.prx" (tedy adresu toho pluginu; bez uvozovek) a uloz

3) Do Recovery Menu se dostanes tak, ze po spusteni PSP drzis [R] a v sekci Plugins kliknes na XXX [VSH/GAME] (podle toho, jestli je to ve vsh.txt nebo game.txt), aby tam bylo napsane Enabled. Pokud to mas v obou, tak to udelej dvakrat: Jednou u XXX [VSH] a podruhe u XXX [GAME]. A vyjed z Recovery (Back, Exit).

Pokazde, kdyz budes chtit pridat novy plugin, tak uz nebudes nic vytvaret - pouze si v Poznakovem bloku otevres existujici vsh.txt nebo game.txt a na novy radek pridas adresu novehu pluginu a aktivujes v Recovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zeptat , kam nakopírovat film v formátu MP4 v tutoriálu tady na forum je napsáno do ms0:/ MP_ROOT / 100MNV01 / ,custom fw ms0/:VIDEO

ale po složce 100MNV01 tam ty další už nemám a když sem je zkoušel vytvořit na kartě mi to akorát vzalo místo ale film nebyl nikde ani do v ostatních složkách sem potom v PSP film neviděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat , kam nakopírovat film v formátu MP4 v tutoriálu tady na forum je napsáno do ms0:/ MP_ROOT / 100MNV01 / ,custom fw ms0/:VIDEO

ale po složce 100MNV01 tam ty další už nemám a když sem je zkoušel vytvořit na kartě mi to akorát vzalo místo ale film nebyl nikde ani do v ostatních složkách sem potom v PSP film neviděl

dej to do ms0:/PSP/Video...daval sem tam filmy i kdyz sem mel ofw a nerozumnel sem tomu tak sem daval vse tam a v psp to jelo ale smaozrejme ten film musi mit rozlisini pro psp(ofw ma mensi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to mi dela u nekterejch mp4 taky...

stahni si toto

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008050009

a dej to do ms0:/PSP/GAME

a pka to v psp pust(ten prgram) a klikni na to video ktery chches prehrat a melo by to jet takhle to delam ja a de mi vse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Psychos: jj, toto jsem napred taky nemohl vubec pochopit.. Ale je to jednoduche. :)

1) Soubor XXX.prx prekopiruj na ms0:/sepplugins/

2) Pokud chces plugin pouzivat v XMB, tak vytvor soubor vsh.txt v ms0:/sepplugins/, pokud ve hre, tak na tom samem miste vytvor soubor game.txt (a pokud oboji, tak vytvor oboji) a do tech souboru v Poznamkovym bloku pridej: "ms0:/seplugins/XXX.prx" (tedy adresu toho pluginu; bez uvozovek) a uloz

3) Do Recovery Menu se dostanes tak, ze po spusteni PSP drzis [R] a v sekci Plugins kliknes na XXX [VSH/GAME] (podle toho, jestli je to ve vsh.txt nebo game.txt), aby tam bylo napsane Enabled. Pokud to mas v obou, tak to udelej dvakrat: Jednou u XXX [VSH] a podruhe u XXX [GAME]. A vyjed z Recovery (Back, Exit).

Pokazde, kdyz budes chtit pridat novy plugin, tak uz nebudes nic vytvaret - pouze si v Poznakovem bloku otevres existujici vsh.txt nebo game.txt a na novy radek pridas adresu novehu pluginu a aktivujes v Recovery.

jj..dik uz to mam snad dobre na ty karte,ale ješte jak poznam ze je plugin aktivovanej a tak...žadny recovery menu prave nemam asi protoze mam cfw 5.03 m33 takze pres cfw enabler...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Psychos: Mno musis to zapnout v Recovery a tam se dostanes tak, ze po zapnuti (ne vzbuzeni) PSP drzis R. Ted mi ale doslo, ze kdyz mas CFW pres Enabler, tak nemuzes PSP zapnout a mit tam CFW.. :D Kdyz zapnes CFW Enabler, tak se ti resetne PSP - jakmile ti zhasne obrazovka, tak zkus chytnout R. Jeslti to nepujde, tak v tech textacich za adresu tech pluginu dopis mezeru a jednicku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potrebuju radu ohledne pam. karty! Kdyz dostanu pamet. kartu tak musim dat v PSP format karty a me se tam vytvori slozky music atd??? Nebo jak to je??? Mam psp teprv 2 dny a krome datumu a casu nastaveni stim neumi skoro nic:D ne prehanim ale jeste potrbuju vedet: na int. prohlizeci je nastaveny heslo kdyz ho chci v nastaveni vypnout musim ho zadat a kdyz ho neznam da se to nejak obejit?? Proste ho potrebuju vypnout! Dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu