Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
nj díky reklamace by se ale měla uznat bo ne?

Reklamaci ti uznaj, když řekneš, že se to stalo samo, že se to prostě uprostřed updatu seklo

Ale když řekenš, že ti vypadla baterka, pošlou tě do opravny a opravu budeš cálovat ty! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam dotaz mam PSP Slim 2004 s CWF 5.00 M33-6 a nefunguje mi tam ani jeden film kterej sem stahl z tohoto fora mam hodně filmů všechny fungujou ale ani jeden z tohoto fora.

Formáty MAQ dávám do adresáře 101ANV01, M4V do adresáře 100MNV01 a jinak do složky Video a v se funguje.At ale filmy od tut premneuji podle nektereho z nich a dam do urcene slozky tak mi to porad ukazuje Corrupted Data.

Nevite cim by to mohlo bejt?

Děkuji za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemá někdo video to co dělal mootoo jak dělá „po domácku“ tu PB v PC? protože na YT už to smazal..

I když smazali tamto, na youtube jsich je pořád dost

http://www.youtube.com/watch?v=mBbcFjU9wHI&feature=related

//EDIT: Sakra, zase pozdě, to už je po druhý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:( Neboli definované žiadne kategórie článkov

Musíš být zaregistrovaný

darkSilverFooter_05.gifCo budeme potrebovat:

-mikropajku

-cin

-drot

-jumper (z nejakej starej maticnej dosky alebo cdrom)

-horuce lepidlo

-izolacku

Ako nato:

1. Rozoberieme si bateriu. Nieje to zlozite ale moze to dlho trvat :)

Odpajkujeme akumulator.

K jumpru pripajkujeme drot a zaizolujeme ho, najlepsie zakvapnut horucim lepidlom a preistotu este zamotame do izolacky.

Teraz mate pred sebou nieco taketo :) :

t_P1010176m_3a7fd31.jpg

2. Ideme spajkovat :) . Prispajkujeme droty na oznacene miesta a poistime to teplym lepidlom.

FAT:

t_psppandoram_6f4e7ef.jpg

SLIM:

t_batteryslimm_898e0a4.jpg

Fajn teraz mate toto :

t_P1010179m_86169c3.jpg

3.Teraz vyrezeme dierku pre jumper tak aby sa dal vytiahnut a nalepime na kraj akumulatoru kontakty jumperu a pripajkujeme akumulator spet na dosku.

Upravime droty a fixneme lepidlom na dosku.Ziskate nieco taketo:

t_P1010180m_e12bade.jpg

4.No a teraz uz len baterku zlepime naspet a jeto :)

t_P1010181m_e9b9428.jpg

Ak je Jumper von bateria funguje normalne ak date jumper dnu mate PB :).

Tak vela stastia

Jo a tu je ako to funguje ;)

dded
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim. Je to asi...snad už 2-3roky, co jsem prodal svoje PSP. Teď jsem si říkal, že bych si zase občas rád zahrál, jenže vůbec nevim, jaké PSP teď koupit. Dříve jsem celé dny trávil na forech, psal jsem recenze na 1game.cz(jestli si pamatujete tu soutěž), pořád jsem sledoval novinky, věděl jsem, jaké verze PSP lze flashnout a jaké ještě ne. Dříve jsem si svoje PSP downgradoval sám na FW1.5, teď ale nemám tušení, jestli bych to zvládl. Já zkrátka potřebuju poradit, jaké PSP a jakou verzi koupit, aby na tom šly ISO hry. Taky by mě zajímalo, jestli je ten downgrade nějaký složitější než dříve, nebo jestli bych to zvládl, když už jsem to jednou kdysi dělal. A ještě jedna věc. Máte tip na nějaký shop, kde mají levné PSP? Já si pamatuju, že jsem to svoje kupoval na prodejher.cz, tam to teď mají asi za 3,5tis.

btw. Tak jsem se teď díval, že se prodává nějaká verze PSP3000(3004EU) a 2000, jaký je v tom rozdíl?Oba jsou už slimy, ne?

Díky za odp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu