Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
jeste malej dotaz... TV kabel musim mit original nebo staci ty jackovy kabeli bez ty spesl zastrcky vedle jacku na PSP??? Nema nekdo manual v CZ??? Jinak tu budu mit milion dotazu za chvili:D

j musíš mít ten se ,,spec. zástrčkou"

např. tenhle http://www.playcentrum.cz/gamespic/_orig/4658.jpg

přes něj můžeš na Tv hrát i hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ciao! PSP mam 2 tydny neflashle a jelikoz nemam cashe tak si to asi zkusim udelat sam! Jne potrebuju vedet jak zjistim zakladovku a jde ChickHEN na mem PSP??? popr. nake rady na co dat bacha a odkaz na nakej spolehlivej manual! Dk moc za radu vsem co dobre poradi posilam THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ciao! PSP mam 2 tydny neflashle a jelikoz nemam cashe tak si to asi zkusim udelat sam! Jne potrebuju vedet jak zjistim zakladovku a jde ChickHEN na mem PSP??? popr. nake rady na co dat bacha a odkaz na nakej spolehlivej manual! Dk moc za radu vsem co dobre poradi posilam THX

napis na mi icq: 483-499-217 ja ti poradim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau panove hej tak koupil sem si psp 2004 slim aand lite piano black mam tam cfw 5.03 takze tam mam chicken jenze kamosuv da jak tady rikate photo a ma to v tom a jede mu to na poprve a kdyz to udelam ja jako chicken tam mam tak mi to kolikrat ani nenacte spis vubec myslite ze je vadna ctecka karet???? Ja myslim ze jjj diki moc nevim si rady a rad bych paril jak vam funguje chicken??? vase masiny to rozjedou na poprve diki potrebuj to vedet diki chlapi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevím co se mi stalo ale PSP když se zapíná (ne z uspání ale po restartu) tak mám asi 10 sekund černou obrazovku a po těch 10 sekundách to tak lupne a vypne se to . Potom už to normálně šlape a někdy to udělá když hraju hru a uspím ho , tak se samo restartuje a udělá toto. Prosím pomozte celkem mě to štve :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Čau panove hej tak koupil sem si psp 2004 slim aand lite piano black mam tam cfw 5.03 takze tam mam chicken jenze kamosuv da jak tady rikate photo a ma to v tom a jede mu to na poprve a kdyz to udelam ja jako chicken tam mam tak mi to kolikrat ani nenacte spis vubec myslite ze je vadna ctecka karet???? Ja myslim ze jjj diki moc nevim si rady a rad bych paril jak vam funguje chicken??? vase masiny to rozjedou na poprve diki potrebuj to vedet diki chlapi

Je to velikostí karet. Malé karty to klidně rozjednou na poprvné, velké až poněkolikáti

Pokud máš 4-8GB tak se nediv. Na 1GB kartě se to rozjede hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevím co se mi stalo ale PSP když se zapíná (ne z uspání ale po restartu) tak mám asi 10 sekund černou obrazovku a po těch 10 sekundách to tak lupne a vypne se to . Potom už to normálně šlape a někdy to udělá když hraju hru a uspím ho , tak se samo restartuje a udělá toto. Prosím pomozte celkem mě to štve :).

to mi to dělalo zkuz nastavit cpu game na 333/... a pak to nedělá je to tim že to psp neutáhne taky mi to dělalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahojte,

mám dotaz: Dá se na PSP Slim koupit zadní kryt, co je na Fatu? Jde mě o tu strukturu krytu. Na Fatu je pěkně matný a nepotí se na něm ruce, ale na Slimu je hladý jak předek tak zadek PSP a pokud se vám trochu potí ruce je to celkem děs.

Díval jsem se po eschopech, ale z většiny fotek není znát jaký je tam vzorek nebo se jedná jen o ilustrační foto a to pak může být pravda úplně jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahojte,

mám dotaz: Dá se na PSP Slim koupit zadní kryt, co je na Fatu? Jde mě o tu strukturu krytu. Na Fatu je pěkně matný a nepotí se na něm ruce, ale na Slimu je hladý jak předek tak zadek PSP a pokud se vám trochu potí ruce je to celkem děs.

Díval jsem se po eschopech, ale z většiny fotek není znát jaký je tam vzorek nebo se jedná jen o ilustrační foto a to pak může být pravda úplně jiná.

Ne, kryt na FAT se nedá dát na SLIM, ale prodávají se různý rukojeti a podobný věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu